Pytania o ŁotwaDokumenty i granice

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Łotwa
Witam. Proszę mi powiedzieć, jeśli na łotewskiej wizie Schengen pojechałem na Łotwę na kilka dni przez granicę łotewską, a następnym razem przez granicę estońską, a liczba dni po raz drugi przekroczy pierwszy, okazuje się, że ja, jak wynika z dokumentów dotyczących łotewskiej wizy, przebywał w Estonii dłużej niż na Łotwie? Nie mogę dostarczyć żadnych dokumentów, że byłem na Łotwie, bo pojechaliśmy z namiotem, a na dodatek to było dawno temu. Proszę mi powiedzieć, co mam zrobić w takim przypadku. I czy jest to bardzo ważne dla następnej wizy? Z góry dziękuję!
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Czy mogę, obywatel Białorusi, mieszkający w regionie moskiewskim. w obecności rejestracji wydać wizę do Łotwy na podstawie zaproszenia i ww. dokumentów?
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Chcę lecieć do Armenii na 2 miesiące (na 60 dni). Mam paszport obcokrajowca, jaka wiza jest do tego potrzebna, gdzie ją zdobyć i ile będzie kosztować? Z góry dziękuję!
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Jestem nieobywatelem Łotwy.Słyszałem, że wizy na wjazd do Armenii będą anulowane od nowego roku.Czy to prawda?Czy będę mógł lecieć do Armenii bez wizy, czy dotyczy to tylko obywateli Łotwy?
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Konsulat Łotwy wymaga również dostarczenia „starego” RFP, z wygasłym terminem ważności, a w nim „odmowy” Hiszpanów. Nie przyjmują paszportów z odmową.Czy można dostać nowe zapytanie ofertowe i „milczeć”, że w ogóle miałem stare zapytanie ofertowe. Odrzucony w 2002 roku.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 16 odpowiedzi
ŁotwaRyga
Witam, powiedz mi proszę, jedziemy do Rygi na fińskiej wizie, czy są jakieś problemy z odprawą celną ??? Wiza fińska jest otwarta.A drugie pytanie to będziemy mieszkać z przyjaciółmi, czy musimy rezerwować hotel ?? „czy możemy powiedzieć celnikom, że zostaniemy u znajomych?” dzięki
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 11 odpowiedzi
ŁotwaRyga
Kupiłem bilet do Armenii muszę wyrobić wizę Żadne biuro podróży nie może konkretnie powiedzieć czy da się wyrobić wizę po przylocie na lotnisko w Erewaniu W urzędach, w których są wydawane wizy, nikt nic nie wie albo.Czy możesz mi pomóc?Powody mogą nie dać wizy?Z góry dziękuję.
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Jestem obywatelką Ukrainy, moja córka ma 9 lat, obywatelka Łotwy, mieszka z moją byłą żoną na Łotwie Czy mogę otworzyć wizę bez zaproszenia?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Jakie jest prawdopodobieństwo, że dostanę wizę Schengen na Łotwę, jeśli nie jestem oficjalnie zarejestrowana w pracy, nie jestem w związku małżeńskim? I co mam zrobić w takiej sytuacji? Jadę też na prośbę gościa. Jakie są wymagane dokumenty do ubiegania się o wizę?
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
ŁotwaRyga
Jadę na Łotwę, konkretnie do Rygi, czy muszę ubiegać się o wizę?
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Czy pracownicy ambasady Łotwy sprawdzają zaświadczenia o wynagrodzeniu?
15 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już