Pytania o CyprPogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Cypr
4 roku wstecz  •  8 subskrybenci 7 odpowiedzi
Przede wszystkim interesuje mnie możliwość pływania i prawdopodobieństwo długotrwałych deszczy.
4 roku wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Prognozy pogody piszą od 10.10 deszczy, a my mamy wycieczkę od 12.10..
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Kilka pytań dotyczących Cypru dla wszystkich doświadczonych turystów: jaka jest zwykle temperatura wody w Protaras na początku maja? Rozumiem, że nie dzieje się to rok po roku, ale interesuje mnie, kto miał jakie doświadczenie. A może mógłbyś polecić resort, w którym morze jest płytsze i cieplejsze? I jeszcze jedno pytanie do mieszkańców Kijowa - jacy najwięksi operatorzy pracują obecnie na Cyprze? Płonące oferty od agencji pracujących na dyskontowych wycieczkach cały czas lecą na listę mailingową, ale jakoś nie chcę „na ślepo” kupować wycieczki do nieznanego TO. I dzwonią do operatora po podpisaniu umowy :)
8 lat wstecz  •  8 subskrybenci 18 odpowiedzi
Drodzy specjaliści na Cyprze, powiedzcie mi, jaka jest pogoda w Ayia Napa pod koniec października i mniej więcej o wodzie. Planuję od 21.10-29.10. Nie wińcie mnie, ostatnie recenzje są sprzed 4-5 lat.
9 lat wstecz  •  6 subskrybenci 12 odpowiedzi
9 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
CyprPatos
Cześć! Kto był na Cyprze w tym okresie? - Jaka była pogoda? - Czy morze było ciepłe? - Jakie zabytki odwiedziłeś? (najlepiej mini-recenzje)
9 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
CyprPatos
Kto był, powiedz mi proszę, czy morze jest zimne i jaka jest temperatura powietrza, czy mam zabrać ze sobą ciepłe ubrania?
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
jadę od 13 maja
10 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Czytałem, że Waszyngton wyznaczył nowy termin wystrzelenia rakiet na Syrię na 7-8 września.A co stanie się z resztą, z tymi, którzy wybrali Cypr, Turcję, Sri Lankę? W końcu ich bazy znajdują się na Cyprze , Turcji, a samoloty przelatują przez Syrię?
11 lat wstecz  •  10 subskrybenci 37 odpowiedzi
Po raz pierwszy jedziemy na Cypr.
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Rozumiem, że to banalne, ale za dwa dni wystartuje lot i pogoda na stronie nie jest zadowolona.Może ktoś, kto tam jest, powie Ci jaka jest pogoda i temperatura wody w morzu? Czy można pływać.
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 12 odpowiedzi
Witam, powiedz mi proszę, kiedy zaczyna się sezon pływacki, w którym miesiącu możesz bezpiecznie pojechać nad MORZE.?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Jemy na początku stycznia we dwie pary, tak wypadły wakacje.Nie zamierzamy siedzieć w hotelu,pływanie w morzu,podobno też znika,jak będzie fajnie.Mamy nadzieję na ciszę w hotelach i wiele wycieczki.Chciałabym wiedzieć jak zimno będzie w styczniu???A czy warto w tym czasie jechać na Cypr?Z góry dziękuję za odpowiedzi
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 13 odpowiedzi
Kto odpoczywał na Cyprze w listopadzie, podziel się wrażeniami.
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Przyjaciele, powiedzcie mi, kto wie, jaka jest pogoda na przełomie grudnia i stycznia na Cyprze. Naprawdę chcę połączyć rocznicę z Nowym Rokiem w dobrym miejscu.
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Chciałbym tam pojechać z rodziną!
12 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Jaka jest pogoda w sierpniu, czy wieczorem robi się chłodniej, czy zabrać parasol, czy pada deszcz?
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Przeczytałam recenzję, że w sierpniu woda jest zimna i nie pływała!!!Recenzja dotyczy Pafos.
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, czy morze nadaje się do pływania w maju? A może nadal jest zimno?
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Jaka jest pogoda w okresie marzec-kwiecień Czy można opalać się, pływać w Ajia Napa?
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Drodzy „Cypryjczycy” :) opowiedzcie nam o pogodzie w drugiej połowie października Zainteresowani temperaturą powietrza i morza. Czy można pływać? Jak wygodne?
13 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Chcę pojechać z córką na jesienne wakacje. Zarezerwuj hotel z wczesną rezerwacją. Jak jest w listopadzie? Czy są jacyś ludzie? Czy umiesz pływać w morzu? Czy rozrywka i restauracje są otwarte? Park wodny? Czy parki rozrywki są otwarte? Czy jakość obsługi w hotelach zależy od pory roku? Dzięki za informację. Marina Krasnodar.
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Spotkaliśmy się z dzieckiem w Ayia Napa na początku czerwca i tutaj włosko-egipscy naukowcy przepowiadają tsunami. Jak realistyczne jest to, a konkretnie dla wschodniego Cypru?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Dobrzy ludzie, może ktoś mieszka na Cyprze lub właśnie wrócił z wakacji, powiedz nam jaka jest teraz pogoda i ile stopni ma morze? To pytanie niepokoi do połowy maja. Dziękuję wszystkim za reakcję.
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
o
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już