Pytania o Sri LankaDokumenty i granice

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Sri Lanka
Czy potrzebuję wizy, jeśli pobyt trwa do 30 dni?
8 lat wstecz  •  7 subskrybenci 15 odpowiedzi
Dzień dobry wszystkim! Mam pytanie: nie mam czasu na wyrobienie e-wizy na Ukrainie, gdzie jest otwierana po przyjeździe? Gdzie iść? co wypełnić? jaka jest cena? ostatnie odpowiedzi były 2 lata temu, a ceny wahają się od 25 do 35 dolarów. Dziękuje za wszystko))
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Witam wszystkich! Lecimy do SHL Air Arabia, przesiadamy się w Sharjah na 15 godzin .... powiedz mi, dobrzy ludzie, czy można dostać wizę na lotnisku i pojechać zobaczyć miasto .... lub zabawić się dutikiem w Poczekalnia ?!
10 lat wstecz  •  6 subskrybenci 8 odpowiedzi
Powiedz nam, jak to jest, gdzie się udać przy wyjściu, czy musisz przejść jakąś kontrolę podczas tranzytu, czy nie, dokując 2 godziny w Sharjah przed lotem do Kolombo.
10 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Czy będą jakieś problemy z wjazdem/wyjazdem z/na Ukrainę/Sri Lankę dla syna, który w lipcu kończy 16 lat bez własnego paszportu (wcześniej podróżował wpisany w paszportach rodziców) do 16 urodzin? Pytanie powstało z uwagi na fakt, że w prawie wszystkich krajach istnieją ograniczenia dotyczące ważności paszportu na co najmniej 6 miesięcy przed datą jego ważności (nie rozumiem tego wymogu). Dlatego może w naszej sytuacji są jakieś niuanse związane z wiekiem dla dziecka?
10 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Lecimy Air Arabian Kijów-Sharjah-Colombo, czy przy przesiadce musimy iść do innego terminalu, czy gdzie go przywieźliśmy i tam zostać? Czy mogę kupić coś bez cła? A czy jest alkohol? (nie chcę ciągnąć z Kijowskiego)
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
Lecę z Dubaju na Lankę na 9 dni, potem wracam do Dubaju i lecę długo do Bangkoku. Zwykłe papierosy, parlament, alkohol Johnny Walker, dużo perfum, Platinum Egoist. Więcej o narkotykach. Lecę z ojcem, który często ma tachykardię. Wykorzystuje valocordinum. Jakie możesz mieć szczęście? Czekam na odpowiedź, pozdrawiam, Eugene
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Czy półtorej godziny wystarczy na transfer?
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Dzień dobry. Szybka, wystawiona, opłacona wiza na stronie eta.gov.lk. Wszystko ok, otrzymałem potwierdzenie z numerem. Teraz pytanie brzmi – co mam zrobić z tym numerem? Po prostu idź z nim do celnika, albo musisz wypełnić coś innego. Jeśli to możliwe, podaj więcej szczegółów.
11 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Kto powinien to zrobić, jeśli kupujemy bilet w firmie turystycznej? A jak zapłacić? A może lepiej zrobić to lokalnie?
11 lat wstecz  •  2 abonent 3 odpowiedź
Proszę opowiedzieć o uzyskiwaniu wiz dla obywateli Sri Lanki na wjazd na Ukrainę. Lubisz do 90 dni bez wizy? Czy muszę się zarejestrować w konsulacie czy coś innego?
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Co powinien zrobić turysta, jeśli jego wiza na Sri Lankę wygasła od 2 miesięcy. Czy można ją przedłużyć i gdzie się o nią ubiegać?
11 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Jak zrobić elektroniczne zezwolenie na podróż do kraju? Wydaje się, że znaleźliśmy, gdzie to zrobić .... I gdzie trzeba za to zapłacić?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Powiedz mi proszę: lecimy do Sharjah, stamtąd - do Kolombo. Czy na taki lot przesiadkowy muszę ubiegać się o wizę do ZEA?... A co z bagażem - odbieramy go i jedziemy z bagażem do odprawy na lot do Kolombo, prawda? byłbym wdzięczny za wszelkie przydatne informacje)
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
chcemy odprawić się online, biletu nie ma gdzie wydrukować.. czy wystarczy pokazać potwierdzenie rejestracji na netbooku?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dobry wieczór. Czy możesz mi powiedzieć, czy można bezpiecznie polecieć na Sri Lankę „Savage” bez pomocy organizatora wycieczek? A jakie dokumenty trzeba wystawić na bezproblemowy wyjazd i przylot z Kijowa (Boryspol) przez ZEA (Sharjah) - Sri Lanka i czy musimy przedstawić jakieś dokumenty w ZEA (czy nie będziemy mieli tam problemów) ? O ile rozumiem, muszę mieć ze sobą paszport i kartę imigracyjną (którą wypełnia się na pokładzie samolotu) oraz bilety w obie strony Przeczytaj na stronie ambasady Wymagane dokumenty do wniosku wizowego: Międzynarodowy paszport; 2 fotografie 3x4 cm na jasnym tle; loty w obie strony z ustaloną datą; formularz wniosku wizowego wypełniony w języku angielskim; zaproszenie (oryginał lub faks) od gospodarza, które zawiera daty i cele wyjazdu, miejsce zamieszkania.
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Kto ostatnio poszedł zapłacić za wizę? Czy powinien być darmowy do 31 marca?
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
po co tak wszystko komplikować?
12 lat wstecz  •  6 subskrybenci 16 odpowiedzi
Powiedz mi, wracając na Ukrainę, celnicy z pogranicznikami bardzo się denerwują, czy zielony korytarz? Czy można przywieźć owoce, czy mogą być problemy?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 7 odpowiedzi
Cześć! Mam pytanie o następującym charakterze: czy przy kontroli paszportowej pytają o bon na zakwaterowanie (czytam, o co mogą zapytać) i co zrobić, jeśli go nie ma. Na przykład latamy bez udziału firm turystycznych: sami kupowaliśmy bilety, rezerwowaliśmy przez telefon pensjonat na kilka dni, potem ogólnie na wycieczkę itp.?
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Powiedz mi, kto latał w Kijowie, Indiach i Sri Lance? Czy muszę otworzyć wizę do Sri Lanki w ambasadzie, czy na lotnisku?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Chciałbym doprecyzować informacje na stronie www.otpusk.com Sekcja:Sri Lanka - o kraju Pozycja:Reżim wizowy Sri Lanki. Zwykły termin przetwarzania dokumentów w ambasadzie to 1 dzień. Wymagany:... PRAWIDŁOWE BĘDZIE: KOLEJNOŚĆ WPISU. Turyści z Ukrainy i Rosji przybywający do SL i Malediwów na okres do 30 dni NIE WYMAGAJĄ WIZY. Przy kontroli paszportowej należy przedstawić: paszport, voucher podróżny, imigranta. karta (wypełniana na lotnisku) Wyjeżdżając z kraju na lotnisku pobierają opłatę w wysokości ~12$ w rupiach.
16 lat wstecz  •  1 abonent 3 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już