Pytania o AbchazjaDokumenty i granice

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Abchazja
czy są jakieś ograniczenia z powodu zapalenia opon mózgowych w obwodzie rostowskim?
11 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry Jak przekroczyć granicę z dzieckiem z pierwszego małżeństwa, jeśli ojciec dziecka będzie w samochodzie (jest pełnomocnictwo od matki). W końcu są osobne kolejki – do transportu i do ludzi. Z góry dzięki za odpowiedź!
11 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Dziecko podróżuje z matką.
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Jadę na wakacje do Abchazji z 11-letnim dzieckiem, jakie dokumenty są potrzebne dla dziecka, abym bez problemu mógł dostać się do Abchazji z Ukrainy.
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Piszę dla wszystkich, którzy pytali o przekroczenie granicy. 1. Kopia poświadczona notarialnie została sporządzona na zalaminowanym akcie urodzenia i okazana na granicy ukraińsko-rosyjskiej, BRAK PEŁNOMOCNICTWA dwojga rodziców w języku ukraińskim 2, Na granicy rosyjsko-abchaskiej powiedzieli. że pełnomocnictwo nie jest właściwe w tym języku. Potrzebny tylko w języku rosyjskim. Babcia namawiała przez 1,5 godziny i mimo to wpuścili ją do Abchazji 3, Pełnomocnictwo jest potrzebne w dwóch językach po ukraińsku i po rosyjsku, dlaczego notariusz tego nie zrobił wiedząc, że Rosja jest krajem tranzytowym. Nie wiem. W pełnomocnictwie wskazano trzy kraje: Rosję, Gruzję, Abchazję
12 lat wstecz  •  brak subskrybentów Bez odpowiedzi
Dobry dzień!. Jedziemy do Abchazji i przewozimy swoje rzeczy (naczynia, meble, rzeczy itp.) zostaniemy przewiezione przez znajomego, na którym aucie pracuje, on nie ma generalnego pełnomocnictwa do auta, on jeździ na listach przewozowych (jak mówi Jak możemy być w tej sytuacji? I powiedz mi więcej o tym, jak deklaracja jest wypełniana w darmowym formularzu, czy jest jakiś szablon? Z góry dziękuję! Alyona.
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Jesteśmy z Ukrainy, babcia i jej wnuk podróżują pociągiem przez Adler do Abchazji. Babcia ma paszport zagraniczny, dziecko ma dokument podróży. Nigdy nie jeździli do Rosji.Proszę powiedzieć, co jest wymagane przy przekraczaniu granicy rosyjsko-ukraińskiej i rosyjsko-abchaskiej. A kiedy wrócą, czy będą potrzebne jakieś dodatkowe dokumenty (pełnomocnictwo? Osobno do Rosji? Osobno do Abchazji? Czy potrzebne są kopie jakichś dokumentów? Ukraiński akt urodzenia?) Będę wdzięczny wszystkim za odpowiedź
12 lat wstecz  •  4 abonent 6 odpowiedzi
Jedziemy do Sukhum w sierpniu dwie kobiety, duzo bagazu, interesuje nas transfer, czy warto go zlecac, czy prościej jest wziąć taksówkę z Adlera do granicy a potem znowu wynająć taksówkę ? Ciekawy poziom taryf, z góry dzięki za informację!
12 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Mamy ślub na początku czerwca, chcemy od razu wyjechać na miesiąc miodowy do Abchazji naszym autem, dlatego będzie problem z dokumentami… czy przepuszczą mnie pocztą, jeśli paszport i nazwisko są jeszcze stare , ale czy będzie pieczątka? Gdzieś wyczytałem, że nie przepuszczają, najpierw trzeba zmienić paszport, a potem jechać tam, gdzie chce się ..... ale nie rozumiem, bo jest prawo, które mówi, że paszport jest ważny przez 30 miesięcy i możesz nawet wyjechać za granicę. jak mogę być w tym przypadku?
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
chcę kupić samochód
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
babcia podróżuje z wnuczką w wieku 13-14 lat. rodzice są rozwiedzeni. Mam pozwolenie mojej matki. Czy potrzebujesz pozwolenia od swojego taty?
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
jakie dokumenty są potrzebne przy przekraczaniu granicy dla dziecka w wieku 6 lat (jesteśmy z Rosji) Dzięki za odpowiedź
13 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
Sam żołnierz. Naprawdę chcę przyjechać do Pine Grove. Ale wątpię, czy jest to możliwe bez paszportu.
14 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
jak łatwiej dojechać z moskwy?pociągiem do adler?a potem jechać do granicy?
14 lat wstecz  •  4 abonent 8 odpowiedzi
OGÓLNIE JESTEM Z KRASNODARU JAKIE SĄ MOŻLIWOŚCI DOJAZDU DO PIZSUNDY.
15 lat wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
Witam. Od tygodnia mam ten sam problem. Zamówiłem bilety do humi, ale odkąd oglądam wiadomości, mówią, że teraz jest wojna w Suchumi i są ciągłe wybuchy, boję się, czy coś mi się stanie?Proszę o odpowiedź
16 lat wstecz  •  1 abonent 5 odpowiedzi
Wszystkie pytania
ZEA
już