Pytania o MalediwyPogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Malediwy
dzień dobry wszystkim, wielka prośba proszę powiedz mi, jaka jest zwykle pogoda w lipcu (deszcz, wiatr itp.) i ogromna prośba, aby doradzić hotelowi w granicach rozsądku (4ku - pierwszy raz lecimy na Malediwy) Naprawdę nie chcę rzucać się z wyborem ...
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Kto był na Malediwach pod koniec listopada, jaka tam pogoda, nie chciałbym ponownie wsiąść do ich deszczowego Piotra w deszczu. Chociaż na wszystkich stronach piszą, że jest to pora sucha.
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jeśli wierzysz prognozom pogody, to na Malediwach codziennie padają deszcze i burze. Interesujące są opinie turystów, którzy właśnie stamtąd wrócili.
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Promieniowanie, tsunami nie dotrze na Malediwy!?????
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Miałam cenny tydzień na relaks z mężem. Czy powinieneś lecieć na Malediwy? Według wszystkich prognoz pogoda nie jest pocieszająca. Deszcze, burze i jak pokazuje hysmeteo nie tylko w nocy, ale iw dzień. W tej chwili czekam na odpowiedź i rekomendacje od urlopowiczów. Dziękuję Ci.
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
pogoda
14 lat wstecz  •  1 abonent 5 odpowiedzi
Czy w wodzie żyje jakaś paskudna rzecz? (jak meduza)
14 lat wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
Na relaks!
15 lat wstecz  •  1 abonent 4 odpowiedź
Naprawdę chcę jechać na wakacje i nie chcę czekać na sezon (jak rozumiem jesień-zima), czego oczekiwać od Malediwów w lipcu? Oczywiste jest, że może padać, ale czy nadal będziesz w stanie odpowiednio się zrelaksować o tej porze roku?
16 lat wstecz  •  1 abonent 4 odpowiedź
Jedziemy o tej porze, dużo czytam o falach, burzach i zimnie. Jasne jest, że pogoda to kwestia szczęścia, ale czy istnieją jakieś ogólne zalecenia na ten okres? A może nawet zapomnieć o oszczędzaniu i udać się na Seszele, gdzie, jak się wydaje, ten okres nie jest tak krytyczny?
16 lat wstecz  •  brak subskrybentów 1 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już