Pytania o USADokumenty i granice

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o USA
USA
Co powinienem zrobić: zmienić paszport, czy mimo to mogę ubiegać się o wizę?
3 roku wstecz  •  9 subskrybenci 37 odpowiedzi
USA
Oczywiście mówimy o otwarciu wizy po zakończeniu pandemicznej apokalipsy.
4 roku wstecz  •  5 subskrybenci 28 odpowiedzi
USA
5 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
USA
Doświadczonych proszę o konsultację w sprawie wizy. Oficjalnie pracuję, ale oficjalna pensja jest minimalna. Mój mąż ma przyzwoite dochody. Był już w USA. Na Ukrainie mam dwa mieszkania. W paszporcie jest dużo wiz Schengen. Bez dzieci. Możemy również pokazać depozyty. Czy dostanę wizę? Dla mojego męża nie widzę żadnych specjalnych powodów, aby go nie otwierać. Dziękuje za wszystko!
6 lat wstecz  •  9 subskrybenci 16 odpowiedzi
USA
Поездка в США. Друзья, такой вопрос: хочу получить визу и поехать в США. Слышал о том, что легче всего это сделать благодаря круизу. Сам я раньше в круизах не был, всех тонкостей этого дела не знаю и, собственно говоря фирм, которые этим занимаются. Может кто-то имел опыт подобных путешествий, или знакомые Ваши ездили... Буду рад всем ответам и помощи в этом новом для меня деле :)
7 lat wstecz  •  4 abonent 22 odpowiedź
USA
Wiza amerykańska mojego dziecka jest w moim paszporcie. Teraz moje dziecko ma już własny paszport i samotnie leci do USA. Jak przenieść wizę do paszportu? Lub lataj z dwójką
7 lat wstecz  •  4 abonent Bez odpowiedzi
USAOrlando
Do stanów jadę drugi raz (pierwszy raz miał 5 miesięcy), znajomy w uporczywy sposób nie radzi lecieć z Ukrainy (czy Boryspol czy Lwów), ale poleca start z Europy (może Warszawa) . Jako samolot z Ukrainy istnieje duże prawdopodobieństwo, że wizy zostaną cofnięte i deportowane. Kto ma informacje na ten temat, będę bardzo wdzięczny.
8 lat wstecz  •  6 subskrybenci 53 odpowiedź
USA
Witam. Mam zaplanowaną podróż. Lecę z USA do Turcji na 5 dni, z Turcji do Rosji i dwa tygodnie później wracam do USA. Jestem posiadaczem zielonej karty w USA, mam rosyjski paszport i inne dokumenty. Chciałbym wiedzieć, czy ta podróż jest możliwa i jakie dokumenty muszę zebrać?
10 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
USA
Miłego dnia! wywiad w ambasadzie jest tylko w języku angielskim?? ...albo są jeszcze inne opcje - ukraińska, rosyjska (rozumiem po angielsku, ale rozmawianie z nimi to problem) ... drugie pytanie: jeśli masz własną nieruchomość (dwie) i małe konto w banku, ale paszport zagraniczny jest czysty i nie ma pracy urzędowej - to jakie są szanse na otrzymanie wizy... ps Czy muszę mieć te wszystkie zalety (dowody) na rozmowie kwalifikacyjnej, czy jakoś samodzielnie „przebijają się przez wszystkie dane swojego klienta” będę wdzięczny za odpowiedź :)
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
USA
Dzień dobry. Moja żona i ja jedziemy z USA do Rosji. Jestem obywatelem USA/Rosji. Jest obywatelką amerykańską/białoruską. Problem w tym, że zmieniła nazwisko po ślubie w USA, a teraz nazwiska w paszporcie amerykańskim i paszporcie białoruskim nie pasują do siebie. Obawiamy się, że po przyjeździe do Rosji będą problemy z kontrolą paszportową ze względu na różne nazwiska. Czy ktoś spotkał się z takimi sytuacjami? Czy są jakieś opcje? W tej chwili obawiamy się, że będzie musiała zrobić wizę rosyjską w paszporcie amerykańskim, a paszport białoruski zostawić w domu.
11 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
USA
Z recenzji wyczytałem, że aby otrzymać wizę do Stanów Zjednoczonych, muszę udowodnić bliski kontakt z ojczyzną. Ale jak to zrobić, jeśli w ankiecie nie ma pozycji dotyczących dzieci lub nieruchomości? Tylko o dochodach. Moja mama już 2 razy podróżowała do USA, czy odegra jakąś rolę, czy nikt nie sprawdza tam wyjazdów krewnych? Kiedy otrzymała wizę, za pierwszym razem nawet nie zajrzeli do dokumentów. Podszedłem do okna, powiedzieli, że odmówiono ci. I to wszystko. Spróbowałem ponownie rok później. Po prostu nie patrząc na nic. Czy mają taką politykę jak „wiza tylko od 2 raz”? Planuję podróżować z mężem. Czy ktoś może doradzić, w co się ubrać? Garnitur, dżinsy... co im się podoba?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 15 odpowiedzi
Pomóż mi proszę!!! zamówili krewni 3 laptopy i 5 telefonów, wiesz taniej!! teraz nie wiem, jak to wszystko przemycić i czy to prawda ??? Z góry dziękuję!!!
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
USA
Mieszkam w Ameryce od ponad 15 lat na Zielonej Karcie Jestem obywatelem Ukrainy Chcę wyjechać latem do Włoch z moim synem (jest on obywatelem amerykańskim)
13 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
USA
Dzień dobry. Jestem Ukraińcem i w przyszłym tygodniu lecę do Meksyku. Będę miał dwa transfery, jeden w Boliwii Santa Cruz, drugi w Miami w USA. Tam iz powrotem też. W drodze powrotnej muszę czekać na następny samolot o godzinie 11-tej. Nie zamierzam opuszczać strefy tranzytowej Lotniska, dla Meksyku mam wydrukowane z Internetu Zezwolenie. Proszę o odpowiedź na [email protected] czy będę miał jakieś problemy na lotniskach tranzytowych: Santa Cruz i Miami? Z góry dziękuję. Olga
13 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
USA
zaproponował opuszczenie żałobników
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
USA
Chcę polecieć do Stanów, ale niedawno wyszłam za mąż i zmieniłam nazwisko. W starym znajduje się wcześniej otrzymana wiza. Czy będą jakieś problemy, jeśli lecę ze starym paszportem?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 22 odpowiedź
USABoston
Jak realistyczne jest uzyskanie wizy B-2 bez stałej pracy, pod warunkiem, że mój przyjaciel, który nie jest moim krewnym, a nie narzeczonym, zaprosi mnie do USA. Ponosi wszystkie wydatki. Czy mogę otrzymać wizę? Jak wysoki jest procent pozyskania?
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 12 odpowiedzi
USAChicago
czy można pozostać, mieszkać i pracować w stanach po otrzymaniu wizy turystycznej… bez żadnych problemów… będąc nielegalnym imigrantem?
14 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
Czego potrzebujesz, aby otworzyć tam wizę, jakie dokumenty i tak dalej. Dzięki
15 lat wstecz  •  2 abonent 16 odpowiedzi
dlaczego nie mogą mnie wpuścić?
15 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już