Pytania o CzarnogóraDokumenty i granice

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Czarnogóra
Proszę powiedz mi, lub zostaw linki na forum: do Czarnogóry z Kijowa autem, autko nie euro 5 - 2004 stare prawo jazdy 2005, paszport męża bez chipa.co może być problem? jaka jest różnica w cenie między samolotem a samochodem? naprawdę chcemy odwiedzić ten kraj, ale na razie cena gryzie, chcę opinie wczasowiczów, może szukam w złym miejscu
5 lat wstecz  •  10 subskrybenci 44 odpowiedź
Właściciel hotelu odmówił zaproszenia. Biura podróży nie chcą robić vouchera, jeśli nie wykupię wycieczki. Co robić?
6 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
Czy do wjazdu osoby małoletniej z jednym z rodziców wymagana jest poświadczona notarialnie zgoda drugiego rodzica?
9 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Dzień dobry wszystkim. Sytuacja jest taka: w Czarnogórze mieszka były kolega z klasy. Chcę wziąć bilet lotniczy z Ukrainy i polecieć do Czarnogóry, aby odwiedzić go na 10-12 dni. Zamieszkam w jego domu, więc nie ma vouchera na hotel. Paszport jest ważny i nowy. W paszporcie nie ma wizy Schengen. Pytanie: czy w takim przypadku potrzebuję wizy Schengen, czy nie? Właśnie przyjeżdżam do Czarnogóry, przechodzę kontrolę paszportową i to wszystko? albo jak? Z góry dziękuję wszystkim!
9 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Cześć! Byłbym wdzięczny za rekomendacje, trasę, ośrodek, adresy, wszelkie rady dotyczące wycieczki samochodem z Kijowa do Czarnogóry. Szczególnie interesuje mnie, jakie wizy należy otworzyć na podróż tranzytową i gdzie je otworzyć. Czy istnieje obowiązek okazania vouchera z hotelu, ubezpieczenia przy przekraczaniu granicy? Z góry dziękuję!
9 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi, czy jest opłata za pobyt w kraju ??? + dziecko w paszporcie z góry dziękuję
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
dobry wieczór! proszę mi powiedzieć, w 2013 roku bezwizowy wjazd na loty czarterowe do Czarnogóry na 90 dni czy 30 dni?
11 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
w Pilonie powiedzieli, że rejestracja nie jest wymagana, chociaż właściciel willi jest prawnie zobowiązany do rejestracji
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Proszę mi powiedzieć, czy posiadając węgierską wizę Schengen można podróżować samochodem z Ukrainy do Czarnogóry przez Serbię w okresie lipiec-sierpień 2013? wymagane dodatkowe wizy serbskie i czarnogórskie
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Potrzebujesz porady na temat wizy do Czarnogóry. Natrafiłem na artykuł w Internecie, że tego lata będzie wjazd wizowy do Chorwacji, trzeba ubiegać się o chorwacką wizę krajową. A jak będzie z wizami do Czarnogóry dla Ukraińców, czy będzie też bezwizowy wjazd na loty czarterowe? Będę wdzięczny za każdą odpowiedź.
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 9 odpowiedzi
Witam idę odpocząć w ChG. Zamieszkam w domu moich znajomych. Ale nie kupiłam biletu powrotnego, bo Nie wiem kiedy wrócę. Czy przy wejściu wymagany jest kupon na wycieczkę lub bilet powrotny lub zaproszenie? A jakie są zwyczaje w Rosji? Wypuszczą mnie z biletem i paszportem? Irina.
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Do Czarnogóry lecimy we wrześniu z mężem i dzieckiem na miesiąc. A paszport mojego męża traci ważność pod koniec listopada. A informacje w Internecie są inne. Kto pisze, że 2 tygodnie, kto pisze, że 3 miesiące od daty wpisu. Ile w końcu? Dzięki!!!!!
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 7 odpowiedzi
W zeszłym roku otwarto bezwizowy wjazd do Czarnogóry dla mieszkańców Kazachstanu, a w tym roku? Nie mogę znaleźć informacji, czy jest strona internetowa ambasady Kazachstanu lub inne źródło, w którym mogę uzyskać odpowiedź? Wyjeżdżam latem, ale znając sytuację z wizami, chciałbym wiedzieć teraz
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Dokumenty wymagane przy wjeździe do Czarnogóry
14 lat wstecz  •  10 subskrybenci 20 odpowiedzi
Kto może Ci powiedzieć, jaki papier (lub jaki) musisz zabrać od właściciela mini-hotelu, z którym umówiłeś się na nocleg, aby przekazać go konsulatowi węgierskiemu w celu otwarcia wizy tranzytowej?
15 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Lecę z Ukrainy. Chciałbym wybrać mieszkanie na miejscu, po przyjeździe, a nie brać kota w worku. Według informacji na stronach turystycznych nie rozumiem w żaden sposób - czy nadal trzeba dokonać rezerwacji, czy jest to dozwolone tylko z paszportem?
16 lat wstecz  •  2 abonent 7 odpowiedzi
Mój mąż i ja jedziemy do Budvy w lipcu. W bagażu podręcznym przewozimy lustrzankę cyfrową i kilka obiektywów. Czy muszę zadeklarować drogi aparat?
16 lat wstecz  •  brak subskrybentów 3 odpowiedź
Witam Naprawdę potrzebuję twojej rady Oferują pracę w ChG Proszę mi powiedzieć jakie są zasady dotyczące wjazdu obywateli Federacji Rosyjskiej do Czarnogóry w celu zatrudnienia (wiem, że obowiązuje bezwizowy wjazd dla obywatele Federacji Rosyjskiej do 30 dni Czy muszę ubiegać się o wizę pracowniczą Jaka jest procedura uzyskania wizy pracowniczej?Tak samo jak w innych krajach UE?Mój przyszły pracodawca mówi, że pozwolenie na pracę zostanie wydane po okres próbny 2 miesiące dobiegł końca. Czy on ma rację? Dziękuję!
17 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już