Pytania o Wielka BrytaniaDokumenty i granice

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Wielka Brytania
Przyjaciele. Ukraiński z biometrią. Chcę lecieć do Lizbony. Ryana Eyre'a. Lot nad Londynem Stansted. Potrzebujesz wizy do Wielkiej Brytanii? Kto stawił czoła?
5 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Планирую слетать в Исландию, рассматриваю несколько вариантов как туда добраться один из вариантов Киев - Лондон (Лутон) - Рейкьявик ручная кладь, перелет компанией WizzAir, покидать аэропорт не планирую, улет до конца сл. дня Может кто подскажет нужно ли оформлять транзитную визу?
6 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Wiem, że ubezpieczenie nie jest potrzebne do uzyskania wizy (w przeciwieństwie do Schengen). Ale czego możesz się spodziewać, jeśli nagle wydarzy się „cho”? Czy istnieje porozumienie między Ukrainą a Wielką Brytanią w tej sprawie? Co polecasz?
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 9 odpowiedzi
Заказал поездку в Аккорд-тур в Лондон За день до выезда мне сообщает работник Аккорд-тура, что визы нет в визовом центре. После того как я с работник Аккорд-тура Еленой пришел в визовый центр мой паспорт с визой был там. Работник Аккорд-тура Елена выдала мне конверт с документами на поездку, возле визового центра. Я его не проверил. Через 20 минут оказалось что там нет моего загранпаспорта. Работник Елена утверждает что он был там. И перестала брать трубку. В итоге подал заявление в милицию на кражу моего загранпаспорта работником Аккорд-тура Еленой, и мошенничеством Аккорд-тура.
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Potrzebujemy jasnego, oficjalnego tekstu zezwolenia na całodobowy bezpłatny tranzyt dla Ukraińców. Najlepiej w języku ukraińskim i angielskim. Słyszałem, że są też linie lotnicze, które są „głupi”, które o tym nie wiedzą, uparcie domagając się wizy w paszporcie… Dojeżdżam do Luton, gdzie wydaje się, że nie ma strefy tranzytowej (Wizz air), a potem kolejny bilet do Marrakeszu (Ryanair). Trzeba grać bezpiecznie i mieć wszystkie dokumenty pod ręką, bo zdarzały się przypadki, bardzo nieprzyjemne, kiedy nie wsadzili ich do samolotu…
10 lat wstecz  •  2 abonent 7 odpowiedzi
Powiedz mi, proszę, czy mogę jechać do Londynu na ważnej wizie Schengen (otworzyłem ją na wycieczkę do Włoch) samochodem przez Łotwę?
11 lat wstecz  •  4 abonent 9 odpowiedzi
Dzień dobry. Ubiegam się o wizę turystyczną do Wielkiej Brytanii po raz pierwszy, dla siebie i mojego 14-tego syna, i chciałbym zapytać. Cel wizyty... umówić się na konsultację lekarską, ślub przyjaciół, koleżanki, czy zwiedzanie kraju? Dzięki
11 lat wstecz  •  6 subskrybenci 9 odpowiedzi
Powiedz mi proszę, kto wie! Lecę na wesele koleżanki, chcę zamówić tort na wieczór panieński tutaj w Moskwie, z odpowiednim motywem i z nim polecieć. CZY CELNE POZWOLI NA TORT?
12 lat wstecz  •  4 abonent 10 odpowiedzi
Очень нужен совет! Хотим отправить сына в тур Англия-Ирландия, но нам сказали, что будет проблема с получением визы. Сыну 22 года, в июне получает диплом (поездка должна быть подарком на окончание Вуза) еще не работал и за границей еще не был. Туроператор нам сказал, что у нас нет ни одного шанса и визу ему не оформят. Кто уже сталкивался с такой проблемой, посоветуйте пожалуйста, что делать?!
12 lat wstecz  •  8 subskrybenci 32 odpowiedź
Jestem Ukrainką, mój mąż jest Polakiem, jesteśmy małżeństwem od 5 lat
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Dziecko jedzie na obóz letni do Anglii. Wśród innych dokumentów do otwarcia wizy zalecano posiadanie na koncie zaświadczenia o wartości co najmniej 10 000 € (lub równowartości w walucie krajowej). Czy ta kwota jest naprawdę wymagana?
12 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Dzień dobry! Pierwszy raz wyjeżdżam za granicę, a mianowicie do Londynu na pakiecie turystycznym. Wcześniej nigdy nie byłem za granicą. Czy może się zdarzyć, że otrzymam odmowę wizy do Wielkiej Brytanii?
13 lat wstecz  •  6 subskrybenci 10 odpowiedzi
Подскажите пож-та кто уже с этим сталкивался, как лучше заполнить анкету-заявление для визы в Великобританию. Я собираюсь марте в Лондон у меня там жених он мне присылает приглашение. Какие еще документы нужны, чтобы не было отказа? Я не работаю, у него хорошие финансовые показатели.Надо ли говорить в посольстве, то цель моего визита выйти замуж? Очень жду ответов!
13 lat wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Chcę jechać do przyjaciela w Londynie, sam mieszkam w Moskwie, ale obywatelstwo ukraińskie, mam jeszcze 16 lat, za 3 miesiące to 17, czego będę potrzebować do tego i ile to wszystko będzie kosztować ???
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 22 odpowiedź
JAK wyjechać na kilka dni na randkę do Londynu? Czego potrzebujesz: Wizy, zaproszenia, czy co? A może po prostu kupić bilet Moskwa-Londyn-Moskwa?
15 lat wstecz  •  3 abonent 14 odpowiedzi
Gdzie i jak je zabrać, jeśli wszystkie wycieczki nie obejmują transportu i wizy?
15 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Zainteresowany tym, jak wymagania celne odpowiadają rzeczywistości podczas wjazdu do Wielkiej Brytanii.
16 lat wstecz  •  4 abonent 11 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już