Pytania o TurcjaDokumenty i granice

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania
TOP 5 koneserów Turcja
według liczby pytań, na które udzielono odpowiedzi w ciągu 30 dni
1
аватар
Odebrano na 1 pytanie


Więcej o Turcja
1 rok wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dzieci mają tylko akty urodzenia i czy potrzebują zgody rodziców?
2 roku wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Ostatni raz byłem w Turcji 10.08-18.08.2021. Wiza wygasła 19.09.2021. Czy mogę teraz podróżować 17.12.21 do Stambułu z paszportem? Czy muszę czekać, jeśli tak to jak długo? Dziękuję za odpowiedź.
2 roku wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Czy ktoś miał doświadczenie z wjazdem tylko na zaświadczeniu o niedawnej chorobie COVID-19? Nie było szczepień. W przeciwieństwie do Egiptu wydaje się, że jest to dozwolone, ale jak w praktyce?
2 roku wstecz  •  6 subskrybenci 3 odpowiedź
3 roku wstecz  •  6 subskrybenci 4 odpowiedź
3 roku wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Wiosną odwiedziłam raz Turcję, Ukrainkę (3 dni). Policja sprawdzała przy kontroli paszportowej (jest mój imiennik, który naruszył coś w Turcji). Pominięty. Jakie dokumenty są potrzebne do ułatwienia przekroczenie granicy w tak dziwnym przypadku? Oficjalnie całe ich doświadczenie zawodowe (ciągłe) jest zatrudnione, wszystkie podatki są płacone regularnie, wynagrodzenie wysokie, nie ma łamania prawa, zwłaszcza za granicą. Znowu polecę do Turcji przez biuro podróży, ze wszystkimi voucherami, na krótki okres (do 7 nocy).
3 roku wstecz  •  8 subskrybenci 11 odpowiedzi
3 roku wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
3 roku wstecz  •  6 subskrybenci 15 odpowiedzi
Wiem, że to niemożliwe. Wydaje się to możliwe tylko w przypadku zakupu drona w Turcji. Ale co się stanie, jeśli się dowiedzą? Czy udało ci się przedostać?
3 roku wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
ZEA
już