Pytania o UkrainaKraje i miasta

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Ukraina
A jeśli jest otwarty, to jak mają się sprawy z maskami, godzinami policyjnymi i pracą sklepów/restauracji/innej infrastruktury turystycznej? Oczywiste jest, że do lata wszystko może się zmienić trzysta razy, ale przynajmniej na ten moment, infu.
3 roku wstecz  •  13 subskrybenci 27 odpowiedzi
5 lat wstecz  •  6 subskrybenci 5 odpowiedzi
Wyjazd z Boryspola. Po raz pierwszy chcemy skorzystać z pociągu, który jedzie na lotnisko ze stacji kolejowej. Pojedziemy pociągiem z Charkowa. Planujemy wysiąść na stacji Darnitsa i przesiąść się do pociągu. Pomiędzy przyjazdem pociągu a odjazdem pociągu - 20 minut. Teoretycznie uważam, że czasu powinno wystarczyć. A praktycznie? Nigdy nie byłem na stacji Darnitsa. Jak daleko jest dojść do peronu, na który przyjeżdża pociąg? Czy mogę kupić bilety bezpośrednio w pociągu?
5 lat wstecz  •  10 subskrybenci 17 odpowiedzi
Dla denyushki tutaj są gotowi wyhodować zarówno pozytywne, jak i negatywne recenzje, wypełniając konkurenta. Wpisz w wyszukiwarkę, aby zamówić recenzję, a zobaczysz wiele ciekawych rzeczy.
6 lat wstecz  •  12 subskrybenci 20 odpowiedzi
6 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Witam, mam 16 lat i mieszkam w Rosji, czyli jestem obywatelem Federacji Rosyjskiej. Bliska mi osoba mieszka na Ukrainie, więc mam pytanie. Czy ja-ona mogę przekroczyć granicę naszych krajów?
6 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Koszt utrzymania na osobę na dzień: od 01.05.2018 do 31.05.2018 350 UAH od 06.01.2018 do 20.06.2018 400 UAH od 21.06.2018 do 30.08. 2018 to 500 UAH od 31.08.2018 do 20.09.2018 to 400 UAH Dzieci do lat 12 mają 30% zniżki na zakwaterowanie. Okres od 11.07.18 do 21.07.18 włącznie.
6 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Dlatego piszą, że „wojsko ukraińskie zamknie niektóre obszary przybrzeżne Morza Azowskiego od 1 czerwca do 1 września z powodu ostrzału”. Na te tereny wpadają Melekino, Berdiańsk i kilka innych wsi.
6 lat wstecz  •  7 subskrybenci 16 odpowiedzi
Czy można wynająć dom w Truskawcu nie przez pośredników? A potem ich zuchwalstwo nie ma granic, komunikując się z nimi czujesz, jakbyś błagał ich o jałmużnę
7 lat wstecz  •  7 subskrybenci 14 odpowiedzi
Dużo zieleni w wodzie? A jak możesz tam odpocząć? Czy można wyjechać pod koniec września?
9 lat wstecz  •  7 subskrybenci 8 odpowiedzi
9 lat wstecz  •  3 abonent Bez odpowiedzi
Może ktoś przekaże hasła-pozory?) Najlepiej prywatne mieszkania.
9 lat wstecz  •  6 subskrybenci 15 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
Ukraina
Arabat strzałka Berdiańsk Boryspol Charków Chmilnik Czernihów Dniepr Donieck Gribówka Kamieniec Podolski Kijów Kirillovka Koblevo Lazur Lwów Mirgorod Morszyn Odessa Primorsk Satanow Schodnica Siergiejewka Skadowsk Światogorsk Szack Truskawiec Uman Zatoka Żelazny port
już
ZEA
już