Pytania o WęgryDokumenty i granice

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Węgry
4 roku wstecz  •  10 subskrybenci 9 odpowiedzi
W paszporcie jest krótka litewska Schengen. Podróżuję z dziewczyną, która ma kilka krótkich i dwie kreskówki Schengen z Włoch i Polski.
7 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Кто нибудь недавно не получал визу? У меня вот какой вопрос: Если вы временно не работаете, то вместо справки с места работы можно предоставить свежую выписку с вашего банковского счета. Подскажите как должна выглядеть эта выписка, что в ней должно быть указано? Где её получить в банке? или можно через банкомат сделать? Если я еду на 3 дня сколько средств должно быть на счете?
9 lat wstecz  •  6 subskrybenci 13 odpowiedzi
chłopaki, dzień dobry. Proszę mi powiedzieć, jakie dokumenty są wymagane z urzędu skarbowego w nagłych wypadkach? cała księgowość prowadzona jest przez pośrednika, dlatego nie mamy pojęcia o dokumentach. złożyli deklarację w urzędzie skarbowym, w call center mówią, że zaświadczenie jest pożądane Co można i należy w końcu zrobić?
11 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Jedziemy do domu, z Ukrainy do Włoch, przez Węgry Pies ma wszczepiony mikroczip, ma europejski paszport, jest zaszczepiony przeciw wściekliźnie, przed wyjazdem weźmiemy też zaświadczenie o stanie zdrowia Powiedz mi, czy potrzebne są inne dokumenty , certyfikaty?
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Odpowiedz, kto samodzielnie otworzył węgierską wizę tranzytową!!!! Zainteresowany wszystkimi szczegółami z listy dokumentów (planowany jest wyjazd samochodem do Chorwacji z sytuacją w Budapeszcie) i zgłoszeniem się do otrzymania paszportu do ręki.
12 lat wstecz  •  3 abonent 7 odpowiedzi
Dotyczy to zaświadczenia z pracy iz banku.
12 lat wstecz  •  4 abonent 11 odpowiedzi
Jedziemy w trasę po Węgrzech. Wyjedź za 10 dni, nie wiemy, czy mamy wizy. Biuro podróży podało, że skoro nikt z nas nie zadzwonił, to znaczy, że możemy spokojnie jechać do Lwowa, tam wszystkim powiedzą.Boimy się, martwimy się.
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
Urodziłem się w Republice Węgierskiej, mieście Kakrtsag, mieszkałem niecały rok, moi rodzice są Rosjanami (personel wojskowy), mam obywatelstwo Federacji Rosyjskiej. Czy kwalifikuję się do podwójnego obywatelstwa? Czego potrzebuję, aby to zrobić? A jakie mam prawa?
14 lat wstecz  •  2 abonent 4 odpowiedź
Zabraliśmy się razem na wycieczkę autokarową po Europie: Austria, Węgry, Czechy-220 USD. Pojedziemy na wizie węgierskiej. Pierwszy raz w Europie. 22 lata, nie pracujemy, zaświadczenie typu " nielegalne” po hostelu nie jestem nigdzie zameldowany ((czy można wyrobić wizę i pojechać????
15 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Zabraliśmy się razem na wycieczkę autokarową po Europie: Austria, Węgry, Czechy-220 USD. Pojedziemy na wizie węgierskiej. Pierwszy raz w Europie. 22 lata, nie pracujemy, zaświadczenie typu " nielegalne” po hostelu nie jestem nigdzie zameldowany ((czy można wyrobić wizę i pojechać????
15 lat wstecz  •  4 abonent 13 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już