Pytania o TunezjaDokumenty i granice

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Tunezja
Dobry wieczór) powiedz mi, pojechałem w sierpniu na wycieczkę do Tunezji) chcę pojechać w październiku, ale sam, do znajomych) będzie bilet w obie strony, czy muszę ubiegać się o wizę? Dzięki
6 lat wstecz  •  7 subskrybenci 11 odpowiedzi
Powiedz mi, że w Tunezji wiza nie jest całkowicie darmowa: za wyjazd trzeba zapłacić 30 dinarów, w tym dzieci, co oznacza, że ​​nadal potrzebuję około 60 dolców na 4, a oni nie biorą obcej waluty. To prawda
6 lat wstecz  •  4 abonent 8 odpowiedzi
Zwykle zabieramy ze sobą za granicę domowe radiotelefony małej mocy firmy Motorola, aby zaoszczędzić pieniądze na negocjacjach między sobą. Czy wolno importować i używać takich krótkofalówek w Tunezji?
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 2 odpowiedź
Jestem obywatelką Ukrainy, wyjazd planuję na tydzień. Mam bilety w obie strony i kupon na rezerwację pokoju w hotelu. Czy muszę otworzyć wizę w ambasadzie, czy mogę otrzymać wizę po przylocie na lotnisko? Z góry dziękuje za twoją pomoc...
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Planuję wyjazd do Tunezji, nie patrzyłam na ważność mojego paszportu. Tak więc wyjazd jest od 09.02.12 do 09.12.12, a paszport został wydany do 23.11.12 ... nie wiem co robić ... Czy będą jakieś problemy, może ktoś się natknął? Radzić
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
W zeszłym roku zwiedzając Turcję wybraliśmy się na 2-dniową wycieczkę do Izraela.Dzisiaj przeczytałam na jednym z serwisów, że mogą być problemy z przekroczeniem granicy, jeśli ma się wizę izraelską w paszporcie.Proszę o wyjaśnienie tej sytuacji
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Proszę mi powiedzieć, czy Tunezyjczyk może przyjechać do Rosji jako turysta, w pakiecie wycieczkowym, bez zaproszenia?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 11 odpowiedzi
Mój narzeczony pracuje na kontrakcie w Tunezji. Chcę do niego polecieć na 10 dni. Czy mogę po prostu kupić bilety w obie strony? Może powinienem zarezerwować pokój w hotelu? Czy potrzebuję wizy? Jeśli tak, jak i gdzie to zrobić?
13 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Dlaczego nikt nie mówi, że po wizycie w Tunezji nie można odwiedzić Izraela, w tym świętych miejsc w Jerozolimie, Nazarecie itp., ze względu na zerwanie stosunków dyplomatycznych między obydwoma krajami. Pieczęć w paszporcie ma ogromne znaczenie dla Izraela i niektórych krajów arabskich. Kto i jak rozwiązał ten problem, powiedz mi?
15 lat wstecz  •  12 subskrybenci 13 odpowiedzi
Chcę jechać do Tunezji na długi czas. Czy ktoś wie, jak dostać wizę do Tunezji na pół roku, rok?
16 lat wstecz  •  2 abonent 6 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już