Pytania o BułgariaBiura podróży i operatorzy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
TOP 5 koneserów Bułgaria
według liczby pytań, na które udzielono odpowiedzi w ciągu 30 dni
1
аватар
Odebrano na 2 pytanie
2
аватар
Odebrano na 2 pytanie
3
аватар
Odebrano na 1 pytanie
4
аватар
Odebrano na 1 pytanie
5
аватар
Odebrano na 1 pytanie


Więcej o Bułgaria
Powiedz mi proszę, kto przyjechał do Bułgarii autobusem z Join Up! Interesuje się stanem autobusów i wadami przeprowadzki z Kijowa do Słonecznego Brzegu. Spojrzałem na recenzje tego touroperatora i jestem zdezorientowany. Planujemy wakacje we wrześniu razem bez dziecka. Z góry dziękuję za twoje odpowiedzi!
4 roku wstecz  •  8 subskrybenci 15 odpowiedzi
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 14 odpowiedzi
Powiedz mi, czy ktoś podróżował do Bułgarii autobusami przewoźnika Riki-A? Interesuje Cię, jak są wygodne i czy idą zgodnie z harmonogramem? Kilka razy podróżowałem z Doris.
6 lat wstecz  •  9 subskrybenci 19 odpowiedzi
6 lat wstecz  •  9 subskrybenci 13 odpowiedzi
Pomóż plz poradzić sobie z zamawianiem terminów w hotelu. Jeśli na przykład autobus przyjeżdża 01.06 i odjeżdża 11.06 (10 nocy), czy mogę zarezerwować hotel przy rezerwacji od 1 do 11?
6 lat wstecz  •  14 subskrybenci 59 odpowiedzi
Poleć najtańszego operatora w Bułgarii. Gdzie najlepiej kupić bilety? Dzięki
7 lat wstecz  •  8 subskrybenci 7 odpowiedzi
Dzień dobry! Pierwszy raz na odpoczynek za granicą jedziemy na przełomie sierpnia i września. Dlatego budżet jest ograniczony (do 12.000 UAH dla dwojga z mężem) pojedziemy autobusem. Poleć organizatora wycieczki na wycieczkę autobusową. Który hotel lepiej wybrać? Czy powinienem wziąć WSZYSTKO w hotelu, czy tylko śniadanie i zjeść w kawiarni. Na co zwrócić uwagę przy wyborze wycieczki? Czy realne jest inwestowanie w zaplanowany budżet? Dzięki.
7 lat wstecz  •  10 subskrybenci 22 odpowiedź
Chcę porozmawiać z menedżerami, którzy znają hotele zameldowania i zwyczaje ich właścicieli, pracowników
7 lat wstecz  •  8 subskrybenci 19 odpowiedzi
7 lat wstecz  •  9 subskrybenci 9 odpowiedzi
Powiedz mi, jeśli ktoś wie, niedrogich touroperatorów w Bułgarii i Turcji. Powiedz, kto wie, jak można samodzielnie udać się na odpoczynek. Dzięki.
7 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
Dwa miesiące temu zapłaciłem za wycieczkę autobusową dla 2 osób. do Bułgarii, a 2 tygodnie później miałam zawał serca z hospitalizacją w karetce do szpitala. Po zabiegu lekarze nie zalecili mi wyjazdu na wakacje autobusem. Musiałem napisać wniosek o anulowanie wycieczki i zwrot pieniędzy Biuro podróży, w którym zapłaciłem za wycieczkę, napisało pismo do dyrektora generalnego touroperatora „TPG” o zwrocie całej kwoty zapłaconej za wycieczkę. wycieczka. Przedstawiono wyciąg ze szpitala, skierowanie do Instytutu Amosowa na konsultacje i leczenie, orzeczenie o niepełnosprawności 2gr. Po pewnym czasie otrzymano odpowiedź, że grzywna w wysokości 50 euro zostanie wstrzymana. Do tej pory nie otrzymałem żadnej kwoty. Opłata za wycieczkę została dokonana przeze mnie ponad 2 miesiące temu. Czy jest to legalne czy nie i czy pozew ma sens.
9 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Witam, powiedz mi, czy jest ktoś z was, który może podzielić się wrażeniami z tego touroperatora?
10 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Proszę opowiedzieć mi dokładnie o bułgarskim touroperatorze w Kijowie, z pierwszej ręki. Na przykład do Czarnogóry jeździliśmy przez firmę Pilon-Ukraina (sprzedawali też wycieczki po Ukrainie), w Czarnogórze spotkali się przedstawiciele tamtejszego Pilona, ​​w Chorwacji - zarówno Zeta, jak i Pilon. W tej żyle.
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Powiedz mi proszę, jak najlepiej (szybciej) jechać autobusem z Kijowa: przez Odessę lub Czerniowce? Wydaje się, że kilometrami przez Odessę jest szybciej, ALE, jak rozumiem, autobusy jeżdżą przez Mołdawię, tj. okazuje się, że jest to dodatkowa granica (Ukraina-Mołdawia), a to dodatkowy czas. I z jakiegoś powodu wszystkie wycieczki po Czerniowcach są tańsze (choć droga jest dłuższa). Może ktoś może zasugerować przybliżony przyjazd do kurortu Albena, na przykład w obu przypadkach. Z góry bardzo dziękuję! I jeszcze jedno: była jeszcze jedna opcja z Izmaela (Reni) na łodzi wzdłuż Dunaju przez Rumunię do Bułgarii. Biura podróży już tego nie mają?
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 13 odpowiedzi
Drodzy towarzysze, opłacili wycieczkę do Bułgarii przez agencję, musieli wyjechać 3 lipca 2014 r., dziś agent dzwoni i mówi, że wycieczka jest odwołana, organizator wycieczki ogłosił upadłość i nasze pieniądze nie zostaną zwrócone nam, jakie mamy prawa, czego możemy żądać?
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 26 odpowiedzi
Witam, w lecie chcę pojechać z dziewczyną do Bułgarii, Słoneczny Brzeg. To nasza pierwsza podróż. Budżet na jedną osobę to około 9 tysięcy hrywien, najlepiej na 10+ dni. Chcę dobrego wypoczynku, w stopniu ekonomicznym. Mamy 18 lat, więc interesują nas wszystkie spotkania młodzieżowe i rozrywka. Proszę o poradę dobrego organizatora wycieczek, hotelu. Możemy podróżować autobusem lub samolotem. Możemy z Kijowa, ale lepiej z Czerniowiec. Dzięki
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
1.3.214 zarezerwowałem wycieczkę do Bałczik Hotel Lotos 3 dla 4 osób za 64700 rubli z biletem - 3 osoby dorosłe i 1 dziecko 11 lat Ile powinna kosztować wycieczka z ubezpieczeniem podróżnym? poczta [email protected]
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Chcę wynająć mieszkanie w Obzorze, kompleks Galeria. Chcę wiedzieć od tego, kto tam był, przez kogo zamawiali?
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi, kto z kim leci? Czytam recenzje - jakiś horror. dołącz - złe, podróże newsowe - najnowsze recenzje też są złe. tui - a recenzje są złe i droższe niż wspólnego apa.a kto jeszcze z Doniecka będzie w tym roku wypuszczał powietrze?w skrajnych przypadkach można z Kijowa. a czy są jakieś normalne?
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Chcę odwiedzić Sofię podczas styczniowych wakacji. Aby zobaczyć miasto. Mam znajomego studiującego w Sofii, ale nie jestem obywatelem Bułgarii. Chciałbym go zobaczyć. Rozumiem, że najłatwiej uzyskać wizę do Bułgarii za pośrednictwem biura podróży. Powiedz mi, Proszę. jak to zrobić za pośrednictwem biura podróży. Które biuro podróży jest najbardziej kompetentne. Mieszkam w Żytomierzu. Z góry dziękuję.
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Obecnie wiele osób oferuje wycieczki do Bułgarii, ale recenzje wszystkich są bardzo sprzeczne iz jakiegoś powodu większość złych recenzji dotyczy prawie wszystkich biur podróży, a niektóre z nich w ogóle nie istnieją. Bardzo ciekawe kto wyjechał od kogo w tym roku polecam. Dzięki!!!
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
Kiedy musimy opuścić pokój hotelowy, jeśli zameldujemy się 14 godzin później niż godzina wymeldowania?
11 lat wstecz  •  3 abonent 9 odpowiedzi
To moja pierwsza podróż do Bułgarii. Proszę powiedzieć, który nadmorski kurort wybrać, aby w połowie września można było popływać w morzu i zobaczyć zabytki. Zainteresowany spokojnymi i relaksującymi wakacjami. Czy ktoś może mi powiedzieć tani hotel z najlepszą kombinacją ceny i jakości? Z góry dziękuję!
11 lat wstecz  •  4 abonent 8 odpowiedzi
Oferują wycieczkę na słoneczną plażę w kurorcie mewa 4 * za rozsądne pieniądze. Dołącz, proszę powiedz mi, czy lecieć z nimi, czy to nie będzie oszustwo? Czytam na ich temat wiele negatywnych recenzji.
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 75 odpowiedzi
Jeśli chodzi o biuro podróży, wybieramy między Balkan Express, Simtravels, Tui, Isis, 1001 tur... Z którym touroperatorem poleciłbyś współpracę? Wielkie dzięki!
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już