Pytania o IzraelPogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Izrael
studiowałem serwisy pogodowe, ale co mogą powiedzieć prawdziwi ludzie?
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
Dobry wieczór. Proszę opowiedzieć o pogodzie w połowie grudnia w Tel Awiwie. Jakie rzeczy zabrać ze sobą? Wyjeżdżam na 5 dni w podróż służbową. Dzięki.
6 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Jedziemy do Ejlatu do hotelu Princessa. Wybieramy: połowa lutego lub marca. pogoda jest mniej więcej taka sama. A co z temperaturą morza? Jaka jest tam teraz woda? A co będzie w marcu?
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Witam!!!Powiedz mi proszę, jaka jest pogoda pod koniec marca w Jerozolimie?! jakie ubrania zabrać i ile deszczowych dni?!
10 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Witam Jedziemy na wycieczkę do Izraela pod koniec listopada Powiedz jakie ubrania zabrać ze sobą I czy są jakieś ograniczenia dotyczące wagi bagażu. Jeśli zabierasz ze sobą aparat fotograficzny i kamerę wideo, co musisz wziąć pod uwagę podczas importowania. Dzięki za odpowiedzi!
11 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Powiedz mi, jaka jest pogoda i temperatura wody w morzu od 20 marca w Izraelu. Jeśli ktoś tylko stamtąd – odpowiedź jest szczególnie cenna.
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Cześć! W jakich ubraniach można jechać do Izraela w marcu, jemy z dzieckiem do przychodni na badanie.
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Jaka jest temperatura powietrza i wody w morzu na początku listopada?
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Chcę pojechać z synem do Izraela, bo. ożeniłem się. Ale nie wiem w jakim mieście. Proszę mi powiedzieć, które miasto nie jest tak gorące jak reszta
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
A jak radzi sobie z ciepłem?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Jaka jest pogoda tam w połowie kwietnia, Ejlat jest szczególnie zainteresowany.
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Na początku maja chcę jechać nad Morze Martwe, powiedz mi jaka jest pogoda, czy nie będzie za gorąco?
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć, jaka jest pogoda pod koniec stycznia w Ejlacie, według hysmeteo teraz +18 w dzień i 8 w nocy. Może ktoś w tym czasie odpoczywał, ale chciałbym popływać w Morzu Czerwonym i zobaczyć ryby! A może nie warto jechać w tym czasie? Z góry dziękuję!
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
27 lutego - 6 marca
13 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Szalom. Jeśli to możliwe, powiedz nam bardziej szczegółowo, jak dojechać do początkujących, taksówką, autobusem, pociągiem? Dzięki
13 lat wstecz  •  8 subskrybenci 13 odpowiedzi
Powiedz mi, kto był w Izraelu w grudniu, jaka jest pogoda nad Morzem Martwym, w co mam się ubrać? Czy w Jerozolimie może być zimno? Czy warto odwiedzić giełdę diamentów, ceny różnią się od naszych czy nie i co można kupić w Izraelu.
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Obawiam się, że nie będzie fajnie, jak wyjdziesz z wody... Planujemy zamieszkać w ISROTELU, do hotelu dojechać autem elektrycznym, czy nie przeziębimy się, jeśli lubimy CIEPŁO?! Były 15 lat temu 4 tygodnie w grudniu - ZIMNO!!!!
14 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Lecimy 6 października, jakie ubrania i buty lepiej zabrać ze sobą?
14 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Jedziemy na początku października na dwa tygodnie do Netanyi z dziećmi, czy zdążymy się ogrzać nad morzem? Czy będzie zimno?
14 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Chciałbym połączyć wakacje na plaży z wycieczkami.
14 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Chcemy jechać na wakacje z dzieckiem.
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Co nas czeka pod względem pogody, czy to prawda, że ​​morze w okolicach Tel Awiwu jest płytkie?
15 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
chcemy odpocząć z małym dzieckiem, wybieramy gdzie woda jest cieplejsza
15 lat wstecz  •  2 abonent 6 odpowiedzi
pogoda
15 lat wstecz  •  3 abonent 7 odpowiedzi
Na wybrzeże Morza Czerwonego chcemy pojechać na początku grudnia. Czy możesz mi powiedzieć, czy możesz tam pływać? A jaki jest stopień morza?
16 lat wstecz  •  1 abonent 4 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już