Pytania o UkrainaJak się tam dostać

  Zadać pytanie
Zadać pytanie
Na Twoje pytanie odpowiedzą eksperci i doświadczeni turyści.
+ Wyjaśnienie do pytania


Więcej o Ukraina
Czy są teraz loty z Kijowa (lotnisko Zhulyany) do Egiptu i Turcji? W tym roku loty do Sharm El Sheikh, Antalyi i Alanii odbywały się tylko z Boryspola. Czy wznowiłeś już loty z Zhulyan?
2 roku wstecz  •  8 subskrybenci 5 odpowiedzi
Czy Windrose nadal lata do Egiptu? Z Boryspola do Sharm tamtego roku nie mogłem w żaden sposób dostać się do Rosy. Azureir to udręka. Słyszałem, że trasa Tez kiedyś nimi latała. Ale wielu zaczęło narzekać na różę wiatrów i niewygodne samoloty. O ile wiem, Windrose miał duże i mniej lub bardziej wygodne samoloty. A teraz jak się sprawy mają z tym?
2 roku wstecz  •  3 abonent Bez odpowiedzi
Kto ma próbki skarg do DASU, prześlij je na adres [email protected].
3 roku wstecz  •  3 abonent 4 odpowiedź
Po prostu mam normalną temperaturę 36,9-37 stopni podczas alergii.
4 roku wstecz  •  8 subskrybenci 13 odpowiedzi
Cóż, żeby być niedrogim. Zainteresowany terminalem F.
4 roku wstecz  •  5 subskrybenci 4 odpowiedź
4 roku wstecz  •  13 subskrybenci 19 odpowiedzi
4 roku wstecz  •  4 abonent 7 odpowiedzi
5 lat wstecz  •  7 subskrybenci 5 odpowiedzi
Tam teraz, przy wyborze biletu, wyświetlany jest koszt i „+ 1 UAH, niespodzianka od Sky Up”. Co to jest? Czy losowo dają Ci wybór siedzenia lub posiłków na pokładzie? :)
5 lat wstecz  •  3 abonent 3 odpowiedź
Planujemy jechać ekspresem Kijów-Boryspol, ale odjeżdżamy z terminalu F. O ile mogłem zrozumieć, przystanek był tylko przy terminalu D, prawda? A jak dostaniesz się do F? Pieszo? A może są opcje? A czy to daleko, jeśli chodzi o odległość dla dziewczyny z walizką? Ja zawsze leciałem tylko z D, ale sądząc po mapie lotniska, czeka tam dobry spacer...
5 lat wstecz  •  8 subskrybenci 8 odpowiedzi
Jedziemy do Kijowa z Zaporoża pociągiem z dużą firmą, 7 dorosłych i 6 dzieci, czy mogę zabrać ze sobą siostrzenicę (jej matka jest za granicą, mieszka z babcią). Dzięki!
5 lat wstecz  •  7 subskrybenci 5 odpowiedzi
Powiedz mi proszę, jak dziś możesz dostać się z dworca kolejowego na lotnisko Żulian?
9 lat wstecz  •  6 subskrybenci 11 odpowiedzi
Witam. Przychodzę do Was od 11.06. Proszę mi powiedzieć, czy jest parking dla samochodu, czy jest strzeżony i ile to wszystko kosztuje. Dzięki
9 lat wstecz  •  1 abonent Bez odpowiedzi
Jak dostać się ze Lwowa do Bukowela 1 maja?
9 lat wstecz  •  3 abonent 1 odpowiedź
Cześć! Jestem obywatelem Rosji, kupiłem bilet do Egiptu przez Ukrainę. Powiedz mi proszę, jak dostać się z dworca kolejowego w Charkowie na lotnisko? Ile to zajmie i ile będzie kosztować taksówka?
13 lat wstecz  •  9 subskrybenci 11 odpowiedzi
Pokaż więcej »
Wszystkie pytania
Ukraina
Arabat strzałka Berdiańsk Boryspol Charków Chmilnik Czernihów Dniepr Donieck Gribówka Kamieniec Podolski Kijów Kirillovka Koblevo Lazur Lwów Mirgorod Morszyn Odessa Primorsk Satanow Schodnica Siergiejewka Skadowsk Światogorsk Szack Truskawiec Uman Zatoka Żelazny port
już
ZEA
już