Pytania o ChorwacjaWycieczki

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Chorwacja
Powiedz mi, jak się do niego dostać z ośrodka Baska Voda. Ile kosztuje bilet wstępu, koszt podróży (jeśli jedziesz komunikacją miejską i jeśli wynajętym samochodem)
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Planujemy wyjazd do Wenecji. Wskazówka: jaki jest najlepszy sposób na pójście z grupą lub na własną rękę?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Do Primosten jedziemy w lipcu i sierpniu.
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Witam, w czerwcu wybieram się do Chorwacji. Chciałbym jasno zaplanować moje wakacje (na 2 tygodnie)
11 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Podróż statkiem wycieczkowym, parkowanie przez pół dnia.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
panowie, nikt nie zachował kontaktów lokalnych pasjonatów, którzy zabierają turystów na wycieczki?? Będziemy bardzo wdzięczni
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Skoro wszystko jest tak skomplikowane ze zwiedzaniem Jezior Plitwickich, to jak jest ze zwiedzaniem wodospadów Krka z Makarskiej?
12 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Jaki jest najlepszy sposób, aby udać się do Jezior Plitwickich bez wynajmu samochodu? Naprawdę chcę. A jednak, gdzie najlepiej zarezerwować wycieczki w Makarskiej?
12 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Dzień dobry. W Opatiji odpoczniemy od 14.07.2012 (sobota) przez 10 dni. Zamawiamy wycieczki indywidualne, grupa 4 osób, samochodem, poszukujemy jeszcze 2 członków grupy na wspólny wyjazd. Cena za osobę 55 euro + bilet wstępu 15 euro. Planujemy również wyjazd do Rovinj i na wyspę Krk. Jest nas dwoje, po 35 lat. Wycieczka zaczyna się w Opatiji, ustaliliśmy z przewodnikiem, że po drodze można zatrzymać się w miastach: Rijeka, Tsirkvenica i Yovo Vinodol. Wycieczka została zarezerwowana przez agencję w Opatija dinitours.com
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Lecimy pod koniec lipca sami do Chorwacji, lądujemy na lotnisku w Puli. Podróżujemy z dwójką dorosłych i dwójką dzieci. Podziel się wrażeniami, jak najwygodniej dostać się z lotniska do Vinodolski. Ile kosztuje taksówka na naszej trasie. Dzieci chorują w autobusie, przewozimy ze sobą wózki i inne dziecięce rzeczy.
12 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi proszę, ile kosztuje wycieczka do Jezior Plitwickich z Poreča? I ogólnie, ile pieniędzy trzeba mieć przy sobie na 7-8 dni dla 1 osoby, aby odwiedzić 2-3 wycieczki, zjeść obiad i na to i tamto?
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Planujemy urlop w Opatiji pod koniec lipca. 2 osoby dorosłe i 2 dzieci w wieku 10 lat. Czytałem na forach, że wygodnie jest wybrać się na wycieczkę na Istrię z Opatiji, naprawdę chcemy zobaczyć miasto Rovinj i oczywiście Jeziora Plitwickie. Ponieważ jemy z dziećmi, nie chcemy teleportować się na wycieczkę autobusem z grupą. Proszę mi powiedzieć: czy w Opatiji można znaleźć indywidualne wycieczki z rosyjskojęzycznym przewodnikiem i ile taka wycieczka może kosztować na osobę? Z góry dziękuję wszystkim.
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 14 odpowiedzi
Czy możesz wybrać się na jednodniową wycieczkę do Wenecji bez wizy Schengen? Z tego co wiem wcześniej taka możliwość była bula, ale przepraszam nie znam aktualnej procedury. Co jest potrzebne dla kogo
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Planujemy objazdową wycieczkę po Chorwacji (z Dubrownika, gdzie znajduje się hotel). Ale na mapie znalazłem kawałek ziemi należący do Bośni i Hercegowiny. Co powiesz na przekroczenie granicy? Czy potrzebuję wiz itp.? To samo pytanie o podróż do Czarnogóry. Doświadczeni autopodróżnicy - wypisz się !!!
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Pierwszy raz jadę do Chorwacji. Chcę zobaczyć Jeziora Plitwickie. Czy jest taka wycieczka z Mlini? Jak bardzo jest to męczące (ile godzin zajmuje autobus, aby dojechać tam iz powrotem)? Orientacyjna cena wycieczki? Ile godzin pozostało do odwiedzenia rezerwatu? Proszę doradź!
13 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Mój pierwszy raz w Chorwacji. Wybór wycieczek jest bardzo duży. Nie chcę przegapić czegoś naprawdę wartościowego. Proszę doradź!!!
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Dobry wieczór Powiedz mi proszę, że chcemy dostać się z Chorwacji do Wenecji. Czy potrzebuję wizy, jakiej, a jeśli otrzymam fińską wizę Schengen, czy muszę ją otworzyć w Finlandii na 1-dniową wycieczkę do Wenecji?
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Kto udzieli porad, jak najlepiej dostać się na wycieczkę do Włoch (chyba Bari) z wyspy Korcula? Warto poznać cenę, czas dojazdu i jak najlepiej wybrać się na zorganizowaną wycieczkę lub na własną rękę. Odpoczniemy od 1-15 września prywatnym samochodem. Wciąż zainteresowany zakupami w Bari. Będę bardzo wdzięczny za odpowiedzi.
14 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
pokój dwuosobowy cena 7 dni
14 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi proszę, ile kosztują wycieczki do Jezior Plitwickich i Dubrownika, jeśli jedziesz ze środkowej Dalmacji? A może lepiej wynająć samochód do Dubrownika?
14 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Drodzy fani Chorwacji! Jak daleko są Jeziora Plitwickie i Dubrownik od wybrzeża Istra, czy są stamtąd wycieczki, ich koszt?
14 lat wstecz  •  brak subskrybentów 1 odpowiedź
Drodzy fani Chorwacji! Jak daleko są Jeziora Plitwickie i Dubrownik od wybrzeża Istra, są tam organizowane wycieczki, czas trwania wycieczki i koszt, dzięki
14 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Dzięki chłopaki za poprzednią odpowiedź. Byliśmy bardzo zadowoleni, bo sam rozumiesz, że nie chcesz kąpać się z wizą. Do Chorwacji jedziemy pierwszy raz na własną rękę, na zaproszenie, a chciałabym zobaczyć wszystko na maxa... Gdzie się zatrzymamy, nie wiem na pewno. Polecimy do Splitu lub Dubrownika. Z tym (biletami), jak już zrozumiałem, napięłem się.
15 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi, czy można zdziczać, tj. wziąć nocleg bez wcześniejszej rezerwacji? Jak dostać się z Budvy do Makarskiej? A jak zrobić wycieczkę do Włoch na jeden dzień (wiza, koszt)? Dzięki!
15 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Do Chorwacji chcemy pojechać we wrześniu. Który ośrodek wybrać, jaki hotel? Chcę przynajmniej 4*. Jakie pieniądze lepiej wziąć - euro czy dolary, czy warto wybrać się na jeden dzień do Wenecji?
16 lat wstecz  •  1 abonent 3 odpowiedź
Jeśli ktoś był w tym miejscu to proszę o informację jaki to kurort, jakie plaże. Zarezerwowałem tam willę bez przewodnika, na stronach jest mało informacji. Dokąd mogę się udać i jak, jakie wycieczki wybrać? Czy można tam uprawiać windsurfing?
16 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już