Pytania o WłochyDokumenty i granice

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Włochy
3 roku wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
3 roku wstecz  •  7 subskrybenci 5 odpowiedzi
Sytuacja wygląda następująco: wykorzystałem już swoje 60 dni, czy nie mogę wyjechać z Europy do Rosji, ale wyjechać np. z Czarnogóry, Serbii, Mołdawii i ponownie wjechać do Europy za 30 dni? A może są jeszcze jakieś zasady, w których powinienem przekraczać granicę z Rosją?
4 roku wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Cześć! Jadę na wizę ścienną na rok TV 65 przekątna do 30 kg w 2015 roku i w moim aucie. Obawiam się wyjazdu za granicę w Polsce, że muszę zapłacić?Gdzie iść do zielonego lub czerwonego korytarza?Czy muszę zadeklarować telewizor i samochód, skoro wyjeżdżam dłużej niż 3 miesiące.Ja chcesz zostawić tam telewizor, żeby go nie przetaczać. u siostry. albo trzeba iść z siostrą (choć jest to problematyczne) i pokazać, że kupiono dla niej mieszkanie na 5 miesięcy. i przewozimy telewizor po przeprowadzce.
6 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Mieszkam we Włoszech (obywatelstwo ukraińskie), chcę odwiedzić Rosję. Aby otworzyć wizę, muszę udać się do ambasady Rosji we Włoszech, czy muszę wziąć wizę z Ukrainy?
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 11 odpowiedzi
Witam Planuję wyjazd do Włoch bezwizowy na kilka tygodni Jak rygorystycznie przy kontroli paszportowej lecę jako osoba prywatna a nie na wycieczkę, czy potrzebuję ubezpieczenia i zaproszenia.Dziękuję
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 10 odpowiedzi
Dzień dobry wszystkim. Powiedz mi proszę, jakie dokumenty i co jeszcze trzeba mieć, aby spokojnie przejść kontrolę paszportową we Włoszech za pomocą paszportu biometrycznego? Wiem, że potrzebuję rezerwacji hotelu lub gotówki, nie ma z tym problemu. Ubezpieczenie zdrowotne - co to w ogóle, w ogóle kto przeszedł przez włoskie zwyczaje, pomóż z odpowiedzią, będę bardzo wdzięczny.
7 lat wstecz  •  9 subskrybenci 14 odpowiedzi
Dzień dobry, koleżanka wyszła za mąż, zmieniła paszport wewnętrzny, ale nie ma paszportu zagranicznego. Czy mogą to zobaczyć podczas kontroli paszportowej na lotnisku?
7 lat wstecz  •  11 subskrybenci 13 odpowiedzi
Paszport wystawiony w sierpniu 2013, czysty - jeszcze nie jeździł. Wklejono zdjęcie dziecka urodzonego 15 września 2006 r. Na wiosnę planujemy wyjazd z dzieckiem do Włoch. P: Czy paszport jest ważny? Służba graniczna powiedziała, że ​​spokojnie można jechać… nie będzie pytań. Jak powiesz - dziecko potrzebuje osobnego paszportu? Teraz moja córka ma 10 lat - twarz na zdjęciu jest rozpoznawalna. Dzięki!
7 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już