Pytania o BułgariaWaluta i pieniądze

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
TOP 5 koneserów Bułgaria
według liczby pytań, na które udzielono odpowiedzi w ciągu 30 dni
1
аватар
Odebrano na 2 pytanie
2
аватар
Odebrano na 2 pytanie
3
аватар
Odebrano na 1 pytanie
4
аватар
Odebrano na 1 pytanie
5
аватар
Odebrano na 1 pytanie


Więcej o Bułgaria
Zastanawiasz się, jak najlepiej to zrobić? Możesz kupić euro w domu w banku lub możesz je częściowo nosić na Złotej karcie w hrywnach, a następnie wypłacać na miejscu w bankomacie w banku, na przykład w Warnie już w leva, ile potrzebujesz ? ? A może bank pobierze dużą prowizję? Wcześniej byliśmy w Europie, wszystko było tak dobrze kupione i sfilmowane na mapie. A jak się sprawy mają z tymi kartami w Bułgarii?
9 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry. Przyjaciele, powiedz mi proszę lub daj radę. W sierpniu będziemy w Bułgarii, w Hotelu Marvel w soboty Są 3 pytania: 1. Czy muszę kupować euro w domu, czy mogę iść z rublami i tam wszystko zmienić? 2. Jeśli główny kwota to karta kredytowa, czy bankomat ją przyjmie? A w ogóle, jak to jest z kartami kredytowymi i debetowymi?Czy wszędzie można płacić, aby nie jechać z wymianą.. 3. Gdzie jest najlepsze miejsce na wymianę w pobliżu naszego hotelu? Może w sobie? Z góry dziękuję za pomoc.)
9 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Powiedz mi, proszę, gdzie jest bankomat w pobliżu Nessebar Beach Hotel. Z góry dziękuje za twoją pomoc!
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, gdzie w Złotych Piaskach można wymienić euro na lewy?
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
nie będzie nawet pieniędzy na podróż do banku i na obiad (
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Kto wie, jaki jest teraz kurs dolara w kantorach w Słonecznym Brzegu?
10 lat wstecz  •  11 subskrybenci 15 odpowiedzi
Dzień dobry! Proszę mi powiedzieć, gdzie w Słonecznym Brzegu przy hotelu Trakia 3* znajduje się bankomat lub bank do wypłaty pieniędzy! A gdzie (bankomat czy bank) jest to bardziej opłacalne? Z góry dziękuję za twoje odpowiedzi!
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
czy w hotelu jest bankomat i czy można spokojnie palić na balkonie?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 14 odpowiedzi
Jak nazywa się bank i ulica.Pożądane jest, aby bank znajdował się w Nesebyrze obok hotelu Vigo 4 * Z góry dziękuję
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Jaką walutę ($ lub EUR) można sprowadzić z Rosji, które z nich są bardziej opłacalne w wymianie?
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czy na miejscu jest kantor?
11 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Powiedz mi proszę, czy wymieniają dolary w bankach?
11 lat wstecz  •  10 subskrybenci 13 odpowiedzi
Czy można tam zmienić walutę. Czy przyjmują plastik jako płatność? Jeśli tak, to w jakim tempie przebiega konwersja, jeśli plastik to rubel? Jak tam reszta, jeśli wyjmiesz rodzinę z didiszkami, czy to nie jest bardzo nudne?
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jadę do Bułgarii, co lepiej wziąć dolary czy euro, a gdzie lepiej przesiąść
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 24 odpowiedź
Na lewy można wymienić tylko euro lub ruble, a czy w kurorcie Złote Piaski są bankomaty rosyjskich banków do wypłaty gotówki, a jeśli tak, to jaka prowizja lub po jakim kursie jest wymiana, kto ci powie? Z góry dziękuję.
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
jaka waluta jest bardziej opłacalna i gdzie wymienić na lewy.
12 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
pomoc w doradztwie, do hotelu dojeżdżamy w niedzielę, po jakim kursie zwykle zmieniają walutę w hotelach, trzeba zapłacić 1350 lei za hotel, jeśli niska stawka w hotelu od razu traci 450-500 UAH, czy jest to możliwe zostawić depozyt przy odprawie, aby rano wymienić pieniądze w banku
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
ile rubli można przewieźć przez granicę
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Jak rozwinięty jest system płatności bezgotówkowych w Bułgarii, jeśli weźmiesz ze sobą plastikową kartę i w jakiej walucie konto byłoby lepsze?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 12 odpowiedzi
Cześć! Może ktoś wie, jaki jest teraz kurs dolara w wymiennikach koronowych w Słonecznym Brzegu? PS Wiem, że kurs euro jest stabilny i lepiej z euro podróżować, ale są dolary. Zastanawiam się więc, czy dokonać przeliczenia (dolar-euro) czy iść z dolarami. Dzięki.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Co należy zrobić z wymianą pieniędzy - wymienić na miejscu lub mieć przy sobie lokalną walutę?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Witam wszystkich, kto wie, czy można wwieźć lewę do Bułgarii, a może trzeba to ukryć, na sobie gdzieś lub w walizce?
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Gdzie jest najlepsze miejsce do wymiany waluty? Do ZP przyjeżdżamy wcześnie rano, banki jeszcze nie są otwarte, ale chcemy jeść. Myślę, czy mogę kupić trochę lewa w Rosji, czy jest to nieopłacalne? Powiedz mi proszę!
12 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Podróżuję z dziećmi 16 i 6 lat, jaka rozrywka jest dla tego wieku, powiedz mi, czy na terenie hotelu lub w pobliżu jest bankomat, lub gdzie można wymienić pieniądze i jaki jest najlepszy sposób zapłacić w dolarach, euro lub lewach? Czy na plaży jest wystarczająco dużo leżaków, czy trzeba pożyczyć o 6 rano?
12 lat wstecz  •  4 abonent 13 odpowiedzi
Które z nich są bardziej popularne?
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Witam, lecimy do Bułgarii na wakacje w Welingradzie. Moje pytanie brzmi: - czy warto jechać do Sofii w drodze z lotniska w celu wymiany euro na lewy, czy różnica w ostatecznej kwocie jest nieznaczna i da się bez problemu wymienić w samym Welingradzie? Z góry dziękuję.
13 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Wyślij dzieciaka na festiwal, daj jej ze mną pieniądze
13 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już