Recenzje i historie o hotelach Słoneczna plaża

Historie turystyczne o Słoneczna plaża dodaj historię
Świetny niedrogi hotel !!!
Piszę tę recenzję bezpoś rednio z hotelu. Zwł aszcza przede mną ostatni raz rozmawiali o nim 4 lata temu. Hotel jest niezasł uż enie zaniedbany.
 •  3 tygodnie wstecz
Lokalizacja jest bardzo dogodna, cicha i jest basen.Reszta to horror-horror?
Stare pomieszczenia, Czuję się opuszczony. Dywan w pokoju jest brudny, nie jest zbyt wygodny, gardzą chodzeniem boso. Nie był o workó w na ś mieci.
 •  3 tygodnie wstecz
Przerażenie
Bardzo gł oś ny z ulicy, nie moż na spać. W toalecie są siedzi bardzo gł oś no spł ukują wodę z gó ry. Bardzo sł aba izolacja akustyczna, sł ychać rozmowy i kaszel są siadó w, przeraż enie.
 •  4 tygodnie wstecz
Dobry hotel, świetne zjeżdżalnie, świetne jedzenie. Blisko morza.
Dobry niedrogi hotel, ś wietne zjeż dż alnie, duż y wybó r jedzenia! Blisko morza. Wypoczę liś my bardzo dobrze. Dzieci był y zachwycone zjeż dż alniami z basenami.
 •  4 tygodnie wstecz
Nie pasuje do obrazu rzeczywistości
Kupił em bilet na 9 nocy w nadziei na dobry odpoczynek, ale go tam nie był o! Tak wię c począ tek naszych wakacji, wyjazd był z miasta Czerniowce, przewoź nik VK-tour zabrał nas, autobusy z ubiegł ego wieku i to za 70 € od osoby!
 •  2 miesięcy wstecz
Świetny hotel, świetne wifi, świetne jedzenie?
Odpoczywaliś my z dzieć mi w sierpniu 2022 roku, wszystko nam się podobał o. Nowe, nowoczesne, przestronne pokoje z widokiem na basen. Przyjazna administracja, zawsze gotowa we wszystkim pomó c.
 •  2 miesięcy wstecz
Lokalizacja jest dobra, hotel jest normalny, obsługa niezadowalająca!
Jeś li chcesz wypoczą ć niemal nad brzegiem morza i podziwiać widoki na morze z hotelowego okna, a nawet panoramę starego miasta Nesebyru, to powinieneś udać się do Hotelu Kyparisity.
 •  2 miesięcy wstecz
najgorszy hotel kiedykolwiek?
Każ dego roku moja dziewczyna i ja przyjeż dż amy do Burgas na wakacje. Po raz pierwszy i ostatni wybraliś my ten hotel, naprawdę nie rozumiem, jak nazywa się hotel, a nie hostel.
 •  3 miesięcy wstecz
Świetny hotel, baw się świetnie!
Trzy lata temu odpoczywał am w tym hotelu (recenzja - patrz niż ej) z moją.7-letnią wnuczką , aw tym roku ś wietnie odpoczywaliś my tu z naszym 7-letnim wnukiem.
 •  3 miesięcy wstecz
Świetny hotel, zatrzymałem się tu już trzeci rok?
Dzień dobry! Poniż ej moje komentarze sprzed trzech lat. Nie bę dę się powtarzał , wszystko jeszcze ok. Za wczesne zameldowanie zapł aciliś my 40 lew i dzię ki temu dostaliś my pokó j o godzinie 10 po poł udniu i dostaliś my kolacj&#...
 •  3 miesięcy wstecz
Pokaż więcej »


Więcej o Słoneczna plaża