Pytania o FinlandiaDokumenty i granice

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Finlandia
Dzień dobry forumowicze) Czy Finowie wpuszczą 8 lipca na 2 dni, jeśli wiza Schengen wydana przez Włochy na pół roku kończy się 10 lipca? Chcę wyjechać z Petersburga na kilka dni.
9 lat wstecz  •  5 subskrybenci 8 odpowiedzi
Dzień dobry, powiedz mi proszę, nigdy nie otwierałem wizy i za granicą. paszport jest jeszcze czysty, czy otworzą mi wizę (o ile dobrze zrozumiałem wizę Schengen, ale mogę się mylić) na 21 dni. Chcę odwiedzić Finlandię (ale nie mogą wysyłać mi zaproszeń, ponieważ mieszkają i pracują w Finlandii, ale są obywatelami Estonii), więc powiedz mi, może lepiej ubiegać się o wizę na zaproszenie znajomych do Estonii i z Estonii do pojechać do Finlandii (ale głównym miejscem pobytu będzie Finlandia) i czy nie będzie problemem dostać się do Finlandii i tam zostać?
11 lat wstecz  •  8 subskrybenci 21 odpowiedź
powiedz mi proszę, chcę jechać z Ukrainy odwiedzić moich znajomych w Finlandii, jaką wizę powinienem dostać (Schengen czy fińska), jeśli nigdy nie otwierałem wizy, to jest moja pierwsza podróż i że otworzyliby wizę bez żadnych problemów i przepuścić (z którą firmą lepiej się skontaktować, aby pomóc w projektowaniu). I powiedz, jakie powinno być zaproszenie dla mnie (jeśli to możliwe, prześlij próbkę, jest to bardzo potrzebne). Dzięki
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 11 odpowiedzi
Napisałem do fińskiego wydziału kontroli paszportowej, a oni odpowiedzieli: „Twoje regularne loty przylatują i odlatują z terminalu Non-Schengen. Nie potrzebujesz wizy Schengen, aby przejechać przez Helsinki-Vantaa Non-Schengen”. Tych. wiza nie jest potrzebna. Ale niedawno poleciałem do Szwecji przez Helsinki. A potem przeszliśmy kontrolę paszportową przed wejściem do strefy tranzytowej. Ale tutaj polecieliśmy jeszcze dalej w ramach Schengen. Może Asia jest jakoś inna? I jeszcze jedno: lecę na Koh Samui (Tajlandia) tam 1 czerwca 2013 przez Hongkong iz powrotem 16 czerwca 2013 przez Bangkog. Czy potrzebne są inne wizy?
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Wiza Schengen
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Daj znać, jeśli ktoś ma doświadczenie. Chcemy jechać do Finlandii na NG, wyjeżdżając z Petersburga 30 grudnia, jak długo można spędzić na granicy, jest infa znajomych, że prawie 9 godzin!
15 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
chcemy iść na nowy rok!
16 lat wstecz  •  1 abonent 3 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już