Pytania o UkrainaPogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Ukraina
Co zabrać ze sobą?
8 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Planuję odpocząć na początku września w Żelaznym Porcie. Kto był w sezonie aksamitnym, podziel się swoim doświadczeniem) Czy warto jechać? Jaka jest pogoda, rozrywka, plaże? Dzięki!
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dobra pora dnia. To znaczy, potrzebuję twojej pomocy. Zainteresowany takim pytaniem, czy jezioro Świtaź kwitnie we wrześniu? A w ogóle jaka jest pogoda we wrześniu, czy można jeszcze pływać i opalać się? A może będzie poza sezonem? Z góry dziękuję za twoje odpowiedzi.
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Proszę powiedz, po prostu jedź tam za 3 dni!
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
jak edytować reklamę
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Witam. W listopadzie jadę do Truskawca. Powiedz mi, jaka jest pogoda o tej porze roku. Nie wiem co wziąć. Dzięki.
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Potrzebujesz określonej temperatury
11 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
jak się ubrać
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Celem naszej wyprawy jest przywrócenie sił po operacji, odetchnięcie świeżym powietrzem, zjedzenie prawdziwych produktów wiejskich, wędrówka po lesie Kto był w Satanowie o tej porze roku, podziel się wrażeniami
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Proszę o pomoc w wyborze regionu Zachodniej Ukrainy i konkretnego miejsca, w którym w październiku jest ciepło i sucho, abyś mógł cieszyć się wakacjami.Z poważaniem Eleno.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
A ja chciałbym poznać opinie o samym zabiegu, podobało Ci się?
13 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Czy można zamówić obiad i ile to będzie kosztować?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
pogoda w shodnica w marcu
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Proszę o udostępnienie informacji: czy w pokojach jest zimno?I czy jest jakaś organizacja na święta noworoczne - jeśli pojedziecie sami, to nie będzie smutno?Z góry dziękuję.
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
powiedz mi jakiej pogody można się spodziewać w Berdiańsku w drugiej połowie września?
14 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
deszczowo jeśli tak to od jakiego okresu i na jaki okres, jeśli bez opadów to od jakiego okresu i na jaki okres?
14 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Lecimy 19 maja pogoda w internecie fatalna!! Kto właśnie przybył lub teraz jest w Kemer, powiedz mi, czy jest tam naprawdę zimno? Lot do QUEENS PARK z dziewczyną.
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
jak daleko od centralnej pijalni.Koszt za 1 osobę od 15 września
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jaka jest tam pogoda? Czy często pada tam czy nie? Czy jest tam ciepło czy zimno?
15 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi, czy ktoś wie, jaka jest pogoda o tej porze jesieni we Lwowie? dzięki.
15 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
A także na początku czerwca.? Jak żywią się w sanatorium „Ai-Petri” Będę z dzieckiem, czy nie będziemy głodni?
15 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Idę od 1 sierpnia, ale czy warto????
16 lat wstecz  •  2 abonent 5 odpowiedzi
Powiedz mi proszę, że od majowych wakacji na 10 dni chcę pojechać na południowe wybrzeże (Cliff). Jaka jest pogoda i morze w tej chwili? Co pokazuje doświadczenie? Jaka była temperatura powietrza i morza w ostatnich latach. Można się tylko opalać lub woda osiągnie co najmniej 16-18 lat. Albo nie powinieneś wydawać pieniędzy i czekać do połowy czerwca. Dzięki
16 lat wstecz  •  2 abonent 6 odpowiedzi
Wszystkie pytania
Ukraina
Arabat strzałka Berdiańsk Boryspol Charków Chmilnik Czernihów Dniepr Donieck Gribówka Kamieniec Podolski Kijów Kirillovka Koblevo Lazur Lwów Mirgorod Morszyn Odessa Primorsk Satanow Schodnica Siergiejewka Skadowsk Światogorsk Szack Truskawiec Uman Zatoka Żelazny port
już
ZEA
już