Pytania o UkrainaBiura podróży i operatorzy

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Ukraina
Wysłano wniosek o anulowanie wycieczki nr 4151574, anulowanie zostało potwierdzone, ale pieniądze nie są zwracane, terminy nie są wywoływane. Napisałem skargę do szefa Nurhana Chali - bez odpowiedzi, bez terminów, bez pieniędzy. Przygotowuję pozew w sądzie, obejmujący sytuację na stronach z recenzjami i forach. W jaki inny sposób możesz wpłynąć na TUI, aby zabrała Twoje pieniądze i nie uiszczała opłaty sądowej i kosztów prawnika na pierwszym etapie? Dostrzegam możliwość bankructwa TUI Ukraine i chcę jak najszybciej odebrać swoją.
4 roku wstecz  •  8 subskrybenci 11 odpowiedzi
Wszczęto sprawę karną przeciwko niefortunnemu TO. Ofiary mogą uczestniczyć w „bankiecie”. Inni strzeżcie się! https://ubr.ua/ukraine-and-world/society/protiv-turoperatora-join-up-otkryto-uholovnoe- delo-3873516
6 lat wstecz  •  18 subskrybenci 60 odpowiedzi
Twoja opinia jest interesująca.
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 20 odpowiedzi
Na początku września będę z anglojęzycznymi przyjaciółmi we Lwowie i Kijowie. Szukasz agencji, które oferują anglojęzyczne wycieczki po mieście, grupowe lub indywidualne? Byłbym wdzięczny za podpowiedź.
6 lat wstecz  •  5 subskrybenci 3 odpowiedź
W Rosji te same organizacje telekomunikacyjne oferują ludzkie warunki, takie jak rozsądne grzywny za dostarczenie wycieczki (za miesiąc bez kary w ogóle), bezproblemową wymianę, bezpłatną zmianę danych turystycznych w kuponie i tede. Na Ukrainie prawa TO są nieograniczone, klient ma zero. A może TA w zmowie? Trzeba donosić na Unię Ochrony Konsumentów. Kto ma jakie doświadczenia-opinie?
7 lat wstecz  •  10 subskrybenci 29 odpowiedzi
Rzetelność firmy, jak sprawdzić licencję tej firmy, ile lat na rynku turystycznym?
8 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
8 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Witam, proszę powiedz mi, gdzie możesz zarezerwować wycieczkę na Mount Howerla z Morszyn i ile to będzie kosztować?
9 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Nie ma czasu na stanie w kolejce...
9 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Aby podróżować pociągiem, przynajmniej do Lwowa, sami zabierzemy bilety.
10 lat wstecz  •  4 abonent 3 odpowiedź
Dzień dobry! Powiedz mi proszę, czy warto jechać do Bułgarii z małym dzieckiem (3 lata). Byliśmy w Hiszpanii i bardzo nam się podobało. Obawiam się, że w Bułgarii będzie bardzo głośno.. Jakie biuro podróży polecacie? Po raz pierwszy wybraliśmy się z Virsavia Travel, dali nam koszulkę i zrobili dobrą zniżkę. Czy w Kijowie są podobne agencje z takimi prezentami?
10 lat wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry! Jak myślisz?. Chcę pojechać na wycieczkę po euro. Czytam dużo recenzji o firmach, wycieczkach. Zatrzymałem się w firmie „SACUMS” w Kijowie. Opinie o tej firmie są w większości dobre. Ale zauważyłem wzór na Turpravdzie: gdy tylko pojawią się negatywne recenzje, natychmiast pojawiają się pozytywne, a „przechwalanie się” tymi negatywnymi punktami opisanymi w recenzjach turystów jest wyraźnie widoczne. BYĆ MOŻE TA FIRMA PODRÓŻY PISZE O SOBIE SPECJALNIE POD SPECYFIKACJAMI TURYSTÓW? POWIEDZ MI, PROSZĘ?
10 lat wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
Odpowiedz jak najszybciej...
10 lat wstecz  •  1 abonent 1 odpowiedź
Dzień dobry! Wczoraj napisałem recenzję o biurze podróży Alp Tour. Nadal nie widzę tego na stronie. Czy publikujesz tylko dobre recenzje? A może wysyłasz go stronie oskarżonej do zatwierdzenia? A więc jest sam reżyser i oszust…
10 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Kto zmierzył się z biurem podróży "siesta" ul. Chmielnickiego. Proskurovskaya, 81. A może on o niej wie? Powiedz mi, czy można bezpiecznie kupić u nich wycieczkę.
11 lat wstecz  •  3 abonent 5 odpowiedzi
Chcemy pojechać do Velikie Sorochintsy na jarmark, doradzić biurom podróży lub w innym kierunku
11 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Powiedz mi, że tanio za 3 osoby i na dobrych warunkach do 400 UAH
11 lat wstecz  •  4 abonent 8 odpowiedzi
Wycieczka Anex nieustannie kradnie dni od turystów. Jeśli lot ma być z Moskwy rano, to jest przenoszony na wieczór i odwrotnie - jeśli lot do Moskwy jest wieczorem, turyści są wyrzucani z hotelu wcześnie rano. Nigdy nie korzystałbym z tej firmy, ale są dobre hotele, które działają tylko z wycieczkami po aneksach. Pilot samolotu wyjaśnił, że w trasie Anex oszustwo wynosi 80%
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 14 odpowiedzi
Wycieczki autobusowe
11 lat wstecz  •  7 subskrybenci 11 odpowiedzi
Czy przy tej samej cenie biletu i czasie podróży Gunsel i Autolux mają jakieś specjalne funkcje?
11 lat wstecz  •  brak subskrybentów 1 odpowiedź
Chcemy zarezerwować wycieczkę autokarową do Wiednia z naszymi przyjaciółmi, ale wątpimy, z którą firmą się skontaktować (słyszeliśmy różne historie grozy) Proszę o poradę! mieszkam w Użgorodzie
12 lat wstecz  •  2 abonent 2 odpowiedź
Cześć! Proszę powiedzieć, co to za firma i czy można jej zaufać?
12 lat wstecz  •  2 abonent 1 odpowiedź
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
Ukraina
Arabat strzałka Berdiańsk Boryspol Charków Chmilnik Czernihów Dniepr Donieck Gribówka Kamieniec Podolski Kijów Kirillovka Koblevo Lazur Lwów Mirgorod Morszyn Odessa Primorsk Satanow Schodnica Siergiejewka Skadowsk Światogorsk Szack Truskawiec Uman Zatoka Żelazny port
już
ZEA
już