Pytania o BułgariaZakupy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
TOP 5 koneserów Bułgaria
według liczby pytań, na które udzielono odpowiedzi w ciągu 30 dni
1
аватар
Odebrano na 2 pytanie
2
аватар
Odebrano na 2 pytanie
3
аватар
Odebrano na 1 pytanie
4
аватар
Odebrano na 1 pytanie
5
аватар
Odebrano na 1 pytanie


Więcej o Bułgaria
Zastanawiam się tylko, czy da się kupić markę taniej w Burgas w Bułgarii niż w Rosji.
6 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Czy po wizycie w Bułgarii myślałeś o zakupie nieruchomości? Czy warto tam kupić nieruchomość? Jeśli tak, w jakim celu, dla kogo? (ja, dzieci, rodzice).
9 lat wstecz  •  13 subskrybenci 21 odpowiedź
W Burgas jest teraz nowe lotnisko, jaki Dutik tam jest? Szczególnie interesują mnie ceny!
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Czy w pobliżu jest miejsce, w którym można kupić olejek różany?
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 11 odpowiedzi
Witam. Kto jest w Kranewie latem lub już tam? Jak jest w tym roku? Jakie wieści, zmiany dobre i złe...
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Niewiele wiemy o winach wytrawnych. Najlepsze, jakie przywieźli do domu, to wina z Rumunii. Jakoś to nie działa z Bułgarii. Zawsze konsultuję się ze sprzedawcami, ale nie do końca tego, czego chciałem. Doradzić co kupić? Wino nie powinno być kwaśne, nie tanie, o bogatym aromacie. Bardzo lubię wina z królewskiej piwnicy w Bałcziku. ale nie są suche. Ostatnim razem zabrali go w sklepie firmowym w Pomorie za 10 lew, ale też nie za dużo.
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 21 odpowiedź
Drogie dziewczyny, proszę powiedz mi, czy można kupić rzeczy od Denisa Simacheva w Bułgarii? W obliczu, to: Gdzie? Przybliżona cena? Jakość?...
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
adres sklepu i jak tam dojechać
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Witam, jakie są ceny w Słonecznym Brzegu na stroje kąpielowe, czapki, klapki, czy warto kupić w domu (Mińsk) czy tam taniej?
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Co jest wliczone w cenę i za co trzeba zapłacić i ile???
12 lat wstecz  •  4 abonent 10 odpowiedzi
Budowa pod klucz Budowa domu pod klucz w Bułgarii oferuje Państwu kompleksowe rozwiązanie problemów budownictwa w Bułgarii - od wykonania dokumentacji projektowej po realizację całego zakresu prac budowlanych. Nasza firma zajmuje się projektowaniem i budową nieruchomości w Bułgarii w kompleksie z całą komunikacją inżynierską, w tym autonomicznym zasilaniem, ogrzewaniem, systemami kanalizacyjnymi. W budownictwie używamy wyłącznie wysokiej jakości materiałów budowlanych. Na wszystkich etapach realizacji projektu pracują wysoko wykwalifikowani specjaliści różnych specjalności. Budowa domku pod klucz w Bułgarii z wykończeniem, w tym materiałami: • Opcja ekonomiczna od 220 euro m2 Na cenę wpływa wiele czynników, takich jak: • powierzchnia • liczba kondygnacji
12 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Bez czego nie powinieneś pokazywać się w domu po wakacjach w Bułgarii?))) Osobno interesujące jest pytanie: jakie tam mają cukierki-czekoladki? Czy warto kupić, żeby sprowadzić na Ukrainę?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 11 odpowiedzi
Chcę zrobić jakieś zakupy (nie pamiątek) - wątpię, czy przeciągać z Borispola "Duty-free" i czy kupować w drodze powrotnej w Burgas, żeby nie zgniatać się w walizce. Dzięki przyjaciele!
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 11 odpowiedzi
Powiedz mi gdzie i po co w Nesebyrze??
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Odpoczniemy w Nesebyrze i będę musiał skontaktować się z kosmetyczką (by zrobić woskowanie), czy ktoś ma jakieś kontakty?
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Witam. Lecę do Bułgarii/Albeny/Magnolii, czy można tam kupić wszystkie potrzebne dobre i wysokiej jakości ubrania do wypoczynku w czerwcu-lipcu? na przykład: strój kąpielowy, klapki, spodenki, t-shirty? A może lepiej zabrać wszystko ze sobą? Dziękuję wszystkim)
13 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Oprócz wycieczek chciałbym mieć dobre zakupy dostać?Może?Mówią, że są dobre i niedrogie ubrania, powiedz mi, kto był tym zainteresowany!
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
W połowie marca wyjeżdżamy na wakacje. Od dawna chciałem zmienić narty, czy warto je kupić w Borowcu?
13 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Chcę dowiedzieć się, ile euro trzeba ze sobą zabrać co najmniej, aby emeryt ze skromnymi prośbami wystarczył na tydzień.
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Что обычно покупают в Болгарии ( как сувениры и просто вещи). К примеру из турции я привозила кожаное пальто и куртку на себя, комплекты полотенец... это было значительнее дешевле чем в России. Что обычно привозят из болгарии ? Выгодно ли там покупать украшения (серебро) ? В общем поделитесь все своим опытом.
15 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już