Recenzje i historie o hotelach Tunezja

Historie turystyczne o Tunezja dodaj historię
Po Tunezji na własną rękę
To nasza trzecia wycieczka do Tunezji, któ rą uwielbiamy. W tym kraju istnieje niepowtarzalna okazja do odwiedzenia wielu zabytkó w architektury staroż ytnego okresu rzymskiego oraz muzeó w.
 •  5 lat wstecz
Niezapomniana Tunezja
W tym roku postanowiliś my odwiedzić dla siebie nowy kraj i przypadkiem natknę liś my się na Tunezję . Po przylocie na lotnisko Enfidha był a godzina pią ta rano, zachmurzenie, byliś my trochę rozczarowani Tunezją .
 •  5 lat wstecz
Przegląd wakacji
Przeczytał am opinie o reszcie w Tunezji po wizycie w eno. Zgadzam się bardzo. Typowy arabski kraj z czystoś cią na terenie hotelu i ś mieciami poza nim.
 •  5 lat wstecz
Na własną rękę na starożytnych rzymskich ruinach Tunezji
Jesienią.2017 roku wraz z mę ż em po raz pierwszy odwiedziliś my Tunezję , mieszkaliś my we wspaniał ym Magic Beach Hotel w Hammamet. Naszym celem był y staroż ytne rzymskie miasta, muzea, wszystko, co zwią zane z staroż ytną kulturą rz...
 •  6 lat wstecz
Tunezja: widok dwuletniej babci
Dzień dobry, forumowicze) Ta recenzja nie jest odpowiednia dla aktywistó w podró ż ują cych i rekreacyjnych. To nawet nie recenzja, ale tak… refleksje.
 •  6 lat wstecz
Veselukha!) Ale już nie jeździmy do Tunezji)
Có ż , najpierw kilka sł ó w o kraju i mieś cie. Typowy kraj arabski z typowymi arabskimi mieszkań cami, hał asują , chcą pogadać , coś sprzedać , przekazują pozdrowienia w ró ż nych ję zykach w nadziei, ż e trafi&#...
 •  6 lat wstecz
Djerba - druga wizyta w Tunezji
Chcę opowiedzieć o mojej podró ż y na Dż erbę . Odpoczywał em jesienią.2017 roku na stał ym lą dzie Tunezji w Hammamet z 2-dniową wycieczką na Saharę , bardzo mi się podobał o, wię c wiosną.
 •  4 roku wstecz
Tunezja – kraj złotych piasków i niespiesznych wielbłądów
Odpoczywaliś my z mę ż em od 14 do 25 czerwca. Pierwszy raz w Tunezji. Minusy: - nie ż ywią się w ogó le w samolocie (lot z Archangielska do Monastyru 5 godzin, touroperator lotó w czarterowych "Pegas" linia lotnicza "Ikar"), dwukrotnie proponowali napoje b...
 •  6 lat wstecz
Tunezja, Monastir, Skanes Serail „AQUAPARK” 4**** i małe wskazówki....Część 2
Podczas naszego pobytu w Skanes Serail cztery został y zastą pione przez cztery!!!!?? ? ? przewodniki hotelowe, nie rozumiem, jaka jest polityka Anex? Ale oto jest.
 •  6 lat wstecz
Tunezja-arabska bajka!!!
Przylot 3 czerwca. Pogoda jest normalna, nie ma ciepł a, baseny trochę chł odne. Trzeciego dnia przyzwyczaili się do pogody i nie przykrywali się już kocami w nocy.
 •  6 lat wstecz
Pokaż więcej »