Pytania - odpowiedzi – Jak się tam dostać

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
TOP 5 koneserów
według liczby pytań, na które udzielono odpowiedzi w ciągu 30 dni
1
аватар
Odebrano na 3 pytanie
2
аватар
Odebrano na 3 pytanie
3
аватар
Odebrano na 2 pytanie
4
аватар
Odebrano na 2 pytanie
5
аватар
Odebrano na 1 pytanie


Już
6 miesięcy wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Cześć. Czy ktoś korzystał z transferu lotnisko-hotel z Quest Voyage? Bezpiecznie? Czy polecacie korzystanie z usług? Podróżuję sama z dziećmi, chcę po raz pierwszy zamówić prywatny transfer, więc się martwię. Dziękuję.
7 miesięcy wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
8 miesięcy wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Chcę jechać z dziećmi nad morze, w wyszukiwarce widzę niedrogie wycieczki. Jak długo trwa podróż? Jak przekraczasz granicę? Jak to jest trudne? Czy dostarczają do hotelu? Dziękuję Ci
2 roku wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
2 roku wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Widzę już wycieczki do Turcji. Zastanawiam się, jakie to niewygodne. Może ktoś już próbował?
2 roku wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Z Kijowa czy z zachodniej Ukrainy?
2 roku wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Czy są teraz loty z Kijowa (lotnisko Zhulyany) do Egiptu i Turcji? W tym roku loty do Sharm El Sheikh, Antalyi i Alanii odbywały się tylko z Boryspola. Czy wznowiłeś już loty z Zhulyan?
2 roku wstecz  •  8 subskrybenci 5 odpowiedzi
Czy Windrose nadal lata do Egiptu? Z Boryspola do Sharm tamtego roku nie mogłem w żaden sposób dostać się do Rosy. Azureir to udręka. Słyszałem, że trasa Tez kiedyś nimi latała. Ale wielu zaczęło narzekać na różę wiatrów i niewygodne samoloty. O ile wiem, Windrose miał duże i mniej lub bardziej wygodne samoloty. A teraz jak się sprawy mają z tym?
2 roku wstecz  •  3 abonent Bez odpowiedzi
Planujemy aktywnie zwiedzać zabytki, korzystać z metra/autobusu/tramwaju. Jaki bilet najlepiej wziąć, aby zaoszczędzić pieniądze?
2 roku wstecz  •  2 abonent Bez odpowiedzi
- Jaki jest najtańszy sposób na dostanie się z nowego lotniska bliżej centrum miasta? Metro nie zostało tam jeszcze otwarte, jak rozumiem. I nie zdążą aż do kwietnia. - Czy można gdzieś kupić kartę Istanbul Card płacąc kartą bankową?
2 roku wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
Czy można bez problemu przewieźć 7-8 kg w bagażu podręcznym, czy jest to już ściśle kontrolowane wagowo?
3 roku wstecz  •  7 subskrybenci 5 odpowiedzi
Pomóż mi to rozgryźć: nie rozumiem, komu wierzyć – dwukrotnie dzwoniłem na infolinię Wizz. Miałam pytanie o fotelik samochodowy dla dziecka od 3 lat - czy mogę go wypożyczyć na trapie za darmo. Jeden z menedżerów od razu powiedział nie. Tylko za opłatą i tylko wózek jest bezpłatny. A drugi kierownik gdzieś wyjaśnił informację - czekałem na linii. Powiedział, że na trapie można za darmo oddać wózek lub fotelik samochodowy - jedno. Nie wiem komu ufać? Jak nie wejść? Dziecko ma prawie trzy lata, nie zabieramy wózka, ale potrzebujemy fotelika samochodowego. Właśnie o tym myślałem. Ale teraz nie wiem, co robić. Może ktoś wie i może wskazać ci właściwy kierunek.
3 roku wstecz  •  2 abonent Bez odpowiedzi
Jeździliśmy między hotelami i po mieście, żadnych problemów, ale nie wiem jak z lotniskiem.
3 roku wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już