Pytania o Republika DominikanyPogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Republika Dominikany
Powiedz mi, jak się mają sprawy z temperaturą powietrza wieczorem w grudniu? Potrzebujesz kurtki, a może kurtki - lecimy pierwszy raz.
2 roku wstecz  •  6 subskrybenci 4 odpowiedź
Kto latał sam, bez usług biur podróży? Czy jest + czy nie warto ???
6 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Witam kupiłem bilet na Dominikanę od 1 do 10 marca ostatnio spojrzałem na pogodę pokazuje że pada od 1 do 7 nawet bez słońca długo czekałem na odpoczynek i chcą żeby pogoda była dobra, wszyscy mi mówią, że wszystko będzie dobrze jakie pada, ale nadal się martwię, chciałem wiedzieć, czy ktoś też tak latał, widząc deszcze zgodnie z prognozą, ale w rzeczywistości pogoda okazała się normalna?
10 lat wstecz  •  2 abonent 5 odpowiedzi
Jaka jest teraz pogoda w Punta Cana? Wylatujemy jutro, a ja naprawdę nie lubię deszczu.
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
w którym najważniejszy jest piękny teren i plaża z morzem
11 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Chcemy pojechać na Dominikanę w podróż poślubną od 9 czerwca na 10 dni. Jaka jest tam pogoda?
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
http://russian.news.cn/nature/2012-10/28/c_131935324.htm 7.11 wyjazd. Myślę, że warto rezerwować wycieczki. Jak poważne to jest?
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 14 odpowiedzi
Kto był w Punto Cana w listopadzie, powiedz mi, jaka jest tam pogoda? Wyjeżdżam od 03.11 na 10 dni.
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Interesują mnie jakie panują temperatury powietrza i wody na Dominikanie we wrześniu. Czy są deszcze, burze, burze, a jeśli są deszcze, to jakie: ulewne, długotrwałe czy krótkotrwałe, o której godzinie się zdarzają: po południu, wieczorem lub rano. Kiedy lepiej jechać we wrześniu: na początku, w połowie czy pod koniec miesiąca. Z góry dziękuję
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Co dzieje się w drugiej połowie września? Czy stało się coś strasznego? Dzięki
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Witam, czy możesz mi powiedzieć, czy huragan Isaac wpłynął na Punta Cana? Jeśli tak, ile? Lecimy pod koniec września, mąż jest w szoku.
12 lat wstecz  •  2 abonent 6 odpowiedzi
W tym roku było to na początku września. Pogoda była dobra.
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Czy często zdarzają się tajfuny i deszcze?
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Cześć! Mamy ślub 14, 15 lipca chcemy lecieć na Dominikanę... Opinie o pogodzie są różne... Proszę napisać jak tam jest? Czy to możliwe, że pada przez 7 dni? Lecimy w podróż poślubną, nie chciałbym tego zepsuć, ale nie chcę jechać do Europy, chcę do Raju))) Dzięki!
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Zacząłem wątpić w pogodę, kto wie - powiedz mi proszę !!!
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Na Dominikanę jedziemy pod koniec stycznia, martwi nas pogoda.
12 lat wstecz  •  3 abonent 6 odpowiedzi
Chciałbym wiedzieć o możliwych niespodziankach pogodowych w Punta Cana w lutym. Napisz kto wie co...
12 lat wstecz  •  10 subskrybenci 54 odpowiedź
Na Dominikanę chcemy pojechać na wiosnę, ale wyczytałam, że tam może padać… powiedz mi, kiedy najlepiej jechać w marcu, kwietniu czy maju!
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Powiedz mi, kto wie, jaka jest pogoda w styczniu na Dominikanie na plażach Playa Bavaro, inaczej pojedziemy tam niedługo, kiedyś było w grudniu pogoda była ładna.
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Patrzę na wszystkie strony, w których ciągle pada deszcz w ośrodku. Jaka to prawda. muszę iść 1 grudnia
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Na Dominikanę (Puerto Plata) wyjeżdżamy 10 października, ale pogoda jest trochę niepokojąca. Czy możesz mi powiedzieć, jaka jest teraz pogoda? Dziękuję Ci!
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Wyjazd 08 września
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 15 odpowiedzi
Za tydzień wyjeżdżamy na Dominikanę, a na gismeteo pada tylko deszcz, chcę poznać prawdę o pogodzie (
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czy ktoś wie, co dzieje się teraz na Dominikanie z powodu huraganu? Czytam w wiadomościach „Na Dominikanie ogłoszono maksymalny poziom zagrożenia w związku ze zbliżaniem się huraganu Irene. W niedalekiej przyszłości zostanie przeprowadzona ewakuacja obywateli mieszkających w pobliżu zbiorników wodnych w południowo-zachodniej części Dominikany. W kraju odwołano zajęcia w placówkach oświatowych, w stan pogotowia postawiono policję i wojsko. „Irene” – pierwszy w tym sezonie huragan – przenosi się na Dominikanę z Puerto Rico, gdzie ostatniej nocy pozostawił bez prądu ok. 800 tys. domów. Maksymalna prędkość wiatru w epicentrum huraganu sięga 130 km/h Więcej szczegółów: http://news.mail.ru/incident/6633434/ „Zapłacimy za trasę na początku października, czy warto? Podobno Panta Cana też będzie boleć… Jakie są konsekwencje, co robić
13 lat wstecz  •  8 subskrybenci 11 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już