Pytania o TunezjaPogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Tunezja
Cześć wszystkim. Potrzebujesz porady, w którym regionie Tunezji najcieplej będzie na wakacje w drugiej połowie września? I doradzam hotel w granicach 900 dolarów tygodniowo dla dwojga. Wyjazd z Kijowa. Z góry dziękuję!
5 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
5 lat wstecz  •  10 subskrybenci 11 odpowiedzi
6 lat wstecz  •  9 subskrybenci 8 odpowiedzi
Witam, proszę podać region, a konkretnie hotel w Tunezji pod koniec maja, gdzie morze będzie ciepłe, dzięki
6 lat wstecz  •  10 subskrybenci 12 odpowiedzi
7 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Powiedz mi, proszę, czy warto jechać do Tunezji na początku kwietnia, jeśli chcesz regularnie spędzać wakacje na plaży? Czy w tej chwili jest tam ciepło? Czy jest słoneczna pogoda? A który touroperator jest lepszy?
7 lat wstecz  •  7 subskrybenci 5 odpowiedzi
8 lat wstecz  •  11 subskrybenci 13 odpowiedzi
Proszę mi powiedzieć, jakiej pogody mogę się spodziewać w Tunezji, a mianowicie w mieście Mahdia, od 30 grudnia do 15 stycznia?
9 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Jechaliśmy do Turcji, ale ponieważ nie wolno nam tam jechać, był taki kraj, do którego możemy pojechać, to jest Tunezja. Chciałem wiedzieć, jaka będzie pogoda 15 lipca? A co ważniejsze, kiedy zaczyna się tam sezon na meduzy?
10 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
W pierwszej połowie kwietnia jakie ubrania zabrać ze sobą?Byłam latem w czerwcu, a więc przez pierwsze 3 dni wiał bardzo silny wiatr, żałowałam, że się nie rozgrzałam. Potrzebujesz stroju plażowego?
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 11 odpowiedzi
Jak się ubrać na wyjazd z Kijowa i co zabrać ze sobą?
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Dobry dzień. Zainteresowany pogodą w połowie października. Jadę z dzieckiem od 10-20 lat, chcę maksymalnego komfortu. Dzięki
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi proszę, jaka jest wieczorna pogoda w Manastir pod koniec lipca, na początku sierpnia. Czy powinienem wziąć lekkie swetry? (podróżujemy z dziećmi)
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Mam wakacje od 22 lipca do 18 sierpnia, planujemy od 1 do 15 sierpnia do Mahdii. Jaka jest tam temperatura dzienna i nocna, jaka jest temperatura wody, czy niebezpiecznie jest jechać na Saharę z powodu upału i czy można wyjść poza hotel, spacerować po mieście Mahdia, czy w Mahdii są gryzące meduzy ? Planujemy wydać 110 tys. dla dwojga dorosłych i dziecka w wieku 9 lat, byliśmy już na Krecie iw Turcji. Jeśli teraz w Tunezji jest nieznośnie gorąco, jaki inny kraj możesz odwiedzić z takim budżetem
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Ja z córką 9 lat jedziemy do Tunezji od 17 sierpnia przyszłego roku, ciekawi mnie, czy to prawda, że ​​okres godowy meduz jest w sierpniu i mocno gryzą. Jaka jest temperatura morza i powietrza, czy można jechać na Saharę i czy jest to niebezpieczne ze względu na intensywne upały, jakim jest wiatr Sirroco
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Planujemy z córką pod koniec czerwca w tym hotelu. Zainteresowany jedzeniem, obsługą, obsługą, plażą. Samo miasteczko Mahdia jest ciekawe, czy morze jest tam sztormowe, jakie wejście do morza. Czy to prawda, że ​​piasek jest biały, a morze turkusowe? I ogólnie, jaka jest sytuacja w Tuniwie, z którego touroperatora lepiej się udać. Z góry dziękuję
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Jaka jest pogoda w połowie października?
12 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Do Tunezji jedziemy od 11 września do 21 września! Bardzo martwię się o pogodę. Codziennie oglądam pogodę w internecie i prognozy nie zachęcają !!! Od 3 września pogoda się psuje i prawie codziennie pada deszcz, a czasem nawet burze!!!! Czy ktoś może mnie uspokoić... Kto odpoczywał w tym czasie w Hammamet? Jaka jest pogoda? Czy często pada deszcz?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Czy będzie padać?Czy morze jest ciepłe?Słońce?Dziękuję!
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Jak czyste jest morze na przełomie sierpnia i września, czy w tym czasie jest dużo glonów i meduz?
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Powiedz mi, czy warto jechać w SIERPNIU ?????Czy jest za gorąco ???
12 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
dzień dobry, powiedz mi proszę, jaka była pogoda w Tunezji na początku października? Z góry dziękuję.
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
We wrześniu planowane są wakacje… w związku z czym myślimy – gdzie pojechać – do Egiptu czy Tunezji (ze względu na pogodę: słońce + ciepłe morze)
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Czy będzie zimno na kąpiel i opalanie?
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już