Pytania o TunezjaWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Tunezja
Słyszałem o tej dwudniowej wycieczce, dużo i żmudnych zakupach. Niczego nie kupię, interesuje mnie pustynia. Proszę, powiedz mi, że jest inna opcja. Może zgodzisz się z jakimś przewodnikiem o innej ścieżce, która prowadzi dokładnie na wycieczkę, a nie na zakupy. Może ktoś wie z kim się skontaktować. Dzięki
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 11 odpowiedzi
Czy są jakieś wycieczki w Tunezji (w szczególności Mahdia) nie od touroperatora? Pojawiła się informacja, że ​​wszystkie ceny wycieczek są ustalane przez rząd Tunezji ...
6 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Jadę z synem nad morze. Zainteresowany wycieczką na Saharę. Jak to jest z 6-latkiem? Naprawdę lub nie. Ile kosztują bilety dla dorosłych i dzieci? Jakich ubrań potrzebujesz na tę wycieczkę?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
kto był w tym hotelu, proszę o odpowiedź. Nie podoba mi się moja następna podróż. Kto odpoczywał w tym hotelu, powiedz nam, jakich jeszcze paskudnych rzeczy możesz się spodziewać?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
Gdzie lepiej kupić wycieczki w Tunezji - od touroperatora czy od agencji ulicznych? Jaka jest cena?
11 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Porady, których wycieczek nie należy brać
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Proszę napisać, czy w hotelu jest pracownik sprzedający wycieczki (po rosyjsku)? Jaka firma? Gdzie mogę zobaczyć ceny wycieczek?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Co radzisz? Z kim się skontaktować? Jaka cena?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
prawdopodobnie z Nabeul
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Jaki jest program tej trasy? Czy to ciekawe i niegroźne dla zdrowia?
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 14 odpowiedzi
Czy ktoś może mi powiedzieć, pzhl, czy taniej i lepiej jest wynająć samochód w Tunezji lub wybrać się na wycieczki z turystami? A jeśli ktoś wie, gdzie w Sousse można tanio wynająć samochód?
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Czy do tego potrzebna jest wiza Schengen, czy może policja?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 15 odpowiedzi
Czytałem o przewodniku Natalii z biblio-globusa Jak mogę się z nią dostać na wycieczkę?
12 lat wstecz  •  1 abonent 4 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, ile kosztuje wycieczka na farmę krokodyli? Czy możesz tam dotrzeć sam?
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Potrzebuję jak najwięcej informacji i porad!
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, jakie wycieczki są oferowane i jakie są ich ceny? Jak działa internet w hotelu?
12 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Brak opinii o tym hotelu w ciągu ostatniego roku. Czy naprawdę jest tam tak źle? Wszelkie informacje mile widziane. Dziękujemy
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Którą agencję lepiej wziąć, doradzić. Dziękuję wszystkim.
13 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Dzień dobry Powiedz proszę, jakie są wycieczki z hotelu w Tunezji i ile kosztują!Czy warto podróżować komunikacją miejską po kraju?Czy w hotelu jest darmowe WiFi? Dziękuję bardzo.
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Jakie zabytki są organizowane wycieczki dla turystów rosyjskojęzycznych. Ich ceny. Moja żona i ja planujemy odpoczywać z tobą od 8.09 przez 10 dni. Z góry dziękuję.
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Kto jest bardziej opłacalny (tańszy) na wycieczki - od agentów ulicznych, jak w Turcji, czy to w ogóle nie ma znaczenia?
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Czy możesz mi powiedzieć, ile kosztuje dwudniowa wycieczka po cukrze i gdzie lepiej ją zabrać? Dzięki
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
ile kosztuje wycieczka z cukrem
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Czy ktoś może mi powiedzieć, ile czasu zajmuje dotarcie z Sousse na Saharę. Chcę jechać, ale obawiam się, że moje bolące plecy nie wytrzymają długiej jazdy
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 12 odpowiedzi
Musisz zrozumieć ich koszt i czas trwania.
14 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Słyszałem, że w Tunezji nie wszędzie i nie wszystko można sfotografować, czy tak jest? jaki jest tego powód, chciałbym przywieźć do domu świetne zdjęcia
15 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Czy to prawda, że ​​na wycieczkach można zmieniać naszą wódkę iw jakiej proporcji?
15 lat wstecz  •  8 subskrybenci 12 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już