Pytania o TajlandiaDokumenty i granice

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Tajlandia
Czy można wywieźć na własny użytek kawałki suchych pni bambusowych o grubości 8 cm i długości 1 metra, zebrane z okolicy? Zgodnie z wymiarami linii lotniczej wydaje się, że nie znajduje się na listach zakazanego eksportu. Ale opinie ekspertów są podzielone.
5 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Lub sadzić nasiona, czy można je transportować?
5 lat wstecz  •  8 subskrybenci 15 odpowiedzi
Czy są długie kolejki, szybkość przejazdu, czy wymagają okazania pieniędzy (650 cu/os.)
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
Witam, powiedz mi, kto latał z nazwiska panieńskiego z paszportem zagranicznym? Czy ktoś prosi o inne dokumenty? Nie mam czasu na wyrobienie mężowi obcego nazwiska do listopada.
6 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Moja siostra i ja zdecydowaliśmy się pojechać do Tajlandii następnego lata na eksplorację, a jeśli wszystko pójdzie dobrze, zostaniemy tam na zawsze. Pomysł polega na osiedleniu się w dzielnicy z ludnością rosyjskojęzyczną i wynajęciu tam domu. Haczyk polega na tym, że nie jestem włączony MtF TS na HRT. Oznacza to, że urodziła się jako chłopiec, ale później zmieniła swoje ciało poprzez terapię hormonalną na żeńską, ale nie wykonywała operacji chirurgicznych. Mam specjalizację - certyfikowanego biologa, a nawet czym jest "Wpływ składu izotopowego wody na wzrost i zarodnikowanie Bacillus thuringiensis". Tak, jak w książkach i filmach. Jednak. Jakie są perspektywy tego wydarzenia. Jakby sprawa była na pewno znana, to bez problemu mogę nauczyć się języka. Sprawdziłem i wiem, że metody nie są dla osób o słabym sercu, jak to zrobić. Om.
6 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
Po ślubie żona zmieniła nazwisko. Czy można podróżować do Tajlandii za granicą. paszport z nazwiskiem panieńskim Biuro podróży stwierdziło, że nie będzie problemów. Ale wciąż są wątpliwości.
7 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Jestem obywatelem Ukrainy. Jestem na terytorium Federacji Rosyjskiej na wewnętrznym (ukraińskim) paszporcie. Ma patent na pracę, umowę z pracodawcą. Trzeba było polecieć na 10 dni do Tajlandii. Zgodnie z prawem Federacji Rosyjskiej muszę opuścić kraj z tym samym paszportem, do którego wjechałem, a wjechałem z wewnętrznym ukraińskim. Ale do Tajlandii mogę lecieć tylko z zagranicznym paszportem. Pytanie: czy możliwe jest okazanie ukraińskiego paszportu przy wyjeździe do Tajlandii na granicy Federacji Rosyjskiej, a po przybyciu do Tajlandii okazanie paszportu straży granicznej. I odpowiednio sytuacja jest odwrotna - po przybyciu z Tajlandii z powrotem do Federacji Rosyjskiej na granicę Federacji Rosyjskiej okaż straży granicznej wewnętrzny ukraiński paszport, ponieważ jestem zobowiązany do pozostania w kraju ze względu na to, że dokumenty z pracodawcą są wydawane na paszport wewnętrzny i tylko na nim mogę odnowić rejestrację. Z góry dzięki za odpowiedź. Odwołania do konsulatu Ukrainy, wezwania do lotnisk referencyjnych nie przyniosły rezultatu. Numer telefonu straży granicznej jest cały czas zajęty.
7 lat wstecz  •  10 subskrybenci 35 odpowiedzi
W lutym wybieram sie do Tajlandii i Kambodzy. W Tajlandii będę 6 dni, w Kambodży 13 dni i wylatuję z Tajlandii. Powiedz mi: czy obywatele Ukrainy mogą otrzymać tajską wizę po przyjeździe, a następnie użyć jej, aby przejechać z Kambodży z powrotem do Tajlandii?
9 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Dzień dobry, na różnych zasobach metki z cenami wynoszą albo 1000 bahtów, albo 1200 bahtów. Podskazhite, który był przez ostatnie trzy miesiące w Tae. Ile zapłaciłeś za wizę w dniu przyjazdu?
9 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Okazało się, że nie przestudiowali bardzo dokładnie nowych praw Tai i przyjechali spędzić zimę bez uzyskania wizy. Naprawdę nie chcę wyjeżdżać po 30 dniach. Jakie są opcje wizowe dla Rosjan? Nie chcieli ich wpuścić na granicy, bo. w styczniu i lutym przedłużano wizy przez Kambodżę. Może ktoś miał podobną sytuację. Pomoc!!!!
9 lat wstecz  •  6 subskrybenci 11 odpowiedzi
Jeśli NIE korzystasz z biura podróży i nie wiesz, w którym hotelu będziesz mieszkać przez wszystkie 14 dni lub planujesz jeździć po kraju, co należy zaznaczyć w formularzu zgłoszeniowym? Czy sprawdzają vouchery lub rezerwacje hotelowe po otrzymaniu wizy po przyjeździe?
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Cześć! Mam podwójną wizę wjazdową do Tajlandii. Chcę pojechać do Kambodży na wizy, zdecydowałem się na wycieczkę. W 3 z 4 lokalnych biur podróży powiedziano mi, że Ukraińcy muszą uiścić dodatkową opłatę - 1200 bahtów przy wjeździe do Kambodży. Nie znalazłem takich informacji w Internecie. Mądrzy ludzie, powiedz mi, czy tak jest? Z góry dzięki za odpowiedź.
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Przylatujemy do Bangkoku z Kijowa 19 stycznia, z powrotem 3 lutego. o 5.30 rano. Okazuje się, że przekroczyliśmy dozwolone 15 dni, ale 2 lutego (ostatni 15 dzień) jest niedziela, przeczytałem, że jeśli ostatni dzień ważności wizy przypada na niedzielę lub święto urzędowe, to jest on automatycznie przenoszony na Następny. Czy to są prawidłowe informacje? Czy będą jakieś problemy z wejściem? Dzięki.
10 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Zarezerwowaliśmy bilety na następujące terminy: przyjazd do Bangkoku 16 marca o 09:50, wyjazd 31 marca o 02:40. Okazuje się, że 16 dni, wiza w dniu przyjazdu 15 dni. Planowaliśmy pojechać do Kambodży na 2 dni. Zrealizuj bilety lub wybierz inne terminy, oto bezpośredni lot i dogodny czas. Dzięki.
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 6 odpowiedzi
Czy konieczne jest wykupienie ubezpieczenia, jeśli hotel jest rezerwowany osobno, a bilety są kupowane osobno, tj. nie z biurem podróży? lecę 7 dni
10 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Czy mogę wypełnić formularz wizowy w domu czy tylko na miejscu? potrzebujesz zdjęcia? ile kosztuje wiza i w jakiej walucie zapłacić?
10 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Potrzebuję wizy studenckiej na 15 miesięcy. Poinformuj, w której szkole jest bardziej wiarygodne i tańsze. Najlepiej bez wyjazdu do innego kraju. Nie jestem jeszcze zainteresowany nauką. najważniejsze, że nie oszukują wizą i dodatkową biurokracją Nie byłem hodowany.
10 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Powiedz mi, kto poleciał przez Taszkent do Bangkoku i wyszedł do miasta. Jak tam są zwyczaje w Taszkencie i jak jest na lotnisku.Dziękuję
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Jestem obywatelem Ukrainy, teraz mieszkam z synem w Rosji. Istnieje zezwolenie na pobyt czasowy na trzy lata. Chcemy polecieć na odpoczynek w Tajlandii z dzieckiem. Jak możemy być? Czy powinienem poprosić ojca o przesłanie zezwolenia na wywóz? Dzięki!
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 17 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już