Pytania o CzarnogóraPogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Czarnogóra
Dzień dobry, drodzy forumowicze. Powiedz mi, jaka jest teraz pogoda w Budvie, wczoraj dzisiaj, gismeteo codziennie pokazuje deszcze i burze, czy tak jest?
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Chłopaki! Kto jest teraz w Czarnogórze? Jakie są konsekwencje huraganu (media długo nie wierzą). Jakie są prognozy na najbliższą przyszłość (chciałem polecieć z dzieckiem 17 czerwca, teraz coś jest głupie). Mam nadzieję, że wszyscy żyją i mają się dobrze. Pa-pa.
6 lat wstecz  •  4 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi, kto jest teraz w Budvie, jaka jest pogoda. Jedziemy już niedługo, ale zgodnie z prognozą deszcze ciągłe
6 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 13 odpowiedzi
Ludzie mówią mi, jaka jest teraz pogoda w Budvie, czy można pływać, opalać się? wszystkie strony mają różne informacje ... Dziękuję
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Proszę powiedzieć, kto był w Czarnogórze we wrześniu, czy wtedy pada tam deszcz (początek miesiąca). A jaka jest temperatura wody i powietrza? Wielkie dzięki!!!
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Kto niedawno wrócił, powiedz mi, jakie ubrania zabrać ze sobą. Podróżujemy z małym dzieckiem.. Jaka jest temperatura wody? Czy można pływać?
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Dzięki.))
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 16 odpowiedzi
Pierwszy raz wybieramy się z mężem do Czarnogóry. Czas nie został jeszcze wybrany, chcę w czerwcu, ale nie jesteśmy pewni, czy pogoda jest odpowiednia. Kochamy też wygodę. Czy możesz polecić również hotel? A ośrodek?
12 lat wstecz  •  10 subskrybenci 25 odpowiedzi
Cześć wszystkim. Byliśmy już kilka razy w Czarnogórze, ale na początku sezonu tak się nie stało. Jaka jest pogoda na przełomie maja i czerwca. Planujemy wizytę za 2 tygodnie, w dniach 25-28 maja. Dzięki
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Jaka jest temperatura morza? Powietrze? A potem już jesteśmy w sobotę - tam =))
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jedziemy do Czarnogóry we wrześniu, powiedz czy będzie deszczowo?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Na wakacje do Budvy jedziemy od 10.09 - 18.09. Zainteresowany, kto odpoczywał w tym okresie i czego się spodziewać po pogodzie? Czy nadal możesz pływać i wygrzewać się na słońcu?
14 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
temperatura powietrza pod koniec marca
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
proszę powiedz mi, o której lepiej jechać do czarnogóry, chciałbym się świetnie opalić i popływać, ogólnie chciałbym wygrzewać się na słońcu, a nawet gdy w Czarnogórze jest sezon aksamitny
14 lat wstecz  •  11 subskrybenci 13 odpowiedzi
Jakie są orientacyjne ceny za przejazd komunikacją miejską?
15 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Jaka jest pogoda na przełomie kwietnia i maja? Czy morze jest zimne? Czy można się opalać? Z góry dziękuję.
16 lat wstecz  •  1 abonent 4 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już