Pytania o KarpatyPogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Karpaty
Jaka jest pogoda?
9 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Czy pomieszczenia są ogrzewane pod koniec maja?
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
W tym czasie nigdy nie odpoczywali w Karpatach.
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Jaka jest zwykle pogoda we wrześniu w Karpatach?
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Czy jest dużo deszczu?
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry. Ludzie, powiedz mi proszę, jaka jest zwykle pogoda w Shayan w czerwcu? Czy jest ciepło, jak przy opadach? Byłem tam w sierpniu, pogoda super, prawie nie pada, chcemy tam pojechać w czerwcu.
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Mam zamiar się leczyć w maju, ale nie wiem jakie są najlepsze warunki / ciepło, jedzenie, leczenie, odpoczynek /
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Jedziemy do Jaremcza z dwójką rocznych dzieci. Czy umiesz pływać w rzece? Czy nie jest zimno? Jak się ogólnie ubrać pod koniec czerwca? Z góry dziękuję za twoje odpowiedzi.
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
Planujemy podróżować samochodem z 3-letnim dzieckiem w różne miejsca w regionie karpacko-karpacko-zakarpackim. (W zeszłym roku wybraliśmy się na początku września - super.) Czy może ciągle padać? Temperatura powietrza? Dziękuję wszystkim!
12 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Odpocznę na początku listopada...praca jest taka, że ​​reszta jest w najgorszym miesiącu w roku...Jaka pogoda? Czy jest zimno, grząsko, czy jest nadzieja? )))
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 10 odpowiedzi
Jaka jest pogoda w tej okolicy na początku maja?
12 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Ludzie, którzy tej zimy odpoczywali na Dragobrat, powiedz nam, czy jest tam śnieg, czy wcale?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
idziemy do Ng i martwimy się śniegiem))
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Czy możesz mi powiedzieć, kiedy zwykle pada śnieg w Twojej okolicy? Naprawdę chcemy jechać do Ciebie, aby odpocząć i pojeździć na nartach. A czy w Vedvezhy Gori jest wypożyczalnia nart?
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Jaka jest dzisiaj temperatura na stoku i u podnóża.
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Turystów ostrzegano, że będzie padać, spadną lawiny.... Napisz jaką prognozę chcę przyjechać w poniedziałek 21 marca. Dziękuję za odpowiedź.
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Chcę jechać 20 marca Czy na stokach jest śnieg
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
W połowie marca śnieg, wiatr, mróz czy błoto i bagno? Co zabrać z rzeczy? Czy będziesz musiał cały czas siedzieć w pokoju ze względu na pogodę i oglądać telewizję?
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Czy będzie normalny śnieg do jazdy na nartach, czy są miejsca do uprawiania narciarstwa biegowego (małe zjeżdżalnie), czy jest lodowisko?
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Chcemy jechać do wsi Żdenijewo w październiku, kto tam był - proszę powiedz mi, jaka jest zwykle pogoda w tym miesiącu, co warto zabrać ze sobą z ubrań. Dzięki!
14 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Moja żona i ja szukaliśmy miejsca na relaks, przypadkowo natknęliśmy się na stronę i Vedmezh Gora2 *. Potem szukali lepiej ukierunkowanych, ale nie znaleźli lepszego źródła niż to. Zakochaliśmy się w Vedmezha Gora2* od pierwszego wejrzenia i chcielibyśmy odwiedzić ją przed 5 lipca. Jaka jest pogoda i sytuacja drogowa ze Lwowa?
14 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Proszę doradzić, kiedy najlepiej jechać na wakacje latem, aby było ciepło, ale bez deszczu?
14 lat wstecz  •  1 abonent 7 odpowiedzi
Wyjeżdżam z rodziną na Zakarpacie 22 marca.
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Chcę jechać w kwietniu.W hotelach są dobre zniżki.Proszę mi powiedzieć:poza tym mój mąż z czegoś nie jest zadowolony
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Planujemy wakacje pod koniec października (ostatni tydzień). Doradzić, co zabrać? Jaka jest pogoda o tej porze roku? Jaki jest najlepszy sposób na zorganizowanie wakacji?
15 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Czy rzucasz śnieg, jeśli jest go za mało???
15 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Chciałbym wyjaśnić pogodę w Nowy Rok i do 7 stycznia, jaka jest zwykle? Naprawdę chcę śniegu :)
17 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już