Pytania o ChorwacjaBiura podróży i operatorzy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Chorwacja
Kupiłem wycieczkę do Chorwacji od Join Up, a potem przeczytałem recenzje o tym touroperatorze i włosy stanęły mi dęba. Jak mogę kontrolować rezerwację hotelu, czego powinienem wymagać od biura podróży, aby mieć pewność, że hotel jest zarezerwowany dla mnie, a także o biletach lotniczych
8 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Witam. Dziś trafiłam na stronę, na której można zarezerwować Robinsonady, ale za rezerwację trzeba wpłacić zaliczkę. Wcześniej jej nie używałem, może ktoś już z niej korzystał i wie, czy ta strona jest wiarygodna?: http://www.croatia-online.com.ua/
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Czy przyjmujesz turystów ze zwierzętami? Yorkshire Terrier waga 1,2 kg? Darmowe czy płatne? Dziękuję za odpowiedź
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Co jest lepsze na relaksujące wakacje Opatija czy Tucepi? gdzie są najlepsze plaże?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
chcemy pojechać razem z mężem na komfortową wycieczkę do chorwacji
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Do Chorwacji lecimy 30 maja i przylatujemy do Czarnogóry. Kto tak latał? Ile czasu zajmuje dotarcie do Chorwacji. W Czarnogórze lotnisko Tivat, w Chorwacji hotel w Cavtacie. Lecimy przez Tez Tour. Byłem w szoku, kiedy otrzymałem bilety. (Lot przez Czarnogórę)
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Powiedz mi, teraz stoimy przed wyborem, chcemy jechać na wakacje w połowie września, po prostu nie możemy wybrać Hiszpanii ani Chorwacji, a tam i tam hotele oferują 3*. Chcę morze i ciekawe wycieczki. Możesz doradzić!
13 lat wstecz  •  10 subskrybenci 16 odpowiedzi
znalazłem mieszkanie na http://www.adriatic-home.com/. Właściciele proszą o wpłatę 40% zaliczki na ich konto. Nie możesz zapłacić kartą. Czy to nie dużo? Nie oszustwo pieniężne? Jakoś wiem, że praktyka to maksymalnie 10-15%. Czy ktoś dokonał rezerwacji za pośrednictwem tej strony? jak się chronić? Trochę przerażające
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Jestem z Kijowa. Zaproponuj touroperatorów w Chorwacji. A może lepiej zarezerwować bezpośrednio do tego kraju? NAPRAWDĘ chcę tego hotelu? http://www.solmelia.com/nHoteles/jsp/C_Hotel_Description.jsp?codigoHotel=7012 Ale w ogóle nie ma recenzji!
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Proszę mi powiedzieć, gdzie na Ukrainie można kupić wycieczki last minute do Chorwacji i czy ktoś ma doświadczenie z takim zakupem? Próbowałem przeszukać wyszukiwarkę internetową, ale na stronach proponowanych biur podróży są jakieś bzdury lub radosne „oferty specjalne” z ceną, która prawie lub wcale nie różni się od zwykłej wycieczki.
15 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Idę pojechać, chcę wiedzieć o hotelach i rekreacji.
15 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Powiedzieć!!! Chcę pojechać na wycieczkę Chorwacja-Słowenia, czy warto, czy nie.
15 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Ostatnio byłem z tym operatorem w Czechach.Wszystko ok. Ciekawe jak się mają z Chorwacją.
16 lat wstecz  •  brak subskrybentów 7 odpowiedzi
Drodzy forumowicze powiedzcie mi co lepiej wybrać Chorwację czy Czarnogórę. A może są wycieczki plażowe do obu krajów w tym samym czasie przez 2-3 tygodnie z Ukrainy?
16 lat wstecz  •  1 abonent 5 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już