Pytania o BułgariaWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
TOP 5 koneserów Bułgaria
według liczby pytań, na które udzielono odpowiedzi w ciągu 30 dni
1
аватар
Odebrano na 2 pytanie
2
аватар
Odebrano na 2 pytanie
3
аватар
Odebrano na 1 pytanie
4
аватар
Odebrano na 1 pytanie
5
аватар
Odebrano na 1 pytanie


Więcej o Bułgaria
Koszt wynajmu samochodu na dobę.
7 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Jeśli tak, to gdzie dokładnie, jaka jest cena, jak długo to trwa, jak powstaje grupa? Jedziemy na 9 dni. Dzięki
8 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Zainteresowany zabytkami i wyspą św. Iwana, czy warto tam popłynąć, ile czasu zajmuje zwiedzanie wyspy, czy muszę zabrać ze sobą prowiant i ile kosztuje transfer w obie strony dla czterech dorośli ludzie? Czy w drodze na wyspę lub w drodze powrotnej można pływać w morzu? Dzięki!
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Co polecasz na wycieczki? lub odwrotnie - nie radzę? samemu możesz pojechać do Bałczika, Warny, ... skąd wiesz, gdzie się udać, aby nie zgubić się w mieście w upale? bylibyśmy zainteresowani parkami, ciekawymi muzeami, atrakcjami (ewentualnie), miejscami kultury... wszyscy piszą o sklepach, ale w domu mam ich dość... chcemy odpocząć... spokój... przyjemnie ... nie głośny ... .
9 lat wstecz  •  7 subskrybenci 12 odpowiedzi
Oświeć mnie. Zastanawiamy się nad wyjazdem do Stambułu na jeden dzień. Pytanie ile to kosztuje, od kogo wziąć, na co trzeba czasu, krótko mówiąc, wszystkie aspekty są interesujące.
9 lat wstecz  •  9 subskrybenci 11 odpowiedzi
Cześć! Kto podróżował ze Słonecznego Brzegu na wycieczkę do Rumunii, podziel się wrażeniami! Czy warto spędzić dwa dni odpoczynku?
9 lat wstecz  •  6 subskrybenci 17 odpowiedzi
Proszę o pomoc w opracowaniu trasy SB-Sozopol. Chcemy wynająć samochód w SB i pojechać do Sozopola. Pytanie brzmi, które miejsca na tej trasie lepiej odwiedzić, aby zobaczyć i docenić piękno tych miejsc.
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Pierwszy raz jadę do Bułgarii pod koniec maja słyszałem wiele dobrych rzeczy. Ale ja wolę aktywny wypoczynek, żeby nie spędzić 10 dni w hotelu, żeby jeść i pić, tylko zobaczyć zabytki, jakieś historyczne miejsca, może jakieś świątynie, żeby były wrażenia, a nie powiedzieć, jaką żoną jest Niemiec ma lub ma męża Anglika i jaki naród pije ile. Wygląda na to, że jedziemy do hotelu Słoneczny Brzeg, więc pytanie czy jest coś do zobaczenia, ile to kosztuje i rzeczywiście orientacyjne ceny za to i tamto. Nie lubię gdzieś chodzić nie wiedząc ile zabrać ze sobą, nie chcę wiosłować wszystkiego, co mam w domu, ale zabranie trochę też nie wchodzi w grę, jeśli czuję, że nie mam dość pieniędzy, zaczynam się denerwować i odpoczywać za nic. Byłbym wdzięczny, gdyby znalazł się ktoś, kto opowie, podzieli się tym, co jest i jak i po co.
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 16 odpowiedzi
W lipcu jade do Słonecznego Brzegu. Zastanawiam się, gdzie możesz iść lub tam pojechać.
10 lat wstecz  •  8 subskrybenci 11 odpowiedzi
Poleciałem już do Bułgarii i wróciłem do domu na Ukrainę. Mam bułgarską wizę wielokrotną na 6 miesięcy do 30.01.2014. Czy można go wykorzystać do podróży do Rumunii na wycieczkę?
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
czy ktoś mi powie...jak dojechać z Warny do Nesebyru....jak lepiej, wygodniej...
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Zrobili podwójną wizę na zwiedzanie Stambułu, ale po przeczytaniu recenzji o tej wycieczce zwątpili, czy warto tam jechać. Czy są dostępne inne opcje? I jeszcze jedno pytanie: gdzie mogę znaleźć turecki sklep odzieżowy Wai-ki-ki (w Bułgarii, nie w Stambule)?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 17 odpowiedzi
Idę odpocząć w St. Vlas z 2 wnukami (7 i 9 lat) Opowiedz mi o wycieczkach. Z góry dziękuję.
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
Powiedz nam, kto był, o następujących wycieczkach rekreacyjnych: 1. Łowienie ryb. 2. Jeep safari. 3. Wieczorny spacer po jachcie.
11 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Pierwszy raz jadę do Bułgarii...Chcę odwiedzić ciekawe miejsca...gdzie można dziś kupić bilety na wycieczki, jakie ciekawsze miejsca można polecić...i kto był w hotelu Bell View. .. pisać ...
11 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Podróżują ze mną moja mama, 68 lat i córka, 11. Gdzie mogę się udać, żeby nie było to męczące i interesujące dla wszystkich?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Czy ktoś może mi powiedzieć, gdzie znajduje się fabryka skór (torby, kurtki) w Płowdiwie i jak się tam dostać, adres (współrzędne)
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Na własną rękę… do Ogrodu Botanicznego… i z powrotem
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
jeśli to możliwe, bardziej szczegółowo
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Cześć! Proszę o pomoc, ponieważ pierwszy raz jadę do Bułgarii i chciałbym zwiedzić atrakcje Słonecznego Brzegu (i nie tylko). Z góry dziękuję. Może ktoś odpoczął w Karolinie i może coś opowiedzieć? Dzięki!
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Zainteresowany kosztem, czasem trwania i wrażeniami z podróży.
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 25 odpowiedzi
Moja żona i ja odpoczniemy w Obzorze (Bułgaria) w sierpniu 2012. Jaka jest najciekawsza wycieczka, na którą warto się wybrać i ile to będzie kosztować?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Nie mam dużo pieniędzy na wyjazd do Bułgarii, ile będą kosztować wycieczki?
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Jedziemy na 14 dni z nastoletnią córką, chcę nie tylko ogrzać brzuch, ale też coś zobaczyć. Polecam ciekawe wycieczki.
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
TORO NEGRO 3* Dzielnica Czajka, region Złote Piaski Jak oszczędniej dostać się do Nesebyru? Ceny?
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Kto odpocznie w Bułgarii w rejonie SB, po wycieczce zostaw informację o kosztach wycieczek. Zwróciłem się z zapytaniami do agencji Bałczik - ceny są jakoś niebiańskie.
12 lat wstecz  •  4 abonent 13 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już