Pytania o TajlandiaPogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Tajlandia
Słyszałem, że ceny już spadają.
5 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Podróżowanie z 6-latkiem
5 lat wstecz  •  7 subskrybenci 5 odpowiedzi
Kupiliśmy bilet na 12 października i byliśmy zdenerwowani, gdy zobaczyliśmy prognozę pogody, codziennie padało i burzy. Kto jest teraz w Phuket, powiedz mi, jaka jest pogoda?
6 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
6 lat wstecz  •  9 subskrybenci 8 odpowiedzi
Witam. W grudniu jadę do Tajlandii. Kocham morze z falami. Czy możesz mi powiedzieć, gdzie w Tajlandii w grudniu można znaleźć fale (najlepiej w Phuket)? Dzięki!
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Jaki jest najlepszy miesiąc w Tajlandii: maj czy czerwiec? Nie chcę zmoknąć na deszczu przez całe wakacje.Chcę opalenizny i spokojnego morza
7 lat wstecz  •  11 subskrybenci 14 odpowiedzi
Do Pattaya lecimy pod koniec kwietnia do 10 maja. Jaka jest zazwyczaj pogoda o tej porze? Czy deszcze przeszkadzają w odpoczynku i jak gorąco jest w tym okresie?
7 lat wstecz  •  9 subskrybenci 8 odpowiedzi
Przeczytałem wiadomość o powodzi i spanikowałem :-( teraz nie wiem, czy jechać, czy nie.
7 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Czy mogę tam polecieć lub polecić znajomym? Czy powódź jest poważna, czy ostatni raz w Bangkoku?
7 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
1. Jaka jest pogoda, czy codziennie jest słońce? Mamy doświadczenie w odwiedzaniu wysp Zatoki Tajlandzkiej dopiero w październiku-listopadzie. 2. Czy w okresie letnim (poza sezonem) noclegi w hotelach na Koh Samui są znacznie tańsze? Zimą nasz budżet nie pozwala na zwiedzanie tej wyspy. 3. Jakie są rozsądne opcje transferu z Bangkoku poza samolotem? Zgodnie z planem jedziemy jako rodzina 2+1 "dorosłe" dziecko.
8 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Jaka jest pogoda w sierpniu w Krabi? Czy w sierpniu na Chang - tam z 14 dni - tylko 4 słonecznie ... i ogólnie odpoczynek, infrastruktura, rozrywka różnią się od Chang? Dzięki!
8 lat wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
8 lat wstecz  •  8 subskrybenci 6 odpowiedzi
Witam, powiedz mi czy warto jechać do Tajlandii w maju lub czerwcu, jaka tam pogoda.Podobno pora deszczowa. Z góry dziękuję
9 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Wakacje w lutym, podpowiedz, gdzie lepiej pojechać na Koh Samui lub Koh Chang
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Wybieram sie do Pattaya w sierpniu. Jaka jest pogoda w sierpniu? Każdy odpoczywa
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Czy warto jechać do Tai w drugiej połowie czerwca? jaka jest szansa na deszcz? kto był, radzę pzhlst!
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Chcemy lecieć na Koh Chang w czerwcu, kto był w lecie, jak to jest z deszczami? Cały dzień czy krótko?
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
co jest poza sezonem?
10 lat wstecz  •  10 subskrybenci 15 odpowiedzi
Wyjeżdżam od 07.05 do 19.05 maja. Jaka jest teraz pogoda w Pattaya? Może w ogóle nie powinieneś iść? Kto tam był wtedy, powiedz mi .......
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już