Pytania o KrymPogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Krym
Kto odpoczywał pod koniec maja (24) w Evpatorii, czy można już pływać w morzu?
8 lat wstecz  •  10 subskrybenci 19 odpowiedzi
Do Ałupki jedziemy lipiec-sierpień. Jak duszno/wilgotno jest w tej chwili? Jak radzi sobie z ciepłem? Informacje w Internecie są sprzeczne.
9 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Z wejściem do morza widać, że nie jest zbyt dobrze. A co z samym morzem? Ze zdjęcia wydaje się, że cały czas jest burzowo i ciągle jest brudno, błotniście. Panowie, którzy odpoczywali, czy morze było czyste, czy zawsze jest takie brudne?
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Byłem u ciebie kilka razy w ostatnich latach, ale teraz rozumiesz. Czy są goście z Ukrainy? Jak zapłacić? W rublach?
10 lat wstecz  •  9 subskrybenci 13 odpowiedzi
Ciekawa opinia tubylców
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
myślę, że pójdę
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Planując wakacje, chciałbym wiedzieć, jaka jest pogoda w Nikolaevce we wrześniu, czy morze jest ciepłe. Dzięki!
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Będzie +30 stopni. na Krymie w tym sezonie?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 13 odpowiedzi
i czy można dopłacić za wyżywienie dziecka (4 lata) po przyjeździe?
12 lat wstecz  •  3 abonent 7 odpowiedzi Jest odpowiedź od hotelarza
Zainteresowany opinią tych, którzy najczęściej z roku na rok odwiedzają Południowe Wybrzeże we wrześniu-październiku. Jaka jest zazwyczaj pogoda o tej porze? Jaka jest temperatura wody morskiej? Dzięki.
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Jaka jest pogoda i temperatura morza na początku września?
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
A potem już nie siedzę w miejscu
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
KrymJałta
Mój przyjaciel i ja mamy wakacje w ostatnim tygodniu sierpnia, w pierwszym tygodniu września. Chcemy iść nad morze. Byłem w Jałcie w lipcu. Wszystko mi się podobało. Więc namawiam ją, żeby znów pojechała do Jałty. Ale zaprzecza temu, że w tym czasie w Jałcie jest zimno i pada deszcz (odnosi się do jej matki, która podobno była tam na początku września). Powiedz mi, czy ma rację, czy nie?
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Jak blisko jest hotel do rzeki Alma?
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Jak daleko od hotelu znajduje się rzeka A... i jaki ma wpływ na temperaturę i skład wody morskiej?
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Chcę zabrać dziecko w wieku 5 lat w drugiej połowie sierpnia nad morze na 14 dni. Gdzie najlepiej wybrać się na Krymie? Więc bez deszczu i czystego morza?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Kto może powiedzieć, jaka jest zwykle pogoda w drugiej połowie sierpnia w Sewastopolu? Jakie jest morze w tej chwili - czy jest czyste i ciepłe (szczególnie interesują się plaże Uchkuevki)?. Z góry dziękuję.
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Chciałbym wiedzieć, jakie jest zwykłe morze w pierwszej połowie września? Ciepło czy chłodno?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Czy od 18 czerwca woda na Krymie będzie zimna w morzu i który krymski kurort będzie pod tym względem lepszy?
13 lat wstecz  •  7 subskrybenci 11 odpowiedzi
Powiedz mi proszę, jaka jest temperatura powietrza i wody w czerwcu (po 20) w Zaozernym. Czy w tym okresie dzieci mogą pływać?
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
pierwszy raz jedziemy nad morze z mężem nigdy tam nie byliśmy w związku z tym interesuje nas wszystko... jeśli możesz pomóc, dzięki
13 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Chciałabym wiedzieć, jaka jest temperatura wody w morzu na początku iw połowie czerwca, jak ciepła jest dla dzieci kąpiących się?
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
czy można dobrze odpocząć w listopadzie?
14 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Jaka jest teraz pogoda na Krymie i czy morze jest ciepłe?
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jaka jest temperatura morza i powietrza?
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Kto wie, jaka jest pogoda na Krymie w Jałcie, Miskhor, czy często pada deszcz, czy morze jest ciepłe? Z góry dziękuję wszystkim! ;)
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Tylko szczerze :) Chcę jechać z 4-letnim dzieckiem, które celowo chodzi na pływanie /// Chcę na 3 tygodnie, dziecko ma przewlekłe zapalenie krtani i tchawicy, czy jest sens, żeby były takie burze i wiatry
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi, proszę, jaka jest temperatura morza pod koniec czerwca? Jeździmy od 20-go. Dziękuję Ci
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Witam wszystkich! Kto odpoczywał w Solnechnogorsku w Cichej Daczy w pierwszej połowie września? Pogoda jest bardzo ciekawa: temperatura, deszcze. Dziękuję Ci)
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć, jaka jest zwykle pogoda we wrześniu (powietrze, morze) w Peschanoe? Zrozumieć. tego nikt nie może wiedzieć na pewno, ale przynajmniej z doświadczenia. Dziękuję Ci.
14 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już