Pytania - odpowiedzi – Wycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
TOP 5 koneserów
według liczby pytań, na które udzielono odpowiedzi w ciągu 30 dni
1
аватар
Odebrano na 3 pytanie
2
аватар
Odebrano na 3 pytanie
3
аватар
Odebrano na 2 pytanie
4
аватар
Odebrano na 2 pytanie
5
аватар
Odebrano na 1 pytanie


Już
Nigdzie nie mogłem znaleźć informacji. Pomóż mi proszę. Dzieci mają 8 i 3 lata.
3 miesięcy wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Lecimy na Gran Canarię. Powiedz mi, proszę, jakie zabytki, platformy widokowe i wycieczki odwiedzić? Trochę zdezorientowany - jak dotąd nie znalazłem nic ciekawego poza wydmami Maspalomas, rośliną rumu i skałą Palca Bożego. Prawdopodobnie nie weźmiemy samochodu.
10 miesięcy wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Czy można dojechać do Petry z Sharmy wynajętym samochodem?
1 rok wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Drodzy turyści, czy ktoś był w tym roku w Rzymie? Zainteresowany następującymi kwestiami: 1. Jak wygląda sytuacja z biletami do Koloseum? Czy rezerwacja z wyprzedzeniem ma sens, czy nie? Wcześniej w pobliżu Koloseum turyści byli brani za rękę i oferowali wycieczki (po rosyjsku). A jak teraz, wobec spadku ruchu turystycznego? 2. Czy zmienili audioprzewodniki w Watykanie, czy nadal są to te same stare telefony, które trzeba przykładać do ucha?
1 rok wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry. Proszę powiedz mi dobrą firmę wycieczkową, która prowadzi wycieczki grupowe, autobusowe, krajoznawcze. Być może ktoś niedawno odpoczywał na Malcie/Katania. W Internecie nie znalazłem nic sensownego z recenzjami.
2 roku wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Jeśli teraz wycieczki z Turcji do Grecji? Jeśli tak, czy jest to możliwe bez wizy? Czy to droga przyjemność? Z jakich miast i gdzie są wycieczki?
2 roku wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Wyjazdy z hotelu są nieopłacalne. Jakie agencje możesz polecić na wycieczki do Kairu, wizyty w rezerwatach przyrody itp.?
2 roku wstecz  •  13 subskrybenci 14 odpowiedzi
Nie chcę brać wycieczek od organizatora wycieczek, to jest drogie. Mówią, że wiele osób boi się, że jest to niebezpieczne dla obcych. Słyszałem wiele dobrych rzeczy o Bedo Owdzie. Kto jeździł z nim na wycieczki? Jak się masz?
2 roku wstecz  •  9 subskrybenci 5 odpowiedzi
Mieliśmy wycieczkę: wyjechaliśmy o 11:45, przybyliśmy o 20:00, zjedliśmy kolację na statku na Nilu, a rano muzeum z piramidami. Czy można to teraz znaleźć, czy też zmienił się format podróży?
2 roku wstecz  •  8 subskrybenci 6 odpowiedzi
Powiedz mi proszę, pod koniec miesiąca jedziemy do hotelu Aurora Bay Marsa Alam, chcemy odwiedzić Luksor, gdzie radziłbyś kupić wycieczkę, jakie są ceny i jak długo potrwa podróż? Czy są przewożone przez Hurghadę czy inną trasą?
2 roku wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
3 roku wstecz  •  7 subskrybenci 4 odpowiedź
Słyszałem, że w niektórych firmach samochody są martwe, śmierdzą, stoją, płyną. Gdzieś noszą bez kasków. Ciekawe rekomendacje dotyczące firm najwyższej jakości. Dzięki.
3 roku wstecz  •  7 subskrybenci 4 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już