Pytania o TunezjaZakupy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Tunezja
6 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Podaj mi nazwę miejscowej medycyny podobnej do mezimu i lokalizację apteki. Znajdujemy się w Yasmine Hammamet
11 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Bardzo lubię arabskie złoto, doradzę gdzie można kupić wysokiej jakości (nie nasze 585), planujemy odpoczywać w Sousse, może gdzie to jest?
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Коллега заказала привезти ей палантин из Туниса, она была там несколько лет назад и привезла себе. Говорит они там супер-хорошего качества. Подскажите, где их лучше покупать? И может кто-то сориентирует по цене, из тех,кто недавно вернулся оттуда.. Буду очень признательна за ответы.
12 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć, jak działa sklep Du-Free na lotnisku w Monastyrze??? Jak się tam dostać - po przyjeździe (jak w Turcji), czy tylko przy wyjeździe (jak w Egipcie)? A czy w Moniastir lub Sousse są sklepy, w których można kupić wysokiej jakości alkohol?
12 lat wstecz  •  1 abonent 3 odpowiedź
dla 4 osób
12 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
powiedz mi pilnie, zostały 3 dni odpoczynku, ale nie mogę go znaleźć.
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Wszystkie biura podróży proponują wysłanie pieniędzy krewnym i samodzielne opłacenie wycieczki.Oczywiście łatwiej i bardziej opłaca się zapłacić kartą od razu.Czy istnieje procedura opłacenia wycieczki z zagranicy?
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Ile w przybliżeniu trzeba zabrać ze sobą, aby: kupić prezenty za około 50 dolarów, pojechać na Saharę, zabiegi talasoterapii?
14 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
Napisz, kto kupił palmy w Tunezji i czy przetrwała z nimi, które są wszędzie sprzedawane i codziennie oferowane na plażach? Kupiłem go na targu w październiku, posadziłem i teraz widzę, że zaczyna wysychać. Czy to moje wady, czy ich oszustwo?
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Kto odpoczywał w Tunezji, jakie pamiątki można tam kupić?
15 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Powiedzieć. co jest ciekawe i można kupić w Tunezji, ale nie dywany?
15 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Doradzić, co kupić w Tunezji jako pamiątki (nie dywany).
15 lat wstecz  •  7 subskrybenci 14 odpowiedzi
W ogromnej firmie są urodziny a la rus. Ile może kosztować wódka w Tunezji? (Bez cła nie wystarczy dla wszystkich)
15 lat wstecz  •  10 subskrybenci 15 odpowiedzi
Kupiłem wycieczkę do tego hotelu! Czy wiesz, czy w pobliżu są jakieś kawiarnie lub sklepy? Gdzie możesz iść?
15 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Proszę powiedz mi .... Jakie pamiątki przywieźć z Tunezji. Wszyscy mówią: „Okazja”. A jaka jest normalna cena za pamiątki. Dzięki
15 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Na początku maja jedziemy z przyjacielem do Tunezji. Po przeczytaniu recenzji zdałem sobie sprawę, że będzie zimno :(( Proszę mi powiedzieć jakie rzeczy zabrać ?I czy można tam coś kupić - bluzki, koszulki, sukienki, buty... i gdzie ??
15 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już