Pytania o WłochyPogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Włochy
Kto właśnie przybył, proszę o odpowiedź.
6 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
W kwietniu wybieram się na wycieczkę krajoznawczą z wizytą do Florencji, Rzymu i Wenecji.Proszę powiedzieć jakiej pogody się spodziewać?Dziękuję wszystkim za odpowiedzi )))
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
miasta Rimini, Wenecja, Werona, Florencja, czyli północne Włochy
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Cześć wszystkim. We wrześniu jadę na tydzień do Rimini (Hotel Kennedy). Oczywiście czytam recenzje - morze jest brudne i płytkie, wszystko jest drogie! Czy tak jest? Powiedz mi, jak to jest? Czy jest miejsce na spacery (oprócz wycieczek), orientacyjne ceny jedzenia, czy rozumieją Rosjan w kawiarniach. Byłbym wdzięczny za wszelkie informacje. Dzięki.
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Wszyscy, którzy podróżowali jako nagrodzony klient - odpowiedz!
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Proszę, kto był we Włoszech od końca kwietnia do 5-7 maja, jaka jest pogoda. Internet podaje albo średnią z kwietnia, albo z maja, ale chciałem wiedzieć na pewno, żeby nie zabierać dodatkowych ubrań.
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Cześć! Powiedz mi proszę, które morze w Kalabrii jest spokojniejsze, bez fal i cieplejsze niż tyrreńskie czy jońskie? Jedziemy w sierpniu od 3 do 17, gdzie radzilibyscie sie zatrzymac, aby na plazy byly miejsca i wieczorem nie ma problemu z kolacja, Nadal Ferragosto. Cóż, żeby zobaczyć, jak Włosi świętują Ferragosto, skoro nie możemy pojechać innym razem. Chcieliśmy podzielić czas na pół między Kalabrię i Sycylię, ale byliśmy w Cefalu na Sycylii, wszystko nam się podobało, tylko 4 dni z 8 nie pływaliśmy, bo. były silne fale (w lipcu 2011 r.). Może takich fal nie ma w rejonie Giardini Naxos i okolicach? Nigdy nie byłem w Kalabrii, więc w kompletnej ignorancji pomóż! Dzięki.
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
jedziemy na wyspy wloch koniec maja początek czerwca kto był jaka pogoda? jaka jest woda w morzu?
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
kocham kalabrię! Witam. Postanowiliśmy pojechać na wakacje do Kalabrii w czerwcu, ale jaka jest pogoda o tej porze roku? Czy będzie można pływać? Jak trudno jest samemu zorganizować wyjazd na Sardynię i Sycylię? Czy nie wystarczy przeznaczyć jeden dzień na te wyspy?
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Czy w tym miesiącu można opalać się i pływać w ciepłym morzu?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
Dzień dobry wszystkim! Za tydzień ruszam w trasę Italy Forever z Dove Club. Zainteresowany pogodą we Włoszech pod koniec września-Rzym, Florencja, Wenecja, Piza. Kto był, powiedz mi, jak się tam ubrać. Dzięki.
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
czy można pływać w morzu i opalać się?
12 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Kto odpoczywał w Rimini we wrześniu, powiedz mi, jaka jest teraz pogoda, czy będę mógł pływać w morzu i opalać się
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Czy na początku sierpnia warto wybrać się na wycieczkę krajoznawczą do Włoch, czy wysoka temperatura będzie przeszkadzać w podróży?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Czy hotele 3* mają ciepłą wodę zimą?
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Idę zobaczyć kraj, zatrzymam się w Rimini, ile pieniędzy wziąć i jaka jest tam pogoda???????????
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Планирую отпуск в ноябре,хотелось бы поехать в автобусный тур в Италию,но пугают погодные условия,не будет ли холодно уже и дождливо....Отзовитесь,пожалуйста,может кто ездил в туры в такое время года и ваши впечатления и советы??????
14 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Chcę pojechać z córką do Włoch na święta Nowego Roku. Chcę wiedzieć, jaka będzie przyjemna pogoda
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Lecimy do Rimini 4 czerwca, chcę zapytać tych, którzy tam byli, jaka zwykle jest pogoda na początku czerwca.I czytałem też opinie o Rimini, że są brudne plaże, złe hotele i w ogóle nie ma zieleni i brudne morze! Niech ktoś mi powie, co się naprawdę dzieje...
14 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Powiedz mi, kto wie, czy jest sens jechać do Rimini na Nowy Rok? Jaka jest tam pogoda? Jak najlepiej dostać się do Wenecji i San Marino? Z góry dziękuję Eleno...
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
mówią, że we wrześniu baseny w hotelach w Rimini są nieczynne
16 lat wstecz  •  1 abonent 4 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już