Pytania o Sri LankaPogoda i pory roku

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Sri Lanka
Proszę o wskazanie miejsc, w których będzie wygodnie odpoczywać w grudniu? Aby uniknąć silnych fal i deszczu. Podczas gdy my patrzymy w stronę Hikkaduwy, Bentoty i Unawatuny.... gdzie jest lepiej?
5 lat wstecz  •  8 subskrybenci 7 odpowiedzi
7 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
Doświadczeni opowiedzą mi o Sri Lance - kiedy jest sezon sprzyjający zwiedzaniu, inaczej prasa o powodzian jest pełna wszystkiego. Jaki hotel polecacie?
7 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
7 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
Powiedz mi, Proszę. Czy lotnisko Kolombo posiada klimatyzatory i osuszacze? Do takiego klimatu lecę pierwszy raz, sam jestem astmatykiem. Martwię się. Czy to prawda, że ​​przebywanie na lotnisku jest płatne?
7 lat wstecz  •  12 subskrybenci 13 odpowiedzi
Powiedz mi, Proszę. Moja mama i ja chcemy polecieć na Sri Lankę. Ma chore oskrzela i jest uczulona na wilgoć. Jak ona tam będzie, jaka tam pogoda, czy łatwo oddychać?
7 lat wstecz  •  14 subskrybenci 17 odpowiedzi
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
9 lat wstecz  •  10 subskrybenci 11 odpowiedzi
9 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry wszystkim! Wakacje są możliwe tylko w lipcu.... Powiedz mi, czy mogę odwiedzić Sri Lankę w tym sezonie? Jak jest deszcz? W tym okresie nie ma możliwości poruszania się po atrakcyjnych kurortach. Wolę małe zielone hotele. Dostępność infrastruktury i atrakcji mile widziana! Możesz pomóc? Byłbym wdzięczny za to....
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Kiedy najlepiej lecieć na Sri Lankę?
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Na Sri Lankę jedziemy po raz pierwszy. Myślę, że będzie to listopad-grudzień. Który obszar wybrać, aby pływać na średnich falach i nie dać się złapać w deszczu
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Dzień dobry! jedziemy do Wadduwy od 08.03.14 na 14 dni, pora deszczowa jest bardzo niespokojna. jaka jest pogoda w tej chwili? proszę powiedz mi swoje doświadczenie. z góry dziękuję!
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry wszystkim! W środę lecimy do Hikkaduwy. Spojrzałem na pogodę i jestem w szoku. Przez cały tydzień i przez następne 2 tygodnie, codziennie padają deszcze. Kto tam jest teraz lub kto tam mieszka, odpowiedz, czy naprawdę codziennie pada? Nigdzie nie jest napisane, że są krótkotrwałe, po prostu „pochmurno i pada cały dzień” ((
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dzień dobry! Naprawdę liczę na odpowiedź od doświadczonych „Sri Lanki”))) W połowie czerwca odpoczniemy w Kalutarze. Słyszałem o porze deszczowej o tej porze, martwię się o ocean, ze względu na duże fale i niemożność pływania..... Odpoczniemy na Sri Lance pierwszy raz, proszę powiedz kto odpoczywałem w takim okresie na zachodnim wybrzeżu Sri Lanki, co w tej chwili jest ocean i jaka jest pogoda….. Z góry dziękuję za odpowiedzi)
10 lat wstecz  •  9 subskrybenci 15 odpowiedzi
Proszę mi powiedzieć, jaka jest pogoda na przełomie lipca i sierpnia w Hikkaduwie, w przeciwnym razie już chcemy zarezerwować i boimy się, że będzie mocno padać.
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Całkowicie interesuje mnie wszystko.. a co najważniejsze plaża... i pogoda w listopadzie?
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jedziemy 5.11, według prognoz będzie padać. Kto był na Sri Lance w czasach Doży, czy może to zbytnio zepsuć wycieczkę krajoznawczą? Jak rozumiem, deszcze wcale nie są takie jak nasze... Dzięki za odpowiedzi!
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 12 odpowiedzi
Witam wszystkich, powiedz mi, kto był na Sri Lance w listopadzie, jaka jest tam pogoda, czy często pada deszcz?
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, czego się spodziewać po pogodzie we wrześniu? zaraz po ślubie lecimy na wycieczkę do Bentoty od 11.09 do 20.09. Bardzo się boję, że będą nieustanne prysznice (z góry dzięki!
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Planuję zobaczyć kraj i oczywiście kupić. Nie martw się o deszcz
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Powiedz mi, kto pojechał na Sri Lankę na początku października. Czy o tej porze kończy się „pora deszczowa”? A ja zapytam kampanię: mamy teraz wybór – albo Tenzheran, albo Royal Palm – co radzilibyście kupić?
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 10 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już