Pytania o KubaDokumenty i granice

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Kuba
Dzień dobry! Mamy rosyjskie paszporty, w tej chwili jesteśmy w Kanadzie na wizach pracowniczych, w kwietniu chcemy lecieć na Kubę z mężem i dzieckiem, powiedz mi proszę, czy potrzebujemy wizy?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Chcemy zobaczyć Kubę Podziel się swoimi doświadczeniami z uzyskiwaniem wiz na wakacje w tym kraju.
12 lat wstecz  •  4 abonent 11 odpowiedzi
Co lepsze, wszystko w bagażu czy coś w bagażu podręcznym?Czytam różne strony i fora, wszystko jest dość sprzeczne dla każdego - kto pisze 2 litry na osobę, kto pisze 3 litry, kto pisze 23 cygara na osobę, kto 25, a którzy na ogół 50 i więcej. Co więcej, na stronach TO te informacje również różnią się od siebie. Kto już się z tym spotkał, podziel się swoim doświadczeniem.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 10 odpowiedzi
Jestem Ukrainką, chcę z mężem pojechać do znajomych na Kubę. Jak mogę otworzyć wizę na 2 miesiące lub jak mogę ją przedłużyć?
13 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
ya rabotayu i juvu v italii oficialno s dokumentami.xocu poexat na kubu uznal shto dlya grajdan ukrainu nujno otkruvat vizu.mogu ya ee otkrut v italii?
13 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
KubaHawana
czy mogę się tam dostać bez wizy?
16 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Czy obywatele Ukrainy, którzy jadą tam na konferencję, potrzebują wizy na Kubę?
16 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Kto może pomóc w złożeniu wniosku o wizę na Kubę za hrywny ukraińskie i ile kosztuje taka usługa, pod warunkiem, że masz już bilety i rezerwacje hotelowe? Terminy pobytu w kraju 03.12.07 - 27.12.07
16 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Jak wydawana jest wiza na Kubę, ile z Kijowa będzie kosztować 12-dniowa wycieczka?
17 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już