Pytania o TunezjaBiura podróży i operatorzy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Tunezja
Zarezerwowałem wycieczkę z PegasTouristik. Teraz zaczęli czytać recenzje o hotelu, są po prostu okropne, czy można teraz zmienić hotel i czy muszę zapłacić jakąś grzywnę?
5 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Cześć! Wystawiłem bilet do Tunezji pod warunkiem, że lot jest z Niżnego Nowogrodu, po pewnym czasie operator poinformował, że będę musiał lecieć z Moskwy. W Niżnym 1-2 lipca odbędą się Mistrzostwa Świata, a lotnisko wstrzymuje loty, oferują odszkodowanie w wysokości 20 USD, chociaż gdybym wiedział, że tak będzie, od razu wystawiłbym bilet z lotem z Moskwa i kosztowałoby pięć tysięcy mniej. Co powinienem zrobić?
6 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Proszę o informację o ukraińskim touroperatorze, u którego można wykupić wycieczkę do w/w hotelu na marzec lub kwiecień, jeśli nie, to na maj 2014. Wyjazd z Kijowa lub Lwowa. Chcę zrobić prezent bliskiej osobie i razem odpocząć w tym hotelu (sam mam miejsce do wykupienia wycieczki). Szukałem długo, nie znalazłem, teraz nie ma w tej chwili wycieczek do Tunezji lub jest, ale ten hotel nie jest.
11 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Są opinie o tym biurze podróży? Kto zgłosił się do wątku?
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry. Wybieram wycieczkę do Tunezji, są dwa prawie podobne do TO Oasis lub Join Up w cenach, ale z różnymi godzinami wyjazdu i nieco innymi hotelami. Co polecasz, ponieważ praktycznie nie ma recenzji, dzięki
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Czy w którymś hotelu jest animacja dla dzieci, zjeżdżalnie? Ogólnie rzecz biorąc, co jest dla dzieci w Maroku? Co odwiedzić dla dorosłych?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 14 odpowiedzi
BLESS TRAVEL (biuro podróży) Yakunina Ekaterina. Czy ktoś korzystał z ich usług?
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Pytanie brzmi, jak długo potrwać 7 lub 10 dni. Planuję 2-dniową wycieczkę na Saharę. A zgodnie z opisem, w hotelu jest dużo rozrywek, a okolica Tunezji nie jest zła. Za 10 dni będziesz się nudzić?
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Prosimy o poinformowanie organizatora wycieczek na Dżerbie. Znaleziono tylko Oazę. Czy to monopol? Czy na Ukrainie w tym kierunku działają inni touroperatorzy?
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Kto poleciał do Tunezji w systemie Fortuna, chciałbym abyś podzielił się swoim doświadczeniem.
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 12 odpowiedzi
Jedziemy w lipcu, ale boimy się...
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
To pytanie po prostu już przeszkadza w spokojnej pracy. Pracownica jedzie z wnuczkami do Tunezji, aby odpocząć latem, bo przeczytała, że ​​jest tam płytkie morze. Postaram się niemal zacytować to, co przeczytała - tam głębokość jest do 1,5 m daleko od brzegu (20-30 metrów), a tam, gdzie wydaje się, że głębokość już jest (morze jest ciemne) - są tylko 2 metry i glony rosną. Gdzie powinna się udać - do jakiego ośrodka? A gdzie się udać dla tych, którzy nie lubią glonów, ale uwielbiają pływać?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Co zawiera cena biletu? Ile to kosztuje dla 6-letniego dziecka?
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Ja też wybieram hotel: wybór padł na L'Ecrin Sandra Club 4* i Thalassa Village Skanes.Pomóż mi wybrać z radą.
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Ogromna prośba o zasugerowanie wiarygodnego organizatora wycieczek (lub po prostu sprzedawcy wycieczek) w Tunezji. Do tej pory zdecydowaliśmy się na wycieczki Oasis-Travel, ale nie ma o nich absolutnie żadnych informacji. Jeśli ktoś z nimi podróżował to proszę o informację :) Będę bardzo wdzięczny.
15 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
Byliśmy w Egipcie w hotelu Laguna Vista (2 razy) (bardzo mi się hotel podobał), może ktoś wie. Powiedz mi hotel w Tunezji na tym samym poziomie i, jeśli to możliwe, touroperator, który pracuje z nim w Kijowie. Dziękuję Ci.
15 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
PROSIMY O PODANIE ADRESÓW I TELEFONÓW
15 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Potrzebuję vouchera w Tunezji na 29.01.09, jak mogę go zdobyć i dziękuję
15 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Planujemy wyjazd do Tunezji pod koniec maja. Pierwotnie planowałem pojechać do Hammametu lub Sousse. Wczoraj biuro podróży zaproponowało hotel Le Prince w NABEL. Interesują mnie takie pytania: jak daleko jest ten ośrodek od Hammametu? Czy w samym mieście jest miejsce na spędzenie czasu? Czy warto tam jechać? Czy woda nie jest zimna pod koniec maja - od 26? A może ktoś wie o samym hotelu. Z góry dziękuję za twoje odpowiedzi. :)
16 lat wstecz  •  1 abonent 3 odpowiedź
W maju chcemy wyjechać na wakacje do Tunezji. Początkowo wybór padł na wyspę Dżerba. Teraz, przeglądając i wybierając wycieczki, pojawiły się wątpliwości – ceny w innych kurortach (Susse, Hammamet itp.) są znacznie niższe niż w przypadku Dżerby. Potrzebujesz porady, gdzie się udać? Ile pieniędzy musisz zabrać ze sobą?
16 lat wstecz  •  1 abonent 5 odpowiedzi
Powiedz mi proszę, jaka jest zasadnicza różnica między tymi miastami 2. Gdzie jest więcej życia? Lub spokojniej? Nie możemy wybrać.
17 lat wstecz  •  1 abonent 8 odpowiedzi
Dzień dobry! Zdecydowaliśmy, gdzie jechać (Turcja czy Tunezja), osiedliliśmy się w Tunezji. Pomoc w wyborze agencji. Generalnie wybór nie jest duży, bo miasto jest małe i wybór jest pomiędzy „Voyage” (niestety nie mogłem nic na ten temat znaleźć w necie) a „Sieć biur podróży last minute” (hotour.com .ua). Szczególnie interesuje mnie jakość tego ostatniego, ponieważ czytam wiele skarg na obsługę spotkania towarzyskiego tej konkretnej agencji. Ogólnie jeśli ktoś miał doświadczenie w Tunezji z tymi agencjami, podziel się :) (Nikopol)
17 lat wstecz  •  brak subskrybentów 5 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już