Pytania o BułgariaPogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
TOP 5 koneserów Bułgaria
według liczby pytań, na które udzielono odpowiedzi w ciągu 30 dni
1
аватар
Odebrano na 2 pytanie
2
аватар
Odebrano na 2 pytanie
3
аватар
Odebrano na 1 pytanie
4
аватар
Odebrano na 1 pytanie
5
аватар
Odebrano na 1 pytanie


Więcej o Bułgaria
5 lat wstecz  •  15 subskrybenci 25 odpowiedzi
Dzień dobry! Powiedz mi, kto wie, jaka jest pogoda w Sozopolu pod koniec czerwca, wakacje planujemy od 28 czerwca na 10 nocy. A może ma sens wylecieć tydzień później 05.07? Z góry dziękuję!
7 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Proszę, kto odpoczywa w Nesebyrze, powiedz mi, jaka jest pogoda. Za kilka dni wylecieć i pogoda na stronach 21 i deszcz rozumiem, że tutaj jakie szczęście trzeba tylko decydować o rodzaju rzeczy. Dzięki .
9 lat wstecz  •  6 subskrybenci 15 odpowiedzi
Cześć! Interesuje mnie jaka jest pogoda we wrześniu w Bułgarii? Planowane wakacje na wrzesień z dzieckiem 1 rok i 9 miesięcy. Czy jest sens rozważać Bułgarię, czy nie? Chcę, żeby dziecko mogło leżeć na piasku i pływać w morzu, a nie w basenie.
9 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Kurorty Słoneczny Brzeg i Złote Piaski
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
czy jest ktoś, kto jedzie tam 25.06.2014 z miasta kijów, co zdecydowałeś się jechać lub jak?
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
kupiłem bilet w dniu 25.06.2014
10 lat wstecz  •  11 subskrybenci 58 odpowiedzi
Powiedz mi proszę, jaka jest pogoda w Bułgarii w sezonie aksamitnym? Czy jest gorąco, deszczowo?
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 13 odpowiedzi
Chcę iść, ale boję się zimna, jakbym nie zachorowała celowo.
10 lat wstecz  •  12 subskrybenci 12 odpowiedzi
temperatura morza
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Powiedz mi jaka jest pogoda w drugiej połowie sierpnia!Czy jest gorąco lub jak?Czy morze jest jeszcze ciepłe?
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 11 odpowiedzi
Czy piołun rośnie w Bułgarii i czy kwitnie tam w sierpniu? W sierpniu mam najsilniejszą sezonową alergię na kwiaty piołunu.
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
jaka tam pogoda, jakie są ceny
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Chcę dostać się z dzieckiem w nie upalną pogodę, ale morze jest żółte.Aby było ciepło!
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 10 odpowiedzi
A co z hotelem Meridian? Chociaż to chyba nie ma znaczenia! Bilety opłacone! Wspiąłem się na wszystkie strony i już udało mi się zakochać w Bułgarii! Śpię i widzę siebie tam !!!!))))
11 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Jadę do Bułgarii od 14 do 21 września do hotelu na wsi. Elenite. Bardzo martwię się o pogodę: widać, że wrzesień to sezon aksamitny, ale jego druga połowa… nie zmartwi mnie deszczem i chłodem, bo. Naprawdę chcę się opalać i pływać. Zwłaszcza, że ​​wyjeżdżam na tydzień. Mam już wątpliwości! Jeśli ktoś był w Bułgarii w drugiej połowie września, proszę napisz jaką masz pogodę. Byłbym bardzo wdzięczny za odpowiedź.
12 lat wstecz  •  9 subskrybenci 9 odpowiedzi
Panie i panowie, wczasowicze, powiedzcie nam, jaka jest teraz pogoda w Słonecznym Brzegu? W Kijowie już prawie jesień, ciągle pada. Nie chcę myśleć, że nie złapię ciepłego bułgarskiego słońca!
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Jeszcze raz proszę powiedz mi, że pogoda nie jest taka deszczowa!
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Kto tam teraz odpoczywa lub właśnie przyjechał, jaka tam pogoda!W różnych miejscach pada deszcz, jest jasne! Może ktoś ma ulubioną stronę z pogodą, proszę powiedz mi.Dziękuję za odpowiedzi.Idziemy od 14, chciałbym wiedzieć w przybliżeniu czego się spodziewać po pogodzie.
12 lat wstecz  •  4 abonent 10 odpowiedzi
prosze o pomoc) moze ktos juz byl w Sozopolu w tym sezonie ?jak tam pogoda i warunki ? wyruszył tam na odpoczynek, ale pracownik, który przybył z Bułgarii, powiedział, że w Sozopolu były bardzo silne burze, praktycznie nie było linii brzegowej.. kawiarni nad brzegiem morza, po prostu się pogorszyło ((((teraz myślimy, że to prawda i czy warto jechać .....z góry dziękuję!
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 16 odpowiedzi
czy potrzebujemy ciepłych ubrań?wyjeżdżamy na wakacje od 1 do 14 września.
12 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już