Recenzje i historie o hotelach Kijów

Historie turystyczne o Kijów dodaj historię
Baseinaya 2 to najlepsze miejsce na przystanek
Mnie i mojej rodzinie podobał o się wszystko bez wyją tku!! ! Bardzo sympatyczny i sympatyczny wł aś ciciel (spotkał mnie, pokazał mi wszystko i powiedział jak to dział a)!
 •  5 dni wstecz
Basseynaya 2 recenzja hotelu
W sierpniu odpoczywaliś my w Kijowie w hotelu przy ulicy Baseinaya 2. Wygodny system wymeldowania/zameldowania. 5 minut spacerem do gł ó wnych ulic z kawiarniami.
 •  2 tygodnie wstecz
Świetne miejsce na wyjazd służbowy
Był em w Kijowie do pracy i zatrzymał em się w tych apartamentach po rekomendacji jednego z moich kolegó w. Co chciał bym od razu zauważ yć: - Lokalizacja przy ulicy Basseinaya 1/2 (centrum Kijowa z idealnym wę zł em przesiadkowym na terenie cał eg...
 •  4 tygodnie wstecz
To miejsce zdecydowanie nie służy do relaksu.
Wzią ł em pokó j z tarasem i "designerskimi wnę trzami". Pokó j jest malutki. Nie ma miejsca na rzeczy. Wnę trze to okropny zł y gust. Do ś cian pod sufitem przyczepione są dziwne przedmioty.
 •  2 miesięcy wstecz
Najwyższa jakość w Arenie
Przestrzeń bardzo funkcjonalnie zorganizowana, przejrzysty prysznic, dobry design, przytulne mieszkanie dla pary, dla nas duż y plus - akceptacja zwierzą t.
 •  4 miesięcy wstecz
Nie jest to zły hotel
Postanowiliś my wypoczą ć ze znajomymi na majó wkę w Alanyi, wybraliś my aparthotel z wł asną peł nowartoś ciową kuchnią , skoro odpoczywamy w Alanyi 4 razy, wiemy jak nudne jest jedzenie w restauracji, wybraliś my hotel przez Booking ...
 •  4 miesięcy wstecz
Ładne mieszkanie w centrum miasta
Mieszkanie jest czyste, jest czajnik i kuchenka. Apartamenty znajdują się w centrum Kijowa. Biuro czynne jest od 10:00 do 18:00, wię c wcześ niejsze zameldowanie lub pó ź ne wymeldowanie jest w zasadzie niemoż liwe.
 •  4 miesięcy wstecz
KOSZMAR!
Hotel wł aś nie zabił swoim ś niadaniem. Jednocześ nie na zdję ciu rezerwacyjnym z bufetem. A wł aś ciwie - 2 jajka na twardo plasterek pomidora.
 •  6 miesięcy wstecz
Naprawdę podobał mi się hotel?
Mał y, przytulny i czysty. Dla mnie to gł ó wne kryteria wyboru hoteli i hosteli. Mini-hotel "Sió dme niebo" z jeszcze jedną cechą - przepię knym widokiem z okna.
 •  1 rok wstecz
Dobry hotel?
Mimo zł ych opinii nadal pojechaliś my do tego hotelu z naszym 5-letnim dzieckiem i wcale tego nie ż ał owaliś my! Zameldowaliś my się o godzinie 12:00 w komfortowym pokoju z tarasem i wspaniał ym widokiem na ogró d.
 •  1 rok wstecz
Pokaż więcej »


Więcej o Kijów