Pytania o EgiptDokumenty i granice

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
TOP 5 koneserów Egipt
według liczby pytań, na które udzielono odpowiedzi w ciągu 30 dni
1
аватар
Odebrano na 3 pytanie
2
аватар
Odebrano na 3 pytanie
3
аватар
Odebrano na 1 pytanie


Więcej o Egipt
Cztery okna banku wiz były puste, a ogromna linia 3 samolotów ustawiła się w kolejce przy kasach operatorów, gdzie bezczelnie wciskali wizy za 27-28 dolców i rozdawali po drodze migrantów. karty. W tym samym czasie wszyscy ludzie również przeklinali w kolejce. Ludzie! Kup wizy za $25 w okienku banku po prawej stronie!!! Nie oburzyłabym się, gdybym nie pokłóciła się z Rosjanami w tłumie o te same karty migracyjne)))
2 roku wstecz  •  14 subskrybenci 25 odpowiedzi
Ambasada egipska mówi, że trzeba ubiegać się o wizę tutaj, na Ukrainie, a pozwolenie na pobyt jest tymczasowe i zostało mniej niż 6 miesięcy. termin, nie chcą wydać wizy! Mówią, że jeśli lecisz z Armenii, to możesz dostać wizę na miejscu, ale jeśli jesteś z Ukrainy, to nie). Oczywiście kłamią.
2 roku wstecz  •  2 abonent Bez odpowiedzi
3 roku wstecz  •  13 subskrybenci 45 odpowiedzi
Przewodnik mówi nie, biuro podróży mówi zrób to. Nikt o tym w ogóle nie ostrzegał. Jeśli 29 to tylko dzień, to wydaje się, że mija 14 nocy 15 dni. Ale na znaczku nie ma czasu przybycia, tylko data 29 maja.
3 roku wstecz  •  9 subskrybenci 36 odpowiedzi
Witam, w tej chwili ktoś może przekazać najnowsze informacje? Sytuacja jest taka, moja żona i ja jesteśmy obywatelami Kazachstanu, wybraliśmy się na wycieczkę z Kijowa do Hurghady - czarter w ramach grupy turystycznej. Czy mogę kupić wizę w dniu przyjazdu? Informacje w sieci są inne. Możliwości za pośrednictwem konsulatu do zrobienia - nie, nie będziemy mieli czasu. W podobnym temacie odpowiedzi 3 lata temu (
3 roku wstecz  •  6 subskrybenci 11 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już