Pytania o Republika DominikanyDokumenty i granice

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Republika Dominikany
Na Dominikanie chcemy zostać 2 miesiące, wszędzie są różne informacje o przedłużeniu pobytu. Wydaje się, że na każdym posterunku policji można, ale niektórzy piszą, że policja mówi, że nic o tym nie wiedzą; wydaje się to możliwe przy kasie służby migracyjnej na lotnisku zaraz po przylocie, ale jest napisane jakoś niepewne; Witryna turystyczna Dominikany ma stawki za odnowienie, ale strona została usunięta. Czy ktoś miał rozszerzenie? Proszę opowiedzieć o zabiegu. Dzięki!
6 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Niedawno otrzymałem rosyjski paszport, ale jeszcze nie mam rosyjskiego paszportu. Ukraiński paszport zagraniczny z zezwoleniem na pobyt czasowy bez rejestracji i kartą migracyjną od początku roku. Miesiąc później został wystawiony bilet na Ukraińską podróż zagraniczną do kraju bezwizowego, teraz zacząłem się martwić o Ukraińską podróż zagraniczną, czy wypuszczą mnie z nim z Rosji i wpuszczą z powrotem?
7 lat wstecz  •  4 abonent 4 odpowiedź
Jak rozumiem, na lotnisku po przylocie wiza kosztuje 10 USD (lub nie?) i możesz samodzielnie wypełnić kartę. Jaka jest ogólna procedura dla całego tego przekazywania kontroli?
8 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Generalnie jestem obywatelem Kirgistanu i mojego kraju nie ma na liście krajów bezwizowych dla Dominikany
8 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Generalnie jestem obywatelem Kirgistanu i mojego kraju nie ma na liście krajów bezwizowych dla Dominikany
8 lat wstecz  •  5 subskrybenci 6 odpowiedzi
powiedz mi proszę, nagle miałam wakacje, chcę lecieć na Dominikanę, ale nie miałam czasu na zmianę paszportu, paszport na nazwisko panieńskie jest ważny do 2015 roku. czy mogę na nim latać?
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Planujemy wyjazd na luty, ważność paszportu kończy się 14.06.2013 czy można wjechać do kraju???
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
czy płacą 20 dolarów na lotnisku?
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Dużo pisali, że jeśli lecisz tranzytem przez Paryż do Punta Cana, na lotnisku wszystko kupione bezcłowo nie w Paryżu zostanie odebrane. Zdałem sobie sprawę, że dotyczy to płynów powyżej 100 ml (perfumy, alkohol itp.), ale co z innymi zakupami kosmetyków typu pudry, cienie, pomadki itp., słodycze itp. nie są płynne? Czy wezmą absolutnie wszystko, czy tylko płyny?Dziękuję.
12 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Który 5-gwiazdkowy hotel akceptuje zwierzę domowe (kat 4 kg)?
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi, czy obywatele Ukrainy naprawdę potrzebują wizy?
14 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Jaka wiza jest potrzebna, aby wjechać na Dominikanę, jakie dokumenty są potrzebne i czy w ogóle łatwo ją otworzyć?
14 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już