Pytania o ChinyPogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Chiny
Będziemy w Hainan 13 stycznia, powiedzcie mi, jaka jest wtedy pogoda i czy będzie można pływać w morzu? dzięki
6 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
6 maja lecimy do Hainan. Jaka jest pogoda w dzień i wieczorem. Czy muszę zabrać ze sobą ciepłą kurtkę?
7 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
chciałem jechać w lutym-marcu, ale mówią, że w tej chwili nie ma ciepła do pływania i opalania się… czy tak? Kiedy najlepiej jechać? Uwielbiamy wakacje na plaży!
11 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
ChinyPekin
Interesuje mnie jaka jest pogoda w Pekinie i Szanghaju pod koniec października na początku listopada? Z góry dziękuję!
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
jakie są najmniej gorące letnie miesiące w Chinach i ogólnie jak gorąco i wilgotno jest latem w Chinach (Kanton)?
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jedziemy do Chin na wycieczkę łączoną: maksymalne wycieczki + wakacje na plaży. Powiedz mi „doświadczony”, kiedy najlepiej odwiedzić ten kraj, jakie wycieczki warto kupić, gdzie lepiej odpocząć?
11 lat wstecz  •  1 abonent 4 odpowiedź
Kto odwiedził tę wyspę na święta Nowego Roku? Coś mi przeszkadza w prognozie pogody. Wydaje się, że musisz wziąć kurtki. Pliz odpowiedź kto wie.
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czytałem w recenzjach, że październik-listopad to czas tajfunów w Hainan, czy to prawda?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jaka jest zwykle pogoda w listopadzie?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
powiedz mi proszę, czy warto jechać do Hainan we wrześniu - na początku października?
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
BĘDĘ ODPOCZYWAĆ I DLATEGO CHCĘ WIEDZIEĆ O POGODZIE
12 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Chciałabym też wiedzieć, koniec maja - początek czerwca, gdzie lepiej odpocząć w Chinach i nad morzem? Czy w tej chwili jest tam gorąco?
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
LEAGUER RESORT SANYA BAY 4*....jaki jest stan hotelu...i jaka jest pogoda w tym miesiącu i na początku przyszłego?czy są powodzie?
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
lecimy 23 września, jakie są prognozy pogody, czy przestanie padać?
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Czy w tym okresie można pływać, jak to jest z deszczami i co mogę robić w tym okresie?
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
chcemy jechać w czerwcu na leczenie, mamy z nami 7-letnie dziecko
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
jechaliśmy odpocząć..ale prognoza nie zachęca!!co robić.odmówić lub lecieć....
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Od 18 lipca lecimy na odpoczynek w hotelu Resort Golden Palm, interesują nas najświeższe informacje o hotelu i pogodzie w tym czasie na wyspie
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chore nerki - czy zaszkodzą wakacje w Hainan?Kto miał takie nerki, proszę podziel się.Choroba kłębuszkowe zapalenie nerek nie jest osłabiona od 16 lat.
14 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jedziemy do Hainan - czy tam jest gorąco, czy mam zabrać rzeczy z długimi rękawami czy nie, czy w tej chwili jest bardzo gorąco?
15 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Sprawdź pogodę na wyspie Hanyang
16 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już