Pytania o BiałoruśDokumenty i granice

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Białoruś
Nie możemy uzyskać jasnej odpowiedzi. Pomóż mi proszę. Mam matkę, która jest teraz w bardzo ciężkim stanie. Moja siostra mieszka w Mińsku i chce przyjechać we wrześniu, dowiedzieliśmy się, że jeżdżą autobusy. Może ktoś z własnego doświadczenia powie Ci, czy może bezpiecznie przekroczyć granicę, czy potrzebujesz konkretnych dokumentów? Napisaliśmy do służby granicznej Białorusi, ale nie otrzymaliśmy sensownej odpowiedzi. Z góry dziękuję.
3 roku wstecz  •  5 subskrybenci 13 odpowiedzi
Kto podróżował z Zaporoża do Mińska, powiedz mi, czego potrzebujesz i jak najlepiej się tam dostać, i jak długo trwa podróż? Byłbym wdzięczny za wszelkie informacje.
3 roku wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
5 lat wstecz  •  5 subskrybenci 7 odpowiedzi
My - mój mąż i ja - jesteśmy obywatelami Ukrainy, w 2014 roku wyjechaliśmy na stałe na Białoruś. Teraz chcemy wrócić i przenieść naszą skromną posiadłość. Nie zarejestrowali się w urzędzie konsularnym, wydano zezwolenie na pobyt w Republice Białoruś.
8 lat wstecz  •  7 subskrybenci 6 odpowiedzi
Planuję odwiedzić Francję z polską wizą Schengen, po wcześniejszym wjeździe (a raczej przylocie) z Mińska do Warszawy, a potem do Francji. Czy będą jakieś problemy?
11 lat wstecz  •  5 subskrybenci 5 odpowiedzi
физ лицу
11 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Visa litvi.shengen na pol goda.fo aprelia.a vse ni uze ispolzovani pochti.mozno lu v fevrale opiat podavat lub zdat aprelia??
11 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Lecę z Belavii, z Astany do Rzymu, około 8 godzin na lotnisku
12 lat wstecz  •  4 abonent 5 odpowiedzi
Dzień dobry, czy można bezproblemowo przejść przez granicę litewsko-białoruską zielonym korytarzem z laptopem i kamerą wideo i czy będą problemy z wyjazdem z Białorusi? dzięki
12 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
jak często możesz podróżować na Ukrainę z Białorusi jako pasażer?
12 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
одежду одной модели,сколько штук можно провозить
12 lat wstecz  •  4 abonent 10 odpowiedzi
jak latać z Turcji na Białoruś
12 lat wstecz  •  7 subskrybenci 9 odpowiedzi
Przyjaciele z Nigerii chcą polecieć na Białoruś na 2 tygodnie. Czy potrafią to zrobić, jakie dokumenty muszą sporządzić i dokąd powinni się udać? Z góry dziękuję za odpowiedź.
13 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Powiedz mi, czy muszę wyrobić wizę na dokument podróży do Egiptu? Mój mąż pochodzi z Kazachstanu. Mieszka na Białorusi od ponad 10 lat, ale nie zrobił paszportu. Istnieje zezwolenie na pobyt. Aby podróżować do Egiptu, zrobił bilet podróżny, który mówi, że może podróżować do innych krajów. Na różnych trasach. agencje mówią inaczej, wtedy potrzebujesz wizy, wtedy zrobią to po przyjeździe. Nie rozumiem, proszę o pomoc!
13 lat wstecz  •  3 abonent 2 odpowiedź
Wszystkie pytania
ZEA
już