Recenzje i historie o hotelach Alanya

Historie turystyczne o Alanya dodaj historię
Жах
У номерах чутно усіх сусідів та що вони роблять(як миються, ходять в туалет)звукоізоляції нуль. Зранку тхне у номері каналізацією, постійно вода на підлозі у ванній кімнаті, приймати душ босим небезпечно.
 •  Wczorajszy dzień
O Utopii
To miejsce, gdzie wszystko jest pię kne! Pię kny, zadbany teren z nietypowym dla Turcji krajobrazem. Trzy piaszczyste plaż e, z któ rych jedna jest malowniczą laguną , woda jest czysta.
 •  4 dni wstecz
Hotel jest stary, internet jest płatny, personel jest brudny i niegrzeczny.
Wycieczka jest najtań sza, po drugiej stronie ulicy jest morze. Miasto jest pię kne, jest gdzie pospacerować . Sklepy. Hotel jest obskurny. Personel jest niegrzeczny i nosi brudne ubrania.
 •  2 tygodnie wstecz
Fajny hotel
Przyjechaliś my odpoczą ć w hotelu, powiedzieć , ż e był em zadowolony to nic, był em mile zaskoczony!! ! Każ dego wieczoru są animacje, muzyka na ż ywo, ró ż ne sceny, ogó lnie rzecz biorą c, wszystko jest zrobione dla ludzi!
 •  2 tygodnie wstecz
Zdecydowanie nie warto
Czy byliś my już na wakacjach 5 razy? w Turcji i wcześ niej? czas? Był em rozczarowany. Hotel? Mó c? stawka max 4* Wszystko? co sł ychać odrobina Co był o dobre: Okolica zadbana, blisko ros, pokoje są regularnie sprzą tane, personel jest mił y...
 •  6 dni wstecz
Hotel jest przyjazny, internet jest tylko w recepcji
Hotel został wybrany ze wzglę du na cenę. Zameldowaliś my się natychmiast rano o 10:00. Personel, wszyscy chł opcy i dziewczę ta są przyjaź ni, a każ da proś ba został a zrealizowana natychmiast.
 •  2 tygodnie wstecz
Fajny hotel
Odpocznij z rodziną w tym hotelu. Cał a rodzina zachwycona. Codziennie jest aqua aerobik, imprezy. Programy magicznych pokazó w i muzyka na ż ywo każ dego wieczoru Animacja na najwyż szym poziomie Teren hotelu jest bardzo duż y i malowniczy.
 •  3 tygodnie wstecz
Najbardziej obrzydliwy hotel z mojego doświadczenia
Horror jest po prostu straszny. Jeś li chcesz zrujnować wakacje, powinieneś zatrzymać się w tym hotelu. Pokoje są mniej wię cej, obsł uga okropna, wszyscy niegrzeczni, jedzenie obrzydliwe.
 •  4 tygodnie wstecz
Doskonały hotel
Hotel Utopia Beach Club z ogromnym terenem, przytulnymi pokojami, ś wietni animatorzy!! ! Chcę podzię kować cał emu zespoł owi za organizację i gratulacje z okazji URODZIN: Svetlana Erdem: , Anex operator Irina, Guest Relations?
 •  1 miesiąc wstecz
Nie radziłbym!
Zacznijmy od tego, ż e jeś li hotel oszczę dza na klimatyzacji w restauracji, holu, recepcji, to o czym moż emy rozmawiać . Jeś li znalazł eś miejsce w pobliż u klimatyzatora, moż esz mieć trochę szczę ś cia.
 •  1 miesiąc wstecz
Pokaż więcej »


Więcej o Alanya