Pytania - odpowiedzi – Waluta i pieniądze

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
TOP 5 koneserów
według liczby pytań, na które udzielono odpowiedzi w ciągu 30 dni
1
аватар
Odebrano na 3 pytanie
2
аватар
Odebrano na 3 pytanie
3
аватар
Odebrano na 2 pytanie
4
аватар
Odebrano na 2 pytanie
5
аватар
Odebrano na 1 pytanie


Już
11 miesięcy wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
mam 350000 zhunaih mogę wyeksportować bez deklaracji jest sposób żeby problemu nie było
1 rok wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Myślę, że albo wymienić euro na dolary w Kijowie, albo już w Sharm euro na funty w wymienniku. Nie wiem, co jest lepsze.
2 roku wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
Mój przyjaciel jest w sytuacji. Tydzień przed wyjazdem zachorowała na koronę. Potwierdzony test został przekazany do biura podróży. Podróż nie odbyła się. Powiedzieli, żeby poczekać do końca trasy. Wówczas operator poinformuje o decyzji o wysokości zwrotu. Terminy już dawno minęły. Biuro podróży milczy. Powiedz mi, jakie są opcje zwrotu pieniędzy przez sąd i jakich przepisów należy przestrzegać? Ile można zwrócić? Czy istnieje ryzyko, że w ogóle nie dostaniesz ani grosza? Nie było ubezpieczenia podróżnego.
2 roku wstecz  •  10 subskrybenci 16 odpowiedzi
ZEA
3 roku wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
ZEADubai
Uprzejmie powiedz mi, proszę. Czy na Ukrainie bardziej opłaca się wymieniać hrywny na dirhamy? A może nadal musisz brać dolary, a następnie wymieniać je na dirhamy w Zjednoczonych Emiratach Arabskich? Albo wziąć kartę w hrywnach z Privatbank i wypłacać dirhamy z bankomatu po kursie NBU? Z góry dzięki za odpowiedź.
3 roku wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Zarezerwowałem hotel w Barcelonie z opłaconą anulacją. Potrzebny do anulowania rezerwacji, skontaktował się z hotelem za pośrednictwem wiadomości w Rezerwacji i poprosił o anulowanie rezerwacji bez kary. Hotel wysłał taką wiadomość i oznaczył naszą kartę jako nieważną. Drogi_, Przykro nam to słyszeć. Naprawdę nie możemy się doczekać powitania Cię w naszym_. W każdym razie Twoje samochody kredytowe zostały odrzucone. Proszę nie aktualizować swoich kart kredytowych, a my będziemy mogli je anulować bez kary. Z poważaniem, _ Teraz na Rezerwacji pojawiają się komunikaty „Wymagane działanie”, proszące o aktualizację karty, ale rezerwacja nie została anulowana. Minęło kilka dni. Czy ktoś doświadczył takiego podejścia do anulowania rezerwacji? Czy hotel w końcu odpisze pieniądze?
3 roku wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Nie wziąłem numerów z sufitu. Niedawno w Marmaris rozmawiałem z kobietą z Charkowa.
3 roku wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź
3 roku wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Kurs NBP, jak rozumiem, to jedno, ale realny kurs jest zupełnie inny. Byłbym wdzięczny za radę w tej sprawie.
3 roku wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Pytanie: czy ceny nadal będą spadać i kiedy, czy nie ma już nic do złapania? Rozumiem, że to ruletka, ale może ktoś przeanalizował częstotliwość niskich cen.
3 roku wstecz  •  13 subskrybenci 19 odpowiedzi
Jestem zainteresowany ubezpieczeniem, które jest sprzedawane w ramach wycieczki zorganizowanej.
3 roku wstecz  •  6 subskrybenci 3 odpowiedź
EgiptKair
3 roku wstecz  •  11 subskrybenci 12 odpowiedzi
4 roku wstecz  •  13 subskrybenci 42 odpowiedź
We wrześniu 2019 r. znalazłem w Icmeler jakiś bankomat, który dawał pieniądze bez prowizji na kartę MonoBank.
4 roku wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
4 roku wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już