Pytania o RumuniaDokumenty i granice

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Rumunia
Moja żona i ja mamy otwarte półroczne wizy bułgarskie, odpoczywaliśmy na nich w Bułgarii, a teraz chcemy pojechać na zakupy do Rumunii, czy będziemy mieli problemy z wyjazdem z Rumunii?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
W sierpniu jadę do Serbii. W tym celu planuję przejechać Rumunię. Wiem, że w Serbii obowiązuje ruch bezwizowy dla Ukraińców. Ale co z Rumunią? Jakie dokumenty są potrzebne? Jaki rodzaj wizy otworzyć? Powiedz mi, Proszę)
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
proszę powiedz mi, czy mogę lecieć z moim szóstym synem z Rumunii do Rosji, skąd pochodzimy my i szpital położniczy. Bez pisemnej zgody ojca dziecka? Ojciec dziecka jest Rumunem. Dziecko ma zarówno rosyjski, jak i rumuński obywatelstwo.
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dobry dzień. Jakie są wymagania dotyczące samochodu podczas przekraczania granicy (zabarwienie, apteczka, gaśnica itp.) Czy można go zamienić w celu zabarwienia lub ukarać grzywną na terenie?
13 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
wakacje w rumunii
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Jakie dokumenty są potrzebne do otwarcia wizy? Jestem z Mołdawii.. A ile pieniędzy potrzebujesz około jednego dnia na jedzenie? (Jadę z grupą z college'u na 8 dni do Braszowa) tutaj)
14 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Mieszkam na Ukrainie, w Ambasadzie Polskiej mam otwartą multiwizę Schengen, ale chcę pojechać na kilka dni do Rumunii, powiedzmy odpocząć na morzu.Czy mogę to zrobić z wizą Schengen, czy muszę otworzyć rumuński?
15 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Drodzy koledzy! Kto może pomóc otworzyć wizę do Rumunii od 20.11.08 na 14 dni za zaproszeniem dla 1 osoby? Paszport z wizami, w tym. istnieje strefa Schengen. Jakie są opcje?
16 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
w Kijowie
17 lat wstecz  •  1 abonent 2 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już